Прескочи до съдържание

Евтини самолетни билети до Дубай, 90€ двупосочен(с discount club) - юни


Препоръчани мнения

Викам сега след като не ни се налага да плащаме скъпи визи, да си отворим темичка специално за Дубай, в която да споделяме и следим цените на Wizz AIr, да нападаме, когато паднат. 

 

Ето това, което намирам аз на този етап, 220лв без дискаунт клуб, 180лв с дискаунт клуб

 

2014-03-05_12-57-35.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Между другото, очаквам цените им рязко да скочат идните дни след новината за визите. Който планира пътуване да действа, може би още днес!

Връзка към коментар

Ами без визи вече всяка цена до 300 лева ми се вижда супер оферта.То стига , че ги няма разправиите .Спокойно може да си избираш по-нискокатегориен хотел. Абе новината си е супер и може най-накрая да се наканя:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не е ли много горещо там по това време?

 

И мен това ме притесни, юни изглежда е горе-долу ок, максимална 38 градуса, иначе около 30. Относително казано ОК де, пак си е жегичка :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Точно това исках да ви предупредя - изключителна жега е в Емирствата през лятото (имам приятели, които живеят в Дубай целогодишно и постоянно сме в контакт), зимата е най-добре за ходене там, даже и малко по-скъпи да са билетите. Скътава се и зимата в България/Европа.

Редактирано от FlyTraveler
Връзка към коментар

Викам сега след като не ни се налага да плащаме скъпи визи, да си отворим темичка специално за Дубай, в която да споделяме и следим цените на Wizz AIr, да нападаме, когато паднат. 

 

Ето това, което намирам аз на този етап, 220лв без дискаунт клуб, 180лв с дискаунт клуб

Вчера гледах и имаше два-три варианта по 133лв. с дискаунта ...

 

Според мен обаче няма да скочат цените за всички дати и може би е добре да се изчака поредната 20% промоция :rolleyes:

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

И мен това ме притесни, юни изглежда е горе-долу ок, максимална 38 градуса, иначе около 30. Относително казано ОК де, пак си е жегичка :)

Днес говорих с една приятелка, която е била в Дубай миналият август - било е страшна жега - температури над 42-43 градуса...

Връзка към коментар

Сега ще чакаме зимното разписание на Wizz за някоя изгодна оферта за Дубай :)

Макар че съм сигурен че при тази новина в ушите на шефовете на Wizz е зазвучала тази песен

http://www.youtube.com/watch?v=wy04c-6DEgE

Редактирано от Костов
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А хотелите как са там? Предполагам ще са само хубави, следователно и доста скъпи. Има ли нещо на добра цена?

Ами намират се и не толкова скъпи. Този в който спахме ние беше 4* за 80 евро на вечер със закуска.

Връзка към коментар

Може ли да дадеш линк.

http://www.agoda.com/bg-bg/ramee-rose-hotel/hotel/dubai-ae.html?dsrch=1&cki=070514&cko=110514&asq=kksCe%2bVrlBnvqhV2xsnWyCJbnTw%2fG5%2fMAah3WC5rkeBGLJUD9LgUx%2fNkHo8L21ESFwtWbrnJrREcTXayWbnPmL%2fw0erp8NZKZ7gA3InsA6P7O%2bqkwLRb9W9d%2buUFRkCr4vYBSd86EVFMQNW14nE%2fIg%3d%3d

Гледам, че в момента в Агода е  по 52 евро на вечер без 20-те % данък. Между другото на хотела не са му перфектни отзивите, но лично аз нямам забележки. Стаята ни беше много хубава, чистеха добре, имах молба да ни настанят на по-висок етаж и го направиха, имаше безплатен wi-fi в стаите, както и минибар зареден с алкохол, всеки ден ни зареждаха безплатно минерална вода, кафе и чай. Закуската е малко странна, но има какво да се яде. Абе с две думи - препоръчвам го! Сега, ако на някой вземе да му се падне кофти стая, да не вземете да ме обвинявате, че не е хубав хотела :) !

P.S. Ако искаш, довечера може да ти пусна снимки от стаята...

Редактирано от Зани
Връзка към коментар

http://www.agoda.com/bg-bg/ramee-rose-hotel/hotel/dubai-ae.html?dsrch=1&cki=070514&cko=110514&asq=kksCe%2bVrlBnvqhV2xsnWyCJbnTw%2fG5%2fMAah3WC5rkeBGLJUD9LgUx%2fNkHo8L21ESFwtWbrnJrREcTXayWbnPmL%2fw0erp8NZKZ7gA3InsA6P7O%2bqkwLRb9W9d%2buUFRkCr4vYBSd86EVFMQNW14nE%2fIg%3d%3d

Гледам, че в момента в Агода е  по 52 евро на вечер без 20-те % данък. Между другото на хотела не са му перфектни отзивите, но лично аз нямам забележки. Стаята ни беше много хубава, чистеха добре, имах молба да ни настанят на по-висок етаж и го направиха, имаше безплатен wi-fi в стаите, както и минибар зареден с алкохол, всеки ден ни зареждаха безплатно минерална вода, кафе и чай. Закуската е малко странна, но има какво да се яде. Абе с две думи - препоръчвам го! Сега, ако на някой вземе да му се падне кофти стая, да не вземете да ме обвинявате, че не е хубав хотела :) !

P.S. Ако искаш, довечера може да ти пусна снимки от стаята...

Ами пусни снимки. Какво ще рече странна закуска?  :lol:

Връзка към коментар

Ок, довечера...

Ами странна, в смисъл че не изглеждаше като закуска. Имаше доста избор, но 70% от нещата на мен ми приличаха на някакви манджи :rolleyes:, които естествено не пробвах. Аз заложих на яйца, мюсли, палачинки и плодове ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

20% намаление днес (за членове на discount club) дава доста добри предложения, дори и за по-ранни дати, когато жегите няма да ви изпарят :)

 

Ей това например, припокрива се частично с майските празници:

 

2014-03-07_09-20-37.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.