Прескочи до съдържание

София - Берлин - 79 евро двупосочен


Препоръчани мнения

Публична тайна е ценовата война между EasyJet, Air Berlin и родните Bulgaria Air между София и Берлин.

 

Макар и easy да предлагат символично по-ниски цени на определени дни, то най доброто предложение определено е на Bulgaria Air, защото включва багаж, при това цели 2 куфара, ако се сетите с какво да ги пълните!

 

Цена: 78.87 евро през http://bravofly.de и плащане с Paypal.

 

 

 

Примерни дати: 07-10.06 (но общо взето кажи речи всеки ден я има цената).

 

Публикувано изображение

 

Не се знае кога някой от играчите ще се предаде, което означава цените моментално да скочат, така че действайте ако се чудите :)

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

Връзка към коментар

Чудничко, ама защо в опциите има и "моторен самолет" - да не би останалите да са безмоторни?! Май нещо на счупен тъпомер отива...

 

Къде това? Винаги нащрек за счупени тъпомери :)

Връзка към коментар

Там, в линка, трип.бг, като пуснеш търсене и се явява в лявата част на екрана: полети със спиране (още по-тъпо), още нещо и това за моторния самолет. Явно е лош превод.

Редактирано от Nine
Връзка към коментар

Там, в линка, трип.бг, като пуснеш търсене и се явява в лявата част на екрана: полети със спиране (още по-тъпо), още нещо и това за моторния самолет. Явно е лош превод.

 

Явно да, забелязах и че в падащото  меню за класа има: Икономична, Бизнес и класа...каква е тая класа накрая е незнайно :)

 

 

 

Обаче във форума линка към трип.бг препраща към този сайт тук, а не където трябва.

 

Мерси, редактирах малко цената и явно се е омазало, сега ще го оправя.

Връзка към коментар

За какво Ербегът се е нахъсал за тази линия, като за сметка на нея, например аз многострадалний не мога да намеря нормални цени между бож и соф - 200 кинта..., ега си, хората до берлин стигат по-бързо и почти на безценица, а когато ни трябва нещо вътрешно - нещата са трагични.

Връзка към коментар

bravofly.de за споменатите от теб дати:

 

 

 

attachicon.gifCapture.PNG

ОК, така по-може :)

А защо при теб е 72, а при мен 78 божа работа...би трябвало да е 78...

Връзка към коментар

ОК, така по-може :)

А защо при теб е 72, а при мен 78 божа работа...би трябвало да е 78...

Аз търсих за 7-10 юни. Може би в Холандия сте по-богати и затова е по-скъпо :D  Опитай да минеш през немско прокси... ;)

Връзка към коментар

Аз търсих за 7-10 юни. Може би в Холандия сте по-богати и затова е по-скъпо :D  Опитай да минеш през немско прокси... ;)

 

Ама би трябвало да е 78, щото толкова е базовата тарифа+летищните такси. В шах съм, няма кой толкова да го ръчка сега :)

Връзка към коментар

На уеб сайта на BulgariaAir я има тази промоция, но трябва да се обадиш по телефона за да си купиш билета.

 

Едит: съжалявам за повторението, много ми се спи

Редактирано от miroslava
Връзка към коментар

На уеб сайта на BulgariaAir я има тази промоция, но трябва да се обадиш по телефона за да си купиш билета.

 

Едит: съжалявам за повторението, много ми се спи

 

Това за телефона е само ако искаш да се възползваш от Rail&Fly, иначе билетите се резервират по болшинството сайтове, тук обаче мъдрим кой е най-евтиния в случая :) Лека! :)

Връзка към коментар

BGN154.29(Per passenger including taxes)

 

Току що я пробвах в air.bg и си излиза, 7-10 юни и всички дати наоколо.

Tова ^ е цената без service fee на сайта на FB

 

A това е крайната цена на air.bg


travellers	 	flights	 taxes	       service fee	 		 	
1 adult(s)	 x	(9.78	+	144.51	 +	 9.78)	 =	 164.07 BGN	 	 (83.89 EUR)
total for all travellers	 	 164.07 BGN	 	 (83.89 EUR)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.