Прескочи до съдържание

Директни полети до САЩ?


captain_oveur

Препоръчани мнения

  • 3 седмици по-късно ...

Тъй като директните полети до САЩ са тема, която доста ме вълнъва се питам няколко неща. Очаква се полетите да стартират края на Май. Това са броени седмици, че даже дни... Къде им е рекламната кампания, за която се говореше? Системата за продажба на билети? В сайта на Би Ейч няма ни вест ни кос по отношение на дестинациите Ню Йорк и Чикаго. Или пък продажбата на билети е почнала, но под друга форма (в офиса, по телефона)? :D  :huh:  

Редактирано от denis_a
Връзка към мнение

Тъй като директните полети до САЩ са тема, която доста ме вълнъва се питам няколко неща. Очаква се полетите да стартират края на Май. Това са броени седмици, че даже дни... Къде им е рекламната кампания, за която се говореше? Системата за продажба на билети? В сайта на Би Ейч няма ни вест ни кос по отношение на дестинациите Ню Йорк и Чикаго. Или пък продажбата на билети е почнала, но под друга форма (в офиса, по телефона)? :D  :huh:  

 

Просто няма такива полети, няма и да има според мен, но не пречи да се надяваме за следващия май :) За тази година играта приключи. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

SkyGreece Airlines     http://en.wikipedia.org/wiki/SkyGreece_Airlines     са започнали полети от Атина до Ню Йорк , Торното и Монреал . Разполгат с един А340 , но ме впечатли   Greece Airlines formed a strategic alliance with the Bulgarian company BH Air.[9] The aim of this alliance is to strengthen their role in the Balkans and in Eastern Europe.  Дали има връзка с плановете на BH Air  да летят до САЩ ? Ако въобще все още има такива планове !!!! Иначе сайт за резервиране , http://www.skygreece.com/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Писна ми да ги чакам, я някой да звънне на шефа да пита "К'во пра'им?"

 

http://www.airlineinfo.com/ostpdf86/177.pdf

Редактирано от macf1an
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Macflan ,на кой шеф за звъним - на оня от Белия дом ли ? :)  Той си е казал думата вече , щом слуховете са за полети -юли. Апликационната форма е за полети три пъти пъти в седмицата , но да видим.......

Връзка към мнение

Ами не знам дали му е бял домът, ама доста данни е оставил .. време е някой да го пита докога ще се мотаят :)

Толкова се шумя за тия полети, едва ли не национална гордост ги изкараха, и сега пълна мълчина.. как пък един журналист не се зачуди..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Абе каква национална гордост, какви 5 лева? Две български АК до момента са изпълнявали редовни директни полети до САЩ в продължение на години, какво толкова? Някакъв рекорд ли ще се троши? Едно евентуално удобство и то пак зависи от цената...

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Точно, в "миналото време" е идеята .. и че "възраждането" е нещо, с което да се гордеем .. така се представяше

Връзка към мнение

По моя информация, в момента единствената пречка е, че се чака проверка от САЩ на летище София относно сигурността, тъй като за сега американците не са убедени, че нивото отговаря ня техните критерий. Провреката би трябвало да мине до края на месеца.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

До края на кой юни или юли...годината не е уточнена :) Може да има някаква връзка с визите!!! ОтвъдОкеанските партньори може да махнат визите и тогава да използват пътникопотока :) Работат хората с мисъл,умисъл и преспектива пък вие сте нетърпеливи!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Абе няма как да почнат да летят юли, след като още не продават билети. Празни надали ще летят.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Поредния фишек според мен, ма да видим. Толова небивалици станаха покрай тая идея, че не би ме изненадало и празни да тръгнат утре :) А реалността е, че най-големия самолет регистриран в България си седи като паметник на летището вместо да му скъсват задника от часове и цикли...поне всеки ден му се радвам като го видя. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 Сега сигурността, после концесията и влизаме в другата година,Mоже и да размислят за a330 :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

330 - ката има стикери на Skygreece и освен това се е появила на тяхната страница!

 

http://www.skygreece.com/OurCompany/OurFleet/Airbus330-200LZ-AWA

 

Ха-ха, познах! :biggrin: 

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Да видим дали ще излезе заек от този храст...:

https://www.facebook.com/SkyGreeceAirlines/posts/835864093133583

 

Ние всички се чудехме защо не започват полетите, а те просто BH и SkyGreece са чакали съседите да изтеглят пари кеш, за да могат да си купят билети :P

Стискам им палци да започнат и полетите да са успешни! Хубава идея е и допълнителните лепенки!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.