Прескочи до съдържание

Пърт Австралия от Лондон 500ЕUR


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Qantas


Маршрут:: Heathrow - Perth return


Цена:: 500


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 17.11


Примерна дата на връщане:: 26.11


Сайт за резервиране:: Expedia.com.br

Предполагам сте го видяли това в пиратите. Цената не е зле, предполагам е грешка? На Qantas сайта е 900ЕUR. Въпросът е какво правим в Пърт или от там накъде след като сме на западния бряг, а се целим предполагам на изток? Аз по-скоро го имам пред вид за транзит до Нова Зеландия или Пасифика, но цените от Пърт са сериозни до тези дестинации, а и трябва и AUS виза и дали не се обезмисля тази "промоция" в такъв случай? Просто разсъждавам на глас ..

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Алтернатива: Дъблин - Мелбърн - Дъблин за около 410 евро :)

 

Авиокомпания Qantas

Маршрут: DUB-MEL-DUB

 

Цена: ~411

Примерна дата на излитане: 18.11

Примерна дата на връщане: 02.12

 

Сайт за резервиране: Expedia.com.br

 

:)
 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Алтернатива: Дъблин - Мелбърн - Дъблин за около 410 евро :)

 

Авиокомпания Qantas

Маршрут: DUB-MEL-DUB

 

Цена: ~411

Примерна дата на излитане: 18.11

Примерна дата на връщане: 02.12

 

Сайт за резервиране: Expedia.com.br

 

:)

 

 

Аз явно не съм много в час с тези резервации, но същите полети на Qantas за същите дати ако се резервират от expedia.com (основният домейн) излиза 917 евро билета (повече от двойно по-скъпо). Как така се получава, че бразилският сайт на същата фирма ги продава на 411 евро? Мога ли примерно аз да си взема от бразилският сайт билетите с българска кредитна карта (с адрес за плащане в България)?

 

ITA software ми дава за тези дати на Qantas 782 евро...

 

Каква ти е системата за търсене на изгодни билети - всички сайтове на Expidia ли проверяваш или някъде другаде излизат изгодните? Предполагам и на други места гледаш?

Връзка към коментар

Специално за билети започващи от Бразилия не се начислява fuel surcharge, това може да се проявява като грешка тук-там ако става въпрос за други полети, т.е. да ги тарифира без fuel surcharge като грешка. Ако е това, може да аботи и за други дестинации.

Пробваш да букнеш докато ти поиска кредитна карта, ако там има поле за рождена дата и CPF, значи ще работи само с бразилска карта. Не знаех, че експедия има бразилски сайт

Връзка към коментар

http://www.holidaypirates.com/

Повечето такива "грешки" излизат ето тук. Дори във фейса може да си харесаш страничката им, за да ти излиза постоянно на стената като има нещо интересно.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

http://www.holidaypirates.com/

Повечето такива "грешки" излизат ето тук. Дори във фейса може да си харесаш страничката им, за да ти излиза постоянно на стената като има нещо интересно.

 

Мерси много, "абонирах" се за Фейсбук страницата им.

Връзка към коментар

Каква ти е системата за търсене на изгодни билети - всички сайтове на Expidia ли проверяваш или някъде другаде излизат изгодните? Предполагам и на други места гледаш?

 

Няма да се правя на многознайко - самият аз съм се научил на тия мурафети от Основателя и неговия легендарен блог:

http://www.aerohroniki.com/2012/10/31/%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D1%8A%D0%BB%D1%82%D0%B8/

 

Примерът в текста, към който те насочих, отговаря на въпросите ти - виждаш, че японската версия на страницата на "Alitalia" е допуснала „грешка“, но това не пречи на хора от целия свят да се възползват. Впрочем точно тази „грешка“ стана легендарна и можеш да си купиш тениска с нея :)

Подобна „грешка“ заведе Основателя в САЩ в началото на тази година на скромната цена от 120 евро. По-надолу в този раздел можеш да видиш темата с предложението.

 

Освен пиратите, към които те е насочила Тонито, аз съм се абонирал и за бюлетина на братята поляци: http://www.fly4free.pl/ Всичко, което ми излезе като „HIT!“ в електронната поща, се преглежда на момента задължително :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Няма да се правя на многознайко - самият аз съм се научил на тия мурафети от Основателя и неговия легендарен блог:

http://www.aerohroniki.com/2012/10/31/%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B6%D1%8A%D0%BB%D1%82%D0%B8/

 

Примерът в текста, към който те насочих, отговаря на въпросите ти - виждаш, че японската версия на страницата на "Alitalia" е допуснала „грешка“, но това не пречи на хора от целия свят да се възползват. Впрочем точно тази „грешка“ стана легендарна и можеш да си купиш тениска с нея :)

Подобна „грешка“ заведе Основателя в САЩ в началото на тази година на скромната цена от 120 евро. По-надолу в този раздел можеш да видиш темата с предложението.

 

Освен пиратите, към които те е насочила Тонито, аз съм се абонирал и за бюлетина на братята поляци: http://www.fly4free.pl/ Всичко, което ми излезе като „HIT!“ в електронната поща, се преглежда на момента задължително :)

 

Благодаря и на теб за подробният отговор, записах се на мейл листа и на полският сайт.

Връзка към коментар

 Аз по-скоро го имам пред вид за транзит до Нова Зеландия или Пасифика, но цените от Пърт са сериозни до тези дестинации, а и трябва и AUS виза и дали не се обезмисля тази "промоция" в такъв случай? Просто разсъждавам на глас ..

Ако целта ти е НЗ, на същия сайт има и такава възможност www.expedia.com.br

за 160€ отгоре полет Dublin - Auckland za €540 total (1774 BRL)

(опc писах +160€, защото вчера наи-ниските цени от Дъблин до AUS бяха по 380€, днес не съм ги проверявал, сигурно са скочили)

 

primerni dati 6 Nov. - 20 Nov.

 

С много кратки и удобни прекачвания в Дубай, КЛ и Мелбърн, т.е. в случая май пак ти трябва Оз виза

Но пък ако ти се ходи в НЗ, така или иначе повечето полети от Европа са с прекачване  в Австралия, но на далеч по-високи цени - 800-900 € е минимума, които се срещат рядко и се смятат за добри цени. Това е 2/3 от тях  ;)
 
P.S. Ima i za Christchurch na shodna cena.
P.P.S. Сега видях, че Пиратите май са пропуснали да напишат за тези полети и цени
P.P.P.S. I sorry za latinicata na niakoi mesta, ne sym v BG a kirilizatrora e bavna i trudna rabota.. ; ]
Редактирано от wilks
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ако целта ти е НЗ, на същия сайт има и такава възможност www.expedia.com.br

за 160€ отгоре полет Dublin - Auckland za €540 total (1774 BRL)

(опc писах +160€, защото вчера наи-ниските цени от Дъблин до AUS бяха по 380€, днес не съм ги проверявал, сигурно са скочили)

 

primerni dati 6 Nov. - 20 Nov.

 

С много кратки и удобни прекачвания в Дубай, КЛ и Мелбърн, т.е. в случая май пак ти трябва Оз виза

Но пък ако ти се ходи в НЗ, така или иначе повечето полети от Европа са с прекачване  в Австралия, но на далеч по-високи цени - 800-900 € е минимума, които се срещат рядко и се смятат за добри цени. Това е 2/3 от тях  ;)

 

P.S. Ima i za Christchurch na shodna cena.

P.P.S. Сега видях, че Пиратите май са пропуснали да напишат за тези полети и цени

P.P.P.S. I sorry za latinicata na niakoi mesta, ne sym v BG a kirilizatrora e bavna i trudna rabota.. ; ]

Не е истина, има и за около 700ЕUR ot London до Auckland, направо не е за вярване. Верно през AUS и ще трябва виза, но си е оферта та дрънка!

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

LHR-AKL-LHR полети за края на годината букнати.

По 707 ЕUR на парче.

През Дубай с престои по 8-9 часа на отиване в Мелбърн и на връщане в Сидни, така че и те са включени в програмата ;)

Транзитна виза за AUS осигурена, ще пиша подробности в отделната дискусия по тази тема.

Дръж се Фродо и ти Ам-Гъл :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

LHR-AKL-LHR полети за края на годината букнати.

По 707 ЕUR на парче.

През Дубай с престои по 8-9 часа на отиване в Мелбърн и на връщане в Сидни, така че и те са включени в програмата ;)

Транзитна виза за AUS осигурена, ще пиша подробности в отделната дискусия по тази тема.

Дръж се Фродо и ти Ам-Гъл :)

Внимавай с транзитната виза - тя е еднократна до 72 часа престой. В твоя случай е необходима стандартна туристическа виза за многократен престой до 3 месеца! Виж тази тема.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Внимавай с транзитната виза - тя е еднократна до 72 часа престой. В твоя случай е необходима стандартна туристическа виза за многократен престой до 3 месеца! Виж тази тема.

Отговорих ти в темата за AUS visa.

Връзка към коментар
  • 7 месеца по-късно ...

LHR-AKL-LHR полети за края на годината букнати.

По 707 ЕUR на парче.

През Дубай с престои по 8-9 часа на отиване в Мелбърн и на връщане в Сидни, така че и те са включени в програмата ;)

Транзитна виза за AUS осигурена, ще пиша подробности в отделната дискусия по тази тема.

Дръж се Фродо и ти Ам-Гъл :)

Отидох, видях и ... се върнах. Две седмици - по ден в Мелбърн и Сидни, 4 дни в Окланд и северен остров. 5 дни на острови Кук(за тях отделно). Изкарах кажи речи половината време във въздуха и грубо казано всеки 2-ри ден летях, беше екстремно от тази гледна точка, но пък видях доста неща в забързан вариант. Бих го повторил, но повече гледам на това пътуване сега като генерална репетеция за Южния остров в съчетание с Бора-та :)

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.