Прескочи до съдържание

Варна - Cherbourg (France), Marseille (France) - Варна


Препоръчани мнения

Здравейте!

 

Някой да е търсил билети до Cherbourg или Marseille? Предпочитано летище разбира се е Варна, но предвид все още бедните свръзки през Юни... В 16:00 на 14.06 отплаваме от пристанището в Шербур и акостираме в Марсилия в 13:00 ч. на 21.06. Вероятно ще е по-лесно да се намери свръзка от Букурещ, че е по-близо от София, пък и паркинга е евтин. Посления път за 10 дни платих 55 лв. (Park`n`Fly!).

 

Ще се радвам на всяка помощ  :) !

Връзка към коментар

Шербур е прекрасно градче в Нормандия имам приятели там които все ме канят на гости. Летището им е основно чартърно доколкото знам. Най лесно ще е да кацнете в Caen през Париж, Лион, Ница и Корсика - филиалът на ер Франс за вътрешни полети hop! летят до там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кои са нискотарифнитe летящи из Франция, Румъния, България?

 

Уиз имат много евтин полет от София до Брюксел на 14-ти и каца рано, в 7:45, та сега търся как да стигна от Брюксел до Шербур.

 

Раян нямат близки дестинации до Варна, но имат доста полети до Брюксел, мисля да ми е "гара разпределителна" :) . На връщане от Марсилия, най-изгодно съм го видял така:

С Раян от Марсилия до Брюксел (80лв.), от Брюксел до Букурещ с Уиз (80лв), с висене между двете дестинации 4 часа (можеше да е и повече...)

Редактирано от Jubomara
Връзка към коментар

Връщането е това, да, като абсолютна стойност има едно по-евтино:

 

Ryanair	Nimes (FNI)	Bucharest (OTP)	1 LTN-STN	Mon, 23 Jun	09:35	11:35*	1 d 1 h	65.74	EUR
   Ryanair	   Nimes (FNI)	   London (Luton) (LTN)		Mon, 23 Jun	09:35	10:30	1 h 55	32.99	EUR
   Ryanair	   London (Stansted) (STN)	   Bucharest (OTP)		Tue, 24 Jun	06:30	11:35	3 h 05	32.75	EUR

Но трябва да ходиш до Ним и да преспиш в Лондон, т.е. оскъпява се и става само ако държиш на еднодневна разходка из Лондон. 

 

На отиване... тегава работа. Полета до Шарлероа наистина е без пари, но от там нататък със влак и прекачвания да не стане по-сложно? Алтернатива ти е полета, пак на Уиз до Бове на 13, да спиш в Париж един ден и от там да се оправяш с влакове до Шербур. Гледам, че летището на Шербур наистина няма редовни линии, 

 

Имай предвид, че това са цени без куфари, ако имаш нужда от куфар картината на терена вероятно ще се промени коренно :)

Връзка към коментар

Здравейте!

 

Някой да е търсил билети до Cherbourg или Marseille? Предпочитано летище разбира се е Варна, но предвид все още бедните свръзки през Юни... В 16:00 на 14.06 отплаваме от пристанището в Шербур и акостираме в Марсилия в 13:00 ч. на 21.06. Вероятно ще е по-лесно да се намери свръзка от Букурещ, че е по-близо от София, пък и паркинга е евтин. Посления път за 10 дни платих 55 лв. (Park`n`Fly!).

 

Ще се радвам на всяка помощ  :) !

Дано спецовете тук да измислят нещо подходящо, но се опасявам, че логистиката за придвижване от Варна до Шербур хич не е проста :rolleyes:

Близките по-големи градове Каен, че даже и Рен не са някакви транспортни центрове и опциите май не са много.

 

Един възможен вариант е с преспиване в Париж.

Уиз летят на 13.06 и цената е 120лв(100лв. с дискаунта) , кацате вечерта на Бове, от там със совалката до Париж за 15-тина евро.

post-139-0-67920900-1397031652.jpg

Правите една вечерно-нощна разходка :) , преспивате  и на другата сутрин (14.06) в 9ч. си хващате влака от гара Сен Лазар за Шербур - 26евро струва билетът, и след малко повече от 3 часа сте на Ламанша, готови за круиз :)

post-139-0-47603800-1397031652_thumb.jpg

Има и опция с полет на Уиз от Букурещ пак на 13.06, цената е същата като на полета от София, като излитането е рано сутрин, та ще трябва през нощта да пътувате от Варна за Букурещ, но пък ще имате цял ден в Париж.

post-139-0-19600100-1397031652.jpg

 

 

Цените на Уиз обаче са без куфари.

------------

 

P.S. Виждам, че докато съм писал, Жоро вече ти е казал основното .

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.