Прескочи до съдържание

Основател, дойде и твоят ред!


captain_oveur

Препоръчани мнения

Ще бъде трийсет и две години, нула минути и нула секунди. Динг!

 

Ще бъде трийсет и две години, нула минути и десет секунди. Динг!

 
 
Основател! Както вече казах, дойде и твоят ред... да празнуваш рожден ден! :)
Сега, малко е неясно кога точно настъпва денят Хикс, ние сме магеланци хора, пръснати по целия свят... в Нова Зеландия от няколко часа празнуват, зарята в Хонг Конг я даваха по новините. Но макар да сме пръснати по целия свят, благодарение на теб сме събрани на едно място - магеланци-точка-ком! Часовникът на сървъра показва, че е вече 13 март, така че бързам да се включа на празнична вълна.
 
Честит рожден ден, Основател! Да си жив и здрав! Пожелавам ти през трийсет и третата своя година бодро да пътешестваш по света, да стъпиш на пет континента и да насъбереш много нови преживявания и впечатления! Паралелно с това - да си все така строг, но справедлив форумен самодържец :) И по-малко китайски ботове, разбира се!  :biggrin:
 
Айде сега, вадим магеланското шампанско и... наздраве!  B)
 

Ще бъде трийсет и две години, една минута и десет секунди. Динг!

 

Ще бъде трийсет и две години, една минута и двайсет секунди. Динг!

 

Ще бъде трийсет и две години, една минута и трийсет секунди. Динг!

 
 
P.S. Без поздрав не може!
 
 
:biggrin:
 
Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Честит рожден ден и от мен, Основател!!!

Жив и здрав! И ощееееееее много години да поддържаш това открито от тебе съкровище наречено магеланци!

 

Наздраве и от мен!  

:drinks:  :drinks:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честито! Сигурно са ти се случвали много хубави неща в живота, но тая година би трябвало да я запомниш с това, че намери нас...или пък ние теб.../абе както и да е/! :P :P :P

И жив и здрав да си!

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да си върна поздрава: За много магнити!

основното са ти го пожелали, от мен......да станеш по-добър на джаги, да започнеш да раздаваш по-добри награди (самолетни билети, екскурзии и т.н.), на някоя следваща сбирка ТИ да ни изпееш нещо....

От сън спомени няма, Геoрги! Така, че весело довечера :)

Редактирано от Elena
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Честит рожден ден и от мен.

Присъединявам се към пожеланията на останалите, но също така ти желая здраве и много късмет в живота. Всичко останало си идва само, ако е писано.

 

Наздраве :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Айде и аз  тук да се включа, макар че капитана е казал всичко и аз каквото и да напиша ще бледнее, а Елена много добре го е допълнила, но все пак...

Честит рожден ден! Бъди здрав, щастлив и много късметлив!

Весело довечера... и викай умерено, за да можем да чуем гласа ти при следващото посещение в Рок'нРола!

:P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси ви на всички :)

 

А с капитана ще се караме, явно отнякъде има сериозен теч на класифицирана информация. Ма проследяването на този теч може да му изиграе лоша шега и да разкрием самоличността му :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ох, явно съм достатъчно тъп точно тук да си въведа рождената дата. Жалко, а си мислех че ще хвана нишка, която да ме отведе до капитана :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Честит рожден ден! С респект от чудесно осъщественото до тази 32-ра година магеланско начинание и с пожелания за нови, още по-велики през следващите... 132, най-малко! :) И здраве и щастие, разбира се, по много!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит рожден ден и от мен! :)

Да си жив и здрав! Пожелавам ти още много незабравими пътешествия и много успех на форума, както и хиляди благодарности, че го създаде! Весело изкарване на празника!  :drinks:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит Рожден Ден на Основателя!

Пожелавам ти от всичко хубаво по много в желани дози... и влакът (самолетът, колелото) на живота да те отведе през най-красивите места, които съществуват!

 

post-346-0-52210800-1394708075_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.