Прескочи до съдържание

Уикенд с Основателя през Април - отпада


Polina

Препоръчани мнения

След явно гласуване относно мястото на първия ни уикенд за тази година, бе взето почти единодушно решение в полза на Ягодите (http://yagodite-bg.com/bg/).

Датите - 11.04-13.04.2014г.

На кратко: Нощувка - 25лв на човек в двойна стая на вечер, единично настаняване - 30лв/нощувка. Допълнителни легла / тип "матрак" за децата/ - 10лв/вечер.

Тъй като се оказва, че по това време в района щяло да има няколко сбирки е желателно да потвърдим резервацията си по-рано (за да сме сигурни), поради което капарото ще се събира до 14.03.2014 и е в размер на 30% от общата сума.

Събираната сума ще е по 25лв / или повече/ на човек.

Ако някой има допълнителни изисквания - като това да е в самостоятелна стая тук е момента това да се отбележи.

 

В списъка съм включила всички, които до момента са потвърдили:

 

2 нощувки:

Polina

Георги

Пожето

Penina

stefanrusev+1

Tedy+1 /+2 деца/

krasen_denev +1

Oshko+1 /+2 деца/

Bronco+1 /+1 дете/

Nikotin+3

 

1 нощувка:

Тони

Брани

lesy+1

 

 

Очаквам neuromancer да потвърди и той броя на нощувките си.

След 07.04. ще е ясно присъствието и на Petkan и bay_kolyo.

 

Ако някой се реши да идва сега е момента да бъде добавен! :) Върнат магеланец и лоша сбирка нямаме. :)

Пък и Основателя трябва да го бием и на белот, не само на джаги! :):P:)

Редактирано от Георги
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз да питам защо не виждам част от муцуните от постоянното присъствие? Ще се глобяваме лииииии, неизвинени ли ще си пишееееем :)

 

Багажникът ми побира само двама човека, но ако всеки последва примера ми лесно ще ги съберем и докараме!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

АМи хайде де, аз дори се наемам да пътувам с рейс, само и само да дойдат и други.. :)

 

Аз мисля, че Вип-а имаше нещо друго предвид, но мутренските времена с возенето по багажници безвъзвратно отминаха... :P

Връзка към коментар

Аз мисля, че Вип-а имаше нещо друго предвид, но мутренските времена с возенето по багажници безвъзвратно отминаха... :P

Имайки предвид в какви времена живеем, не се изненадвай ако тези време се завърнат :P .

А аз ВИП-а съм го разбрала, но замаскирам идеята...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не ми е особено приятно, макар и да знам, че на други ще им е приятно да го прочетат, но уикенда през април отпада.

Днес имах няколко дълги, сложни и цветущи разговора със служителка в комплекса, а по-късно и с управителя, който дори не си направи труда да ме изслуша, а направо ме прекъсна и ми каза: Имам група от 40 човека, за 3 нощувки. не сте ми изгодни. Ако искате друга дата - добре, ако не - оправяйте се. И ни прати много здраве.

Та тук искам да ви споделя и официално да Ви съобщя, че засега уикенда отпада.. Ще мислим друго, на друго място и се надявам да срещнем по-добро отношение от страна на Висшето ръководство.

Изпратила съм ви лс, с това да уточним как да ви върна парите на тези,които са ми превели такива...

Хайде.. останете със здраве! А аз отивам да си отрежа негативните емоции, които ме държаха цял ден!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.