Прескочи до съдържание

Честит Рожден Ден!!!


Препоръчани мнения

Такава клевета му хвърли на Фичо, ще трябва да те предизвиква на дуел!

 

Фичо, честит рожден ден! :) Да си жив и здрав, голям симпатяга, много спокоен и забавен човек! :) Пожелавам ти здраве, пътешествия и да надминеш Калатрава по слава! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, Фичо, и на полета от Бергамо изпуснах да се запозная с тебе, и на рождения ти ден - да те поздравя... Но мисля, че не е късно да се присъединя към пожеланията на компанията за здраве и интересни пътешествия. Бъди щастлив!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Във втори форум се засичам с Фичо и за втори път се убеждавам, че този чаровник действа като магнит на дамите. Завиждам му, естествено, нека бъдем откровени... :P 

 

Наздраве и да си ни жив и здрав, приятелю!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Е, Фичо, и на полета от Бергамо изпуснах да се запозная с тебе, и на рождения ти ден - да те поздравя... Но мисля, че не е късно да се присъединя към пожеланията на компанията за здраве и интересни пътешествия. Бъди щастлив!

 

И аз да поздравя Фичо на патерица и да пожелая здраве, щастие, все така полезни и навременни коментари тук и... много полети! Е, не точно като този от Бергамо, който закъсня с повече от половин час, ако се не лъжа, беше препълнен, пък и от някакъв гейт, който ми заприлича на "задния двор" на летището. :(

Знаех си аз, че има магеланци на борда, и то двама, но как да се познаем?! ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря не всички за хубавите думи (дано да ги заслужавам) и прекрасните пожелания! :)

Да ви се връщат умножени!

 

И честит днешен празник на всички и най-вече на тези с цветни имена!

И специален поздрав за другия рожденик вчера - neuromancer :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Честит рожден ден и от мен! Както казват в по-изтънчените среди - здрав, прав, корав! Много нови прекрасни пътешествя ти пожелавам, както и всичко останало да ти е наред, за да можеш да им се радваш пълноценно!

 

 

@neuromancer - същото!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.