Прескочи до съдържание

Мога ли да канселирам объркан полет с ryanair?


Препоръчани мнения

Здравейте. До сега само бях чела във форума, но днес ми се налага и да пиша и да търся съвет.

Поради недоглеждане или глупост обърнах дестинациите на полета си. И вместо да летя от Франкфурт за Пловдив съм направила резервация от Пловдив до Франкфурт :blush: . Опитах да канселирам тъй като има опция до 24 часа да се правят промени, но не успявам да се справя.

Може ли някой да ми помогне?

Връзка към коментар

Няма да можеш да канселираш, защото това не е промяна. Виж секцията Сhange flight в раздела Manage booking

 

Със сигурност обаче ще се наложи доплащане на такса за промяната.

Редактирано от mililia
Връзка към коментар

Когато отида в секцията Сhange flight и продължавам по стъпките ме връща в стара резервация от миналия месец въпреки, че съм въвела номера на днешната резервация. Така се ошашавих, че ме е страх да не направя нова грешка :wacko: 

Връзка към коментар

Пробвай след известно време. Възможно е, ако току-що си закупила билета все още да те няма в базата данни с резервациите иначе не би трябвало да те препраща към стара резервация. Със сигурност има възможност за промяна на полета, но пък и таксите варират от 30-60 евро/паунда. Ако стойността на нов билет е по-малка промяната няма да си заслужава. Би могла също да се опитат да установиш контакт с тях, за да видиш те какво ще ти отговорят.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.