Прескочи до съдържание

Барселона - Ибиса (София - Барселона) 17-20.07


Препоръчани мнения

Здравейте, тъй като вече си резервирах хотел в Ибиса Club Can Bossa (яко някой има коментар за хотела да споделя). Сега вече идва ред на самолетния билет Барселона-Ибиса, помогнете ми, като датите са фиксирани 17. юли заминаване и 20. юли връщане. За заминаване по рано през деня, но и следобед пак става. Връщане следобед или малко по-рано или по-късно. Ако мога да избирам с багаж или без ще е най-добре, защото не съм решил дали ще имам багаж или не. 

Тъй като ще пътувам с един приятел от България, той трябва да дойде до тук. За това искам и помощ за полет София-Барселона като заминаване 15-16 юли и връщане 24-25 юли с багаж. 

 

И последно кога е най-добре за купуване на билети(знам не ми е за първи път) но се чудя април или май? 

 

Връзка към коментар

За Барселона - Ибиза нали видя кои са опериращите авиокомпании? Цъкай с тях и виж кои часове най ти пасват. Почти изключено е за тази дистанция някой друг превозвач, който лети с прекачване да предложи по-добра цена, а и като удобство. То е като да търсиш полет между София и Букурещ и да се надяваш на луфтханза. 

 

За София - Барселона ще летиш в пиков сезон и при положение, че имаш тази цена:

 

2014-02-22_18-19-48.png

препоръчвам купуване на секундата веднага. Никакъв шанс да намериш нещо по-евтино. Най-много да чакаш михаля от Уиз, ама техните барселонски цени лятото къртят тавана, с добавен куфар чакането да разчиташ на тях съвсем се обезсмисля. В момента има и 9 евро отстъпка от трип.бг, цъкни на линка в тази тема първо преди да търсиш за да се добави отстъпката: http://magelanci.com/topic/1837-9-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE-%D0%BE%D1%82-tripbg-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D1%81%D0%B0-%D0%B5%D0%B2%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%84%D1%83-67/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси много!!! Само да те питам за Барселона-Ибиса оперират: Раян, Буелинг(Иберия), Еър Европа. Има ли някоя друга компания която пропускам? Две от тях са нискотарифни значи трябва да гледам най-вече техните сайтове. 

Връзка към коментар

Мерси много!!! Само да те питам за Барселона-Ибиса оперират: Раян, Буелинг(Иберия), Еър Европа. Има ли някоя друга компания която пропускам? Две от тях са нискотарифни значи трябва да гледам най-вече техните сайтове. 

 

Няма други, добре си ги проверил А виж сайтовете и на трите, супер е възможно Air Europa да имат по-добро предложение от Раян, особено ако ще носите куфари. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.