Прескочи до съдържание

Паркиране на кола под наем за 3 дни в Рим


oriocenter

Препоръчани мнения

Здравейте,

не знам дали мястото е тук, искам разкажа как ще пътуваме ние и да помоля някой от по-информираните да ме посъветват относно паркиране на автомобил под наем в Рим за 3 дни.

Ние избрахме да пътуваме по следния начин:

1. С личен автомобил до Букурещ-Отопени

2. Букурещ - Перуджа с Уиз - по около 90 лева на човек двупосочни билети

3. Кола под наем от Летището в Перуджа и нощувка в Перуджа -хотел Ирис

4.Перуджа-Асизи-Рим с автомобил под наем

5. Три нощувки в Рим -  хотел Принчипе Амадео-разглеждаме колкото успеем, разходки, кафе, пици и т.н.

6. Рим-Перуджа-Букурещ-В. Търново

Моля за съвети за паркирането, ще се разхождаме най-вероятно като пешеходци.

Поздрави!

Връзка към коментар

Т.е. 3 дни ще плащате наем на кола, която няма да ползвате и паркинг на всичкото отгоре? Доста неоптимално ми се струва, но ако сте проучили другите транспортни опции и не излизат по-евтини предполагам е ОК. Все пак, премислили ли сте да вземете колата от Перуджа и да я върнете в Рим, после да направите обратното? Или да ползвате влакове. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хотел "Принчипе Амедео" е двузвезден е..лник, намиращ се при Гара "Термини". Той се представя в "букинг.ком", италианската му версия: "добър за работници и кратки почивки". Този лек евфемизъм да не ти докара проблеми с жената, докато през стената някой стене от красотите на Рим...

 

Хотелът не разполага с паркинг. В Рим има много възможности за паркиране, частни гаражи, варианти от АTAC - Римската агенция за градска мобилност (http://www.atac.roma.it/page.asp?p=24&i=15) и проч, ако те интересуват, можем детайлно да ги разгледаме. Въпросът ми обаче е изобщо за какво ти е кола в Рим? Освен ако не ходиш до Остия, Кастели Романи, Вилите... но и така да, има отличен обществен транспорт, колата хич няма да ти е нужна.

 

Дай пояснение по оста Перуджа - Рим - Перуджа.

 

Поздрави!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

http://www.parkvia.com/bg-BG/паркинг-на-летище/букурещ-отопени/паркинг-в-отопени

Ние ползваме този вече няколко пъти. Правиш резервация, като стигнете на място паркирате и те ви превозват до летището. На връщане също- кацате и ви взимат до 10 минутки. Цената е около 5-6 лева на денонощие, което си е добре според мен. На около 5 минутки ви е от самото летище, попълвайте реално колко човека сте, за да си предвидят с каква кола да ви вземат. :)

Също за по-лесно си пригответе точно пари в леи, става много бързо- пристигате, давате парите и се изнасяте.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С кола в РИМ??Малко безсмислено ми звучи!!А и 3 дена паркинг??Ако има възможност с влак до Рим и с влак от Рим!!И без това хотела е до "Термини".От Перуджа имате през час,час и половина влак за Рим(и директни и с прехвърляне),като има и за Термини последна спирка ,така и за Тибуртина..От Рим за Перуджа е същото положение.От Перуджа до Асизи има пътнически влак и по спомен си беше с нормални цени.Има и пътнически влак от Асизи до Рим,както и бърз влак.Но ви си знаете:-)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Този лек евфемизъм да не ти докара проблеми с жената, докато през стената някой стене от красотите на Рим...

Недей така, бе , прасе! Щях да пукна от смях и да пропусна Сицилия заради тебе!!!!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.