Прескочи до съдържание

Проблем с личните съобщения и нови теми/мнения


Препоръчани мнения

В момента, ако се опитате да изпратите лично съобщение се бави много-много-много време (30 секунди), след което гърми с някаква грешка. 

 

Личното съобщение на практика е изпратено, за грешката сега ще видя да се елиминира. 

 

Очевидно важи и за нови теми/мнения. 

Връзка към коментар

Проблема май беше във фейсбук бутона  за харесване излизащ под всяка тема или мнение. Няма връзка към сървърите на фейсбук, за това сайта мисли, мисли, като не измисли 30 секунди - гърми. Махнах ги тия бутони и май се оправи. Ще сме с едня идея по-малко социални, ама кой му пука :)

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Да попитам - когато влизам във форума с таблет, често ми се случва, когато искам да цитирам мнение да няма как да го направя, тъй като ми излиза само цитата и трябва да пиша в него...т.е. полето отдолу, в което трябва да пиша, го няма. Мога да пиша само в цитата, което е тъпо. Не ми се влиза в мобилната версия на форума, пълната по ми харесва. От това ли е?

Връзка към коментар

Да попитам - когато влизам във форума с таблет, често ми се случва, когато искам да цитирам мнение да няма как да го направя, тъй като ми излиза само цитата и трябва да пиша в него...т.е. полето отдолу, в което трябва да пиша, го няма. Мога да пиша само в цитата, което е тъпо. Не ми се влиза в мобилната версия на форума, пълната по ми харесва. От това ли е?

 

Отиди на края на цитата и пробвай да натиснеш enter два пъти бързо, все едно двоен клик с мишката? Това би трябвало да те изкара от квадратчето за цитат. Може би браузера на таблета не дава достатъчно място, нямам таблет да пробвам...

Връзка към коментар
Гергана Пенина

Това и за съм го забелязала, само, че от телефон.

и на мен ми дава така, дори в момента пиша в мнението, но като натиснеш публикувай, всичко е ок, пробвайте :)
Връзка към коментар

Май е както предположи сестра ми по-горе :)
 
Тези тагове quote /quote на практика са точно това, да покажат къде е цитата. Ако пишеш след затварящата скоба, ] би трябвало да си излезне всичко наред, пробвай.

Връзка към коментар

Май е както предположи сестра ми по-горе :)

 

Тези тагове quote /quote на практика са точно това, да покажат къде е цитата. Ако пишеш след затварящата скоба, ] би трябвало да си излезне всичко наред, пробвай.

Проба, проба, 1-2-3. 

Ха, този път стана. Преди няколко дена - не. Ако ви пиша в цитата някой път, да не се учудвате... :)

Редактирано от Sun4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.