Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Алоха, чао и други неща, които значат едновременно "здравей" и "довиждане"

 

Няма как да пропусна да се представя и да участвам, все пак писането по форуми ми е стара страст, която по едни или други причини поумря в последните години(некои хора знаят защо). Пътуването също, макар че с активния живот последните години съм ограничил айляченето по света доста. Общо взето за тоя форум мисля, че това, че обичам форуми и обичам пътуване е достатъчно, а и вероятно се подразбира. Такива теми никога не са ми били силата, но не мога да изтърва шанса да трупам мнения от зародиша на форума(некои хора знаят защо).

 

Иначе накратко - Теодор, от Пловдив, пътувал съм малко по чужбина, в България доста повече, работата ми го позволява за щастие, въпреки всички обиколки по света, намирам Пловдив за най-готиния град за себе си, ама и Барселона не е лоша. 

Живи и здрави, като имам нещо конкретно ще споделям

Връзка към коментар

Добре си ни дошъл и се чудя защо ти отне 4-5 дена, виж аз колко мнения натрупах...

 

За фотографията имаш какво да кажеш също, не се прави на скромен.

Връзка към коментар

Еми не ми оставаше време или настроение(знаеш как за всяка нова регистрация трябва да прескочих едно вътрешно гласче, дето те дърпа 'недей, недей'), а особено като ме скастри преди малко, не знам как ще натрупам 350 мнения за три-четири дни:(

 

Колкото до темите, по които мога да вземам мнение - те са много, но наистина фотографията и напоследък смятам и архитектурата, са от нещата, по които мога да взема малко по-компетентно от масовото мнение. Интересно ми е междудругото и покрай профила на пътуванията ми напоследък, дали в 'пътешествия' и всякакъв вид пътеписи е нужно да минаваш Калотина, или може да си пишем за обиколки, разходки, впечатления, места за спане, пътуване и т.н. из родната България. Сори, ако е писано някъде и не съм чел..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Теодор, здрасти! Мисля, че България е страхотно място за пътувания. От миналата година, когато се заразих от фотографията доста обикалям, снимам основно пейзажи.

Връзка към коментар

Фотографията освен като хоби, ми е и работа, а и напоследък ме дърпа да снимам доста архитектура и градове като цяло, природните пейзажи са ми малко изтъркана тема, но всеки си има различни неща, които го кефят. 

 

При всички положения съм отворен за идеи и съвети относно снимането, смея да твърдя, че имам някакви познания и мога да помогна на някой прохождащ, който се чуди дали е по-хубаво да се снима на ръчни настройки или режим "сепия". Толкоз форумстване засега, че има работа.

 

п.п. за ъъ.. Георги - след малко прекарано време да добавя, че форумът е много готино подреден и скромният дизайн ме кефи безкрайно. 

Редактирано от petel
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.