Прескочи до съдържание

София - Амстердам, 158 евро с България Ер


Препоръчани мнения

Аз също не бих се замислила в избора на Bulgaria air за тази дестинация, заради цената, директния полет и допълнителния багаж, който за мен е важна подробност, тъй като повечето ми пътувания са с цел гостуване и освен това купувам доста подаръци. :) Закъснения се случват навсякъде и при всички авиокомпании, някой е случил на повече, друг-не, затова не бих си правила генерални заключения.

Връзка към коментар

Като човек прибрал се вчера от Амстердам мога да кажа, че съм много доволен от полетите на Луфтханса, нищо че беше с трансфер в Германия. Билета беше около 190 евро, но тогава BG Air даваха 220 евро цена или някъде там.

 

Наша приятелка в Холандия каза, че си е взела за юни месец за 150 евро с BG Air, което според мен си е идеална цена.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Всеки си се оплаква, от което е потърпевш!

Сега си гледам статистиката, имам 9 полета с България Ер и 7 с Уиз.

Резултатът:

България Ер 1 отменен от 9.

Уиз 2 отменени и един закъснял 8 часа от 7 общо.

Какво да ми е мнението?

 

Мнението ти да е, че статистическите ти данни са прекалено малко за категоричен извод :) И че си голям карък, щото аз нямам толкова отменени полети от много повече и с двете компании :)

Явно съм голям карък, защото добавяме в статистиката още един закъснял полет на Wizz, вече имам в колекцията 2 отменени и 2 закъсняли от общо 9 :blush:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дефинирай закъснял ?

Първият път до Лондон беше в 6:00 по разписание, излетяхме към 14:00 без обяснения, без ваучер за кифла, без нищо, предстоеше ни от Лондон полет до Найроби, малко стрес, но успяхме.

Вторият път беше оня ден, 17:25 по разписание, излетя 18:30-40, не е толкова много, но като имаме предвид, че това е горе-долу разликата между дали ще може човек да хапне спокойно или не в някоя кръчма там преди да затворят, пак се брои за лош късмет, също и изпускането на трансфера, който струва 20евро също не е гот.

Абе не е чудо голямо, просто малко ми минава границата.

Като добавим и полетите до Киев, с хартиените писма, от които месец и половина нямам отговор и един ден като/ако ме огрее, ще имам загуба от 30-40 евро от курсови разлики.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи за този трансфер ставаше дума , бива ли старо куче като теб да се връзва на Wizz

трансферитв ? :)

Аз също се прекарах веднъж и после още веднъж с изпуснати автобуси от Лондон към Бристол.

По ирония на съдбата това стана когато купих и най-скъпите ми билети с НТА изобщо ... мисля около 980 лева за два двупосочни до Лондон ама в петък ми казаха , че трябва в сряда сутрин да съм в Бристол :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.