Прескочи до съдържание

Директни полети до САЩ?


captain_oveur

Препоръчани мнения

Предвид визовите въпроси, не знам доколко ще са рентабилни такива полети за компанията, че да оперира целогодишно... По другите дестинации също ме съмнява да има голям пътникопоток от България. Иначе, дано доживеем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не трябва да се забравя и специфичното ниво на сигурност, което изискват да се поддържа от терминалите с директни полети до Щатите ... Ще ни докарат главоболия с тези полети..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Инициативата би била успешна ако сключат някакво партньорство с България Ер, Ер Сърбия и други и превърнат София в хъб за полети от околните страни до САЩ. С подходяща ценова политика биха могли да конкурират полетите от Западна Европа дори и така да пълнят самолетите. Но трябва да поддържат атрактивни цени, Париж-Ню Йорк може да се намери за 400€ не вярвам нашите да предложат по-добър вариант.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За да не изпуснем някоя промоция, все пак, може да ползвате този линк, като само модифицирате параметрите в URL-а. Като му дойде времето, разбира се.

Нарочно не давам подробности, за да не се "преупотреби" ;)

Връзка към мнение

Аз си оставам ултра-мега-гига скептичен към това начинание. Макар и да изглежда с една идея по-адекватно от преди 2 години, когато за първи път се заговори за това. Дано ме опровергаят. 

Връзка към мнение

Аз си оставам ултра-мега-гига скептичен към това начинание. Макар и да изглежда с една идея по-адекватно от преди 2 години, когато за първи път се заговори за това. Дано ме опровергаят. 

 

Напълно съгласен, всичко в тази история противоречи на нормалната икономическа логика; особено важно за подобни презокеански полети е бизнес местата да са пълни, много нереално ми се вижда това...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз така и не срещнах конкретна информация, смятат да редуват Ню Йорк и Чикаго или още са на мнение да ги комбинират един след друг? Второто според мен ще е голяма грешка. 

Връзка към мнение

Някой не каза ли, че са пратили самолета да лети към Мадагаскар за друга компания?

 

Това беше първия полет, ясно е, че преди редовни линии ще го разкарват насам-натам или по единични чартъри или по други договори. Във форума на спотърите писаха, че май последно е във Варна. 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Ето по повод подливането на вода и намеренията на ФБ да пуснат полети до Китай.

 

Имаме и подчертан интерес за полети до Китай, но българската държава упорито продължава да дава правата за полети дотам на друга българска авиокомпания, която няма нито самолет, нито сили, нито намерение да извършва тези полети.”

 

http://aeropress-bg.com/categoryblog/2592-prezokeanskite-ambicii-na-bh-air.html

Връзка към мнение

Ето по повод подливането на вода и намеренията на ФБ да пуснат полети до Китай.

 

 

http://aeropress-bg.com/categoryblog/2592-prezokeanskite-ambicii-na-bh-air.html

 

Честно казано не мисля, че BH в момента са по-подготвени за полети до Китай от България Ер. Т.е. и двете компании са еднакво неподготвени. Даже малко странно ми стои това изказване, все едно едва ли не от утре ще почнат полетите само държавата да им разреши. BH имат само метала и нищо повече, което и самите те като цяло признават в тази статия...

Връзка към мнение

Честно казано не мисля, че BH в момента са по-подготвени за полети до Китай от България Ер. Т.е. и двете компании са еднакво неподготвени.

 

Точно, нека малко да им отлежи АWA, за да го разкарат/вземе някой. :biggrin:

Връзка към мнение

Хареса ми интервюто, звучеше искрено, имат някакво желание и си признават колко малко знаят за самолета и дългите полети. Успех!

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Преместих мненията за полетите до Малайзия, след като вече има изрична тема по въпроса, тук: http://magelanci.com/topic/3308-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D1%83%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%BF%D1%83%D1%80/

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Bh Air са се сдобили с нова машина. Boeing 767 - 300ER, доста дърта, на 20 години е. LZ - AWB ex. ET - AMQ Ethiopian Airlines. Странен избор според мен, аз бях чул, че края на лятото ще идва още една машина.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Bh Air са се сдобили с нова машина. Boeing 767 - 300ER, доста дърта, на 20 години е. LZ - AWB ex. ET - AMQ Ethiopian Airlines. Странен избор според мен, аз бях чул, че края на лятото ще идва още една машина.

 

Хъх, доста странно наистина. И сега пак цялата болка с трениране на екипаж, лицензии, подръжка и т.н., вместо втория да е също А330?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Предполагам тази машина е много по - евтина от 330 и освен това е с по - малко места, което може да се окаже добро попадение, но всички сме озадачени. Освен това още не са изяснени конкретно нещата около машината, може пък да я дадат на лизинг....

Връзка към мнение

Предполагам тази машина е много по - евтина от 330 и освен това е с по - малко места, което може да се окаже добро попадение, но всички сме озадачени. Освен това още не са изяснени конкретно нещата около машината, може пък да я дадат на лизинг....

 

Оказа се, малко фалшива тревога. Самолета е регистриран в БГ, колкото да мине тук някакви чекове и после отива към трета авиокомпания. Това ми сподели днес един човек по-навътре в нещата. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Оказа се, малко фалшива тревога. Самолета е регистриран в БГ, колкото да мине тук някакви чекове и после отива към трета авиокомпания. Това ми сподели днес един човек по-навътре в нещата. 

 

Започва да се появява и друга инфо, че самолета ще лети за Bh, но времето ще покаже. Полетите се готвят за май месец, като ще са 4 пъти седмично. Обаче ще са през Атина! И ще се работи заедно с Skygreece Airlines(имат един 767-300).

Връзка към мнение

Оказа се, малко фалшива тревога. Самолета е регистриран в БГ, колкото да мине тук някакви чекове и после отива към трета авиокомпания. Това ми сподели днес един човек по-навътре в нещата. 

Да не зачеквам пак темата за безопасността, но защо ще минава тия чекове точно в Бг, а не там откъдето идва или там където отива? Дали е по-евтино или просто минава по-лесно?

Връзка към мнение

Започва да се появява и друга инфо, че самолета ще лети за Bh, но времето ще покаже. Полетите се готвят за май месец, като ще са 4 пъти седмично. Обаче ще са през Атина! И ще се работи заедно с Skygreece Airlines(имат един 767-300).

 

Предполагам lzawb ще бъде базиран в Атина или ще прави София- Атина- САЩ...? :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Аз не мисля, че в България може да се обслужва технически 767 или въобще широкофюзелажен самолет. Пак казвам, машината най - вероятно ще е за Bh. В момента се намира в Shannon, където явно ще мине някакви чекове.


Предполагам lzawb ще бъде базиран в Атина или ще прави София- Атина...? :)

 

Не би следвало. От това, което знам е, че полетите ще са SOF - ATH - JFK/ORD - ATH - SOF.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.