Прескочи до съдържание

Испания - Бразилия/Гватемала/Панама ~200-270 €


Препоръчани мнения

Малага (AGP) – Сао Пауло (GRU) – Париж (ORY) ~195 €

 

Примерни дати: 13.05 - 25.05

 

 

 

Малага (AGP) – Рио де Жанейро (GIG) – Париж (ORY) ~225 €

 

Примерни дати: 13.05 - 20.05

 

 

 

Малага (AGP) – Гватемала (GUA) – Париж (ORY) ~250 €

 

Примерни дати: 06.05 - 13.05

 
 
 

Малага (AGP) – Панама (PTY) – Париж (ORY) ~270 €

 

Примерни дати: 13.05 - 20.05

 
 
 
 
 
 
Това ми дойде в е-пощата като "MEGA-HIT!" (справка - съседната тема за Австралия)... :) Датите са проверени в ebookers.de  :) Задължително избирате Gabelflüge / Mehrere Stopps!
Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Супер, мерси много за инфото  :)

Никога не съм разбирал ценообразуването при самолетните билети  :unsure:

Защо Малага-Мадрид - Гватемала/Гватемала-Мадрид-Париж е с почти 200 евро по евтино от Мадрид-Гватемала/Гватемала-Мадрид ? 

Връзка към коментар

Супер, мерси много за инфото  :)

Никога не съм разбирал ценообразуването при самолетните билети  :unsure:

Защо Малага-Мадрид - Гватемала/Гватемала-Мадрид-Париж е с почти 200 евро по евтино от Мадрид-Гватемала/Гватемала-Мадрид ? 

и аз… ако разбереш - сподели, моля  :)

Връзка към коментар

Не гарантирам, че е точно за това, но в случая става въпрос за грешка. Работи с Малага, но не работи с Барселона и други летища. Когато компанията се усети, ще я оправи и цената няма да е тази.

 

А по принцип, полетите с прекачване понякога са по-евтини от директните за да вземат клиенти от тях. Примерно Амстердам - Мадрид - Лима е по-евтин от Амстердам - Лима, защото ако не е, хората биха предпочели директния полет. Ако цените на Амстердам - Лима и Мадрид - Лима са еднакви, се получава, че Амстетдам - Мадрид - Лима е по-евтин от Мадрид - Лима. Трябва да се знае, че цената няма много общо с разходите за полета или дължината.

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Когато на връщане е по-евтино като кацаш на друго летище, в 95% от случаите говорим за изпускане на горивната такса в ценообразуването. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.