Прескочи до съдържание

Барселона - Banjul (Гамбия) - 124 евро двупосочен


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Gambia Bird


Маршрут:: Барселона - Banjul - Барселона


Цена:: 123.67


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 07.09.2014


Примерна дата на връщане:: 21.09.2014


Сайт за резервиране:: edreams.es

Само за ценители :) За Гамбия не знам много, но май упорито се опитват да развиват туризма, мисля че е нормална, сравнително безопасна държава. 

 

Цената излиза само в http://edreams.es на тоя етап, в други сайтове е със 70 евро отгоре. Не съм цъкал до края, може би сайта си я взима по някакъв начин тая разлика. Както и да е, който му се занимава може да разцъка и други :) Авиокомпания - Gambia Bird. Не всеки ден се случва да летиш на нещо подобно!

 

2014-03-26_20-14-14.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Промоцията е хубава, само че не съм сигурен в сайта, който я предлага.....аз такива премеждия съм имал с edreams, че ако ви се рискува да ви вземат парите и да не ви издадат билет буквайте през него.

Връзка към коментар

тази година съм на вълна страни, чиито име започва с "Г".

Оооо. ама ти по азбучен ред ли си ги подкарала? :)

Доста нестандартен, и най-вече благодатен начин да посещаваш държави.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Преди време намирах през английската експедия пакети до Гамбия за под 300 паунда /седмица с полет и хотел , но отдавна не съм проверявал. Бях заинтруигуван дестинацията е популярна на английския пазар , но наистина има визи за българи.

Иначе много малка държава с интересно географско положение :)

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Точно този полет ще купувам за Гамбия до края на месеца (за други дати) :-) има го директно на сайта на гамбия бърд. Щях да пускам тема и забравих. От там има и лесни и евтини връзки до Семегал, Гана, Сиера леоне и Либерия, Нигерия също. Компанията е дъщерна на немската germania express, така че била сигурна. Ще пиша ревю след полета обещавам :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Купих си билет Барселона-Банджул за 120 долара еднопосочен, оттам пак с Gambia Bird купих Банджул - Дакар (Сенегал) за 100 долара, еднопосочен отново. Ако някой има път към Гамбия обадете се, ще съм там три месеца :) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Купих си билет Барселона-Банджул за 120 долара еднопосочен, оттам пак с Gambia Bird купих Банджул - Дакар (Сенегал) за 100 долара, еднопосочен отново. Ако някой има път към Гамбия обадете се, ще съм там три месеца :)

 

Колко лесно звучи, кеф ти Гамбия, кеф ти Сенегал :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Купих си билет Барселона-Банджул за 120 долара еднопосочен, оттам пак с Gambia Bird купих Банджул - Дакар (Сенегал) за 100 долара, еднопосочен отново. Ако някой има път към Гамбия обадете се, ще съм там три месеца :)

Ако не е тайна, три месеца ще обикаляш, работиш или доброволец?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.