Прескочи до съдържание

magelanci.com - продаден *1 априлски майптап*


Препоръчани мнения

Нарочно не поисках съвет и да се коментира събитието предварително, защото знам какво щяхте да кажете всички, за това предпочитам малко да ви поставя пред свършен факт. С две думи - сайтът е продаден. Причините са предимно лични и не бих ги обсъждал открито, но с две думи нямам вече необходимите време, енергия и мотивация да се занимавам с развитие на форума.

 

Новите собственици са от небезизвестна тур. агенция. Имам уверението им, че почти всичко ще си остане по старому, само на места ще има добре таргетирана реклама. Например в теми за Рим ще има рекламни постове предлагащи офертите на агенцията. Тези постове ще се различават лесно и няма да има объркване кое е рекламата и кое е препоръка на потребител. Възможно е да се появят и банери рекламиращи раници, куфари, чанти и т.н. В замяна на това в сайта ще бъде инвестирана сериозна за България сума, основно за популяризирането му чрез реклама в големите уеб медии. Като цяло смятам, че ще е от полза за всички. 

 

Още месец, докато трае прехвърлянето на домейни, хостинги и т.н. ще продължавам да изпълнявам водещата роля. Ефективно от първи май ще спра да администрирам форума, след това ще съм само редови потребител като повечето от вас. 

 

Според споразумението няма да имам право една година да се занимавам с откриването на нов конкурентен форум, което е нещо типично при изкупуване на онлайн проекти. Но мисля, че това ми/ни дава идеално време да видим как ще потръгнат нещата. Ако форума западне ще може да си отворим нов, а ако се развие ще е бонус за всички. 

 

Очаквам новите собственици да се представят по-късно, уебсайта им може да видите тук

 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Още месец, докато трае прехвърлянето на домейни, хостинги и т.н. ще продължавам да изпълнявам водещата роля. Ефективно от първи май ще спра да администрирам форума, след това ще съм само редови потребител като повечето от вас. 

 

Аз мисля, че още от събота ти ефективно не изпълняваш водещата роля тук, което превръща горното излияние в зле конструирана първоаприлска шега... :P

 

Др. Брани, не може да се отрече - веселяк е самозванеца, което със сигурност ще му бъде от полза в санаториума... :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Така и така си отворил тема с горещи новини...

 

По новинарските агенции току-що изтече новината, че авиокомпаниите от Залива възнамеряват да прекратят начисляването на бонус-мили. От днес преминават на бонус-камили.

И една вътрешнофорумна новина, така да се каже. Известният магеланец Hollywood след дълго размишление реши да смени името си на Bollywood.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

хахаха говедо такова, аз се хванах :blush:

И аз :( !!!

И докато четях изпитах много неприятно чувство, че чак не ми се пишеше. Мина време преди да реша да видя, коя все пак е тази агенция дето получава това бижу.

Абе 1 април е, ама по внимателно с шегите :) .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е па то е ясно, че номера е да се хванете, докато четете и първия отговор още ще изпорти ситуацията :) Постарах се да изглежда малко реалистично, но да не е прекалено реалистично, че някой ще ходи да си изтрие всичките албуми в галерията и после ходи се обяснявай що така, що онака :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Уж се бяхме разбрали, че няма да употребяваш печалбарски термини при поднасяне на информацията. Говорим за преминаване на форума в ръцете на народа. За каква продажба става дума? Нали нееднократно обяснихме, че всичко това ние го правим в името на народа, като облагите са единствено средство за постигане на крайната цел? Очевидно твоето империалистическо минало не може да бъде скрито и мисленето ти е безвъзвратно променено. Всичко това подкопава морално-волевите устои на твоето Аз и още веднъж потвърждава правотата на взетото от нас с др. Брани решение да бъдеш изпратен на почивка в реномиран сибирски санаториум. След завръщането ти от този санаториум ще бъдеш подложен на кратък курс в Министерство на истината, за да не се налага отново да обясняваме, че Дъглас Адамс не е подходящ автор за ренегати като теб. След този курс сме уредили и подходящ пост за теб в Министерство на любовта, но затова когато му дойде времето...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нарочно не поисках съвет и да се коментира събитието предварително, защото знам какво щяхте да кажете всички, за това предпочитам малко да ви поставя пред свършен факт. С две думи - сайтът е продаден. Причините са предимно лични и не бих ги обсъждал открито, но с две думи нямам вече необходимите време, енергия и мотивация да се занимавам с развитие на форума.

 

Новите собственици са от небезизвестна тур. агенция. Имам уверението им, че почти всичко ще си остане по старому, само на места ще има добре таргетирана реклама. Например в теми за Рим ще има рекламни постове предлагащи офертите на агенцията. Тези постове ще се различават лесно и няма да има объркване кое е рекламата и кое е препоръка на потребител. Възможно е да се появят и банери рекламиращи раници, куфари, чанти и т.н. В замяна на това в сайта ще бъде инвестирана сериозна за България сума, основно за популяризирането му чрез реклама в големите уеб медии. Като цяло смятам, че ще е от полза за всички. 

 

Още месец, докато трае прехвърлянето на домейни, хостинги и т.н. ще продължавам да изпълнявам водещата роля. Ефективно от първи май ще спра да администрирам форума, след това ще съм само редови потребител като повечето от вас. 

 

Според споразумението няма да имам право една година да се занимавам с откриването на нов конкурентен форум, което е нещо типично при изкупуване на онлайн проекти. Но мисля, че това ми/ни дава идеално време да видим как ще потръгнат нещата. Ако форума западне ще може да си отворим нов, а ако се развие ще е бонус за всички. 

 

Очаквам новите собственици да се представят по-късно, уебсайта им може да видите тук

 

Не може да се продава нещо, което е на народа!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Всичко това подкопава морално-волевите устои на твоето Аз и още веднъж потвърждава правотата на взетото от нас с др. Брани решение да бъдеш изпратен на почивка в реномиран сибирски санаториум

 

Няма да може да се занимава със откриването на нови конкурентни форуми за следващите сто години, което е нещо типично при национализациите ...

Редактирано от Брани
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.