Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравей и добре дошъл/а! 

Въпросът ви е подвеждащ и затова ще се опитам да отговоря! 

Ако сте преглеждали тема за пътуване във Фиджи например може и последната активност да е от много отдавна.Ако сте преглеждали тема за Австрия например може да сте попаднали на една от стотиците такива,която също не е активна по простата причина,че има някоя,която е с добра активност и с по скорошна дата на писане.Ако ви интересува нещо и не можете да намерите отговор в стотиците теми/разделени удобно по континенти и държави/ то си задавате въпроса и ще видите,че няма да останете без отговор.Аз съм член на форума от самото му създаване преди 11 години и все още съм му член.Тук има изключителни корифеи и супер експерти на тема пътуване,така че поостани и мисля,че няма да сте разочарован/а. Има още над 20 Хил.членове на този форум. Има също над 900 пътеписа,а мненията са над 650к.

преди 1 час, Torpila каза:

Здравейте, току що се регистрирах и със съжаление установих, че тук не се пише често. Последното, което видях е от преди 3 месеца. 

Колко активен е форумът?

Може също да кажеш какво търсиш за да те ориентираме.

И за да разберете нагледно за какво ви говоря,може да погледнете "скромния" отговор на @darinamarinova в темата за Виена,даден преди по-малко от час и съответно чистосърдечната реакция на задалия въпроса,магеланец!

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Само днес е писано в 25 теми... Не знам къде гледаш тия 3 месеца...

Конкретно този раздел ("питайте ме каквото и да е") е за един вид интервюта с видни съфорумци, и такива не са правени скоро

 

Ще преместя темата ти, че не е за тук.

Връзка към коментар
преди 1 час, neuromancer каза:

Само днес е писано в 25 теми... Не знам къде гледаш тия 3 месеца...

Конкретно този раздел ("питайте ме каквото и да е") е за един вид интервюта с видни съфорумци, и такива не са правени скоро

 

Ще преместя темата ти, че не е за тук.

Явно не мога да видя всички теми. Има ли заключени такива или всички теми са достъпни за всички? Още се ориентирам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Torpila каза:

Явно не мога да видя всички теми. Има ли заключени такива или всички теми са достъпни за всички? Още се ориентирам.

Всички теми са отключени и достъпни! Ако си се логнал трябва да имаш достъп навсякъде.

П.П. може да има заключени теми,но те са рядкост и заключването е поради спор или по-остър език!

Връзка към коментар
преди 32 минути , Torpila каза:

Явно не мога да видя всички теми. Има ли заключени такива или всички теми са достъпни за всички? Още се ориентирам.

Цъкни на Начало и виж Последни дискусии.

Или цъкни на Форуми и после си избери тема, която те интересува.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.