Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Гледам си хортувате за летища, та някой знае ли колко ще ме обръснат ако си оставя колата на Т2 София, за около 10-ина дни? Досега не съм го правила, а ще ми е супер удобно да си пътувам с нея.

Четох в сайта им, но дали мога да им се доверя като информация?

Връзка към коментар

Гледам си хортувате за летища, та някой знае ли колко ще ме обръснат ако си оставя колата на Т2 София, за около 10-ина дни? Досега не съм го правила, а ще ми е супер удобно да си пътувам с нея.

Четох в сайта им, но дали мога да им се доверя като информация?

4 дни около 60 лева беше края на годината последно...Какво инфо ти дават в момента? За по-дълъг период сумата се увеличаваше с по-ниски темпове. :)

Редактирано от Тони
Връзка към коментар

Тарифи за паркиране и престой – Т2:



до 20 мин.
2 лв.
до 1 час
3 лв.
до 2 часа
6 лв.
до 3 часа
9 лв.
до 4 часа
10 лв.
до 5 часа
11 лв.
до 6 часа
12 лв.
до 7 часа
13 лв.
до 8 часа
14 лв.
до 9 часа
15 лв.
до 10 часа
16 лв.
до 11 часа
17 лв.
до 12 часа
18 лв.
до 13 часа
19 лв.
до 14 часа
20 лв.
до 15 часа
21 лв.
до 16 часа
22 лв.
до 17 часа
23 лв.
до 18 часа
24 лв.
до 19 часа
25 лв.
до 20 часа
26 лв.
до 21 часа
27 лв.
до 22 часа
28 лв.
до 23 часа
29 лв.
до 1 ден
30 лв.
до 2 дни
40 лв.
до 3 дни
50 лв.
до 4 дни
60 лв.
до 5 дни
70 лв.
до 6 дни
75 лв.
След 6-ия ден
плюс 5 лв. на всеки
започнат ден
За изгубен билет
100 лева






































Да цените са им актуални ползвал съм паркинга и на 1 и 2 и досега никога не е имало проблем.

Връзка към коментар

По моите изчисления ще станат около 100 лв, но дали правилно смятам? Интересува ме има ли подводни камъни, традиционно български :angry: ?

 

Благодаря за отговорите. :) 

Редактирано от danimarkova
Връзка към коментар

Точно така 75лв + 4 дни * 5.00лв = 95лв.Досега при мен поне никога не е имало грешка или разминаване с официално определените цени.Валидират ти картата на влизане и след това като излизаш машинката им си го смята,но и ти удари едно контролно все пак сме в България. :D


Връзка към коментар

Гледам си хортувате за летища, та някой знае ли колко ще ме обръснат ако си оставя колата на Т2 София, за около 10-ина дни? Досега не съм го правила, а ще ми е супер удобно да си пътувам с нея.

Четох в сайта им, но дали мога да им се доверя като информация?

Последния път, като летях за Германия, си оставихме колата на един частен денонощен охраняем паркинг съвсем близо до летището, за 5 лв. на денонощие; ако е джип, май беше 6 лв. Та въпросният паркинг се намира точно на светофара вдясно, където се разделят улиците за Т1 и Т2. Има една автомивка и заграден голям двор, вижда се още от светофара. На Т1 за 3 дена искаха 50 лв., а на този паркинг ми взеха 15, така че съм 35 лв. на далавера :P  Хората са много любезни, а до Т2 може да стигнеш с автобуса за 1-2 спирки, ако е през деня. Ако сте двама, може първо да оставиш другия на Т2 с багажа и после да отидеш да оставиш колата. До Т1 може и пеша, към 300 метра са.

Редактирано от Hayasko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

По моите изчисления ще станат около 100 лв, но дали правилно смятам? Интересува ме има ли подводни камъни, традиционно български :angry: ?

 

Благодаря за отговорите. :)

Ами единственият подводен камък, за който се сещам е, че и двата паркинга на летището са неохраняеми.

Връзка към коментар

Благодаря, Георги, не ми дойде наум да си пусна тема :)

Благодаря и на Хаяско. Ще се огледам за този паркинг.

Пък и ми е чудно за какво вземат пари, като е неохраняем паркинга?? :angry:

 

намерих сайта на въпросния паркинг - ето го

http://www.parking-airportsofia.eu/

 

Определено ще се възползвам от техните услуги, цената ми е наполовина :rolleyes:

Редактирано от danimarkova
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Благодаря, Георги, не ми дойде наум да си пусна тема :)

Благодаря и на Хаяско. Ще се огледам за този паркинг.

Пък и ми е чудно за какво вземат пари, като е неохраняем паркинга?? :angry:

 

намерих сайта на въпросния паркинг - ето го

http://www.parking-airportsofia.eu/

 

Определено ще се възползвам от техните услуги, цената ми е наполовина :rolleyes:

Не знаех, че имат вече и сайт, благодаря, че си се поровила :) Че и трансфер предлагат до Т2, идеално!

За паркинга на Т2 знам само, че на един познат му свалили тасовете и едното странично огледало, докато бил в командировка във Виена за 2 дена. Не че е кой знае какво, ама едно такова неприятно усещане остава :angry:

Редактирано от Hayasko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.