Прескочи до съдържание

Здравейте, пътешественици :)


Препоръчани мнения

Приятно ми е да се запознаем. Казвам се Васил и съм на 30г.

Учил съм Туризъм, работил съм в редица хотели, а сега съм към Туроператор (малко по-специфичен е като дейност, но с тази дума по-лесно се описва)

Ясно е, че обичам да пътувам и за щастие и жена ми също :)

Европа малко ме дразни като дестинация, но поради финансови причини я обикаляме понякога.

В България също често отскачаме до места, които не сме посещавали и в общи линии не съм попадал на омразна дестинация. Да, всяко място си има минуси, но какво пък, ако не ги откриеш сам, все едно не съществуват.

Когато реша да пътувам, чета доста форуми и блогове, но в общи линии не вярвам на почти нищо. Може би работата ми в хотелите ме е направила такъв. Травъл агенции почти не ползва и независимо, че работя в такава откровено ме дразнят.

Последно бяхме в Източна Африка - Уганда, Кения, Танзания и после в Египет. Африка си ми е слабост и скоро се надявам да се върна пак там. Следващата ни стъпка е Азия (Камбоджа, Виетнам, Лаос) или Южна Америка (жена ми предпочита там).

Надявам се не съм прекалил с инфото :)

Попътен вятър на всички, с пожелания за повече дестинации,

Васил

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.