Прескочи до съдържание

Помощ за изработката на лого...


Препоръчани мнения

Здравейте, имам малко странна молба. Първо се опитах да намеря помощ във ФБ, но няма много желаещи за това реших тука да пиша, защото знам че има хора който се занимават с това.  :rolleyes:

Искам някой да ми помогне с изработката на лого. Ако някой има желание да ми помогне да ми пише на ЛС, ще съм му безкрайно благодарен!!!

Не става въпрос за фирмено лого, а за съвсем обикновено лого за група приятели. 

Ще дам повече инфо на ЛС...

 

Благодаря!

Връзка към коментар

Здравейте, имам малко странна молба. Първо се опитах да намеря помощ във ФБ, но няма много желаещи за това реших тука да пиша, защото знам че има хора който се занимават с това.  :rolleyes:

Искам някой да ми помогне с изработката на лого. Ако някой има желание да ми помогне да ми пише на ЛС, ще съм му безкрайно благодарен!!!

Не става въпрос за фирмено лого, а за съвсем обикновено лого за група приятели. 

Ще дам повече инфо на ЛС...

 

Благодаря!

 

Ха, ами явно съм спал и не съм прочел във фейсбука - пиши бележка да видим дали мога да помогна :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Замразявам за малко проекта!

Извинявай Брани, видял съм ти съобщението сигурно през деня и съм си казал "по-късно ще му пиша". И ми е изскочило от главата.

Мерси на Цанев.

 

Ако след време размразя проекта и ще ви пиша на ЛС...

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Валко да Гама

,,ами аз също бих желал помощ за лого. Предстои обиколка около света с ретро автомобил -skodoukolemsveta.cz/Това е сайта на приятеля ми от Прага с който ще пътувам.Ако не е късно вече...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.