Прескочи до съдържание

Амстердам - Бостън - 348 евро двупосочен


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Lufthansa и Swiss


Маршрут:: Амстердам - Бостън; Бостън - Мюнхен


Цена:: 348


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 13.01.2015


Примерна дата на връщане:: 27.01.2015


Сайт за резервиране:: http://budgetair.ie

Задължително е задаване на връщане в Тел Авив, т.е. отиване: Амстердам - Бостън, връщане: Бостън - Тел Авив.

Връщането е с междинно летище Мюнхен или Цюрих и има над 10ч. престои.

Според HolidayPirates би трябвало да ти разрешът да си вземеш багажа, ако се заяви при чек ин.

Ще бъда благодарен, ако някой е наясно дали това е така. Ако не е, извинявам се и може да не обръщате внимание на офертата.

 

Проверил съм само горния вариант, но би трябвало да става с летища на излитане: 

Амстердам, Прага, Милано, Варшава и кацане в Бостън, Лас Вегас, Лос Анджелес, Чикаго, Сан Франциско, Маями, Ню Йорк.

 

Има и още по-ниска цена през ноември (5.11 - 26.11).

 

Връзка към коментар

Един въпрос. А кой ще ме задължи да летя до Тел Авив, като мога да си хвана самолета от Мюнхен за София

 

Ако нямаш куфар никой не може да те задължи. Слизаш си в Мюнхен, излизаш си и си свиркаш. Ако имаш куфар нещата стават далеч по-сложни и аз не бих се доверил толкова лесно, че няма да имаш проблеми. Най-малкото, очевидно цената не е нормална, което може да накара авиокомпанията да сложи на тия билети специална бележка за агентите "не позволявайте чекин на куфара само до Мюнхен" и от там проблемите ще са многобройни. 

 

Не, че е лоша оферта и може би нещата ще са ок, но е добре човек да е наясно с рисковете :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Между другото, с оглед на полетите на Уиз, изпълняването на всички отсечки не е проблем. Даже съм почти убеден, че връщане от Тел Авив ще излезе по-евтино от връщане от Мюнхен. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.