Прескочи до съдържание

Брюксел - Пунта Кана, 350€ двупосочен


Препоръчани мнения

Не знам за часовете, снощи последно пишеше, да очакваме разписанието скоро, днес не съм проверявала, но аз купих чак за март догодина, така, че имам много време. И за по тнлефона не знам, пробвай, аз купих онлайн.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Да, намират се, но все още нямат часове, което вече ме подлудява, не мога да си организирам нещата нататък, и което е по-лошото не се знае до кога ще е така, стана почти месец. Вече взех леко да съжалявам.

Връзка към коментар

Ива ще каже , но предполагам каквото и да променят поне датите ги спазват.

Аз бих заложил задължителна нощувка в двете посоки и часовете губят значение.

Вярно оскъпява нещата , но пък и полетите не са никак леки .

Връзка към коментар

Ами ако сложа 2 нощувки си губи смисъла, за толкова пари можех и от София да летя, още повече, че на връщане ако кацнем преди обяд (както си мисля, че ще е), спокойно мога да хвана полета в 8 вечерта, за какво ми е нощувка, а това, че полета е дълъг не ме притеснява, няма по-важно от цената.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами ако сложа 2 нощувки си губи смисъла, за толкова пари можех и от София да летя, още повече, че на връщане ако кацнем преди обяд (както си мисля, че ще е), спокойно мога да хвана полета в 8 вечерта, за какво ми е нощувка, а това, че полета е дълъг не ме притеснява, няма по-важно от цената.

Полета ми на отиване (януари) не е излязъл, макар че в датите около него вече има часове, за връщане ми излезе преди 5 дни, но както каза Ива преди време (а и то си е валидно за всички чартърни компании) часовете се променят.

В моя случай на връщане полета от Пунта Кана, ще минава през Монтего Бей понеже явно за сега е по-празен. По моята сметка, ако си спазят датата и тръгнат в най-късния възможен час пак е възможно да се хване връщането в 20ч. от Брюксел за София. А и като букнеш Бг Еър с промокодовете през airfasttickets излизат по 240 лв на човек.

Връзка към коментар

Права си при положение , че спазят датата на връщане при всички положения ще успеете за вечерния полет към София.

При промоции редовно изникват неща в Брюксел за 60-70 евро на вечер .

Например Ibis на летището може да се резервира на около 55 евро.

Връзка към коментар

Полета ми на отиване (януари) не е излязъл, макар че в датите около него вече има часове, за връщане ми излезе преди 5 дни, но както каза Ива преди време (а и то си е валидно за всички чартърни компании) часовете се променят.

В моя случай на връщане полета от Пунта Кана, ще минава през Монтего Бей понеже явно за сега е по-празен. По моята сметка, ако си спазят датата и тръгнат в най-късния възможен час пак е възможно да се хване връщането в 20ч. от Брюксел за София. А и като букнеш Бг Еър с промокодовете през airfasttickets излизат по 240 лв на човек.

Наистина се забавиха този път с разписанието. Обичайно има някакъв ред в пристигането и заминаването на самолетите от Европа. Пристигат следобяд или привечер, до към 18-19 часа  и тръгват отново следобяд или привечер, за да пристигнат в Европа преди обяд. Досега не се е случвало да се пристига в Европа по-късно от 14 часа следобяд. В тази връзка, при всички положения ще си хванеш самолета за София. Освен ако за беля не ти отменят полета, да не ти се случва :)

Връзка към коментар

Полета ми на отиване (януари) не е излязъл, макар че в датите около него вече има часове, за връщане ми излезе преди 5 дни, но както каза Ива преди време (а и то си е валидно за всички чартърни компании) часовете се променят.

В моя случай на връщане полета от Пунта Кана, ще минава през Монтего Бей понеже явно за сега е по-празен. По моята сметка, ако си спазят датата и тръгнат в най-късния възможен час пак е възможно да се хване връщането в 20ч. от Брюксел за София. А и като букнеш Бг Еър с промокодовете през airfasttickets излизат по 240 лв на човек.

И по моя сметка е така, то на отиване няма мърдане от нощувката, но на връщане... Около моите полети също излязоха часовете, но за моите няма, нито отиване, нито връщане, чудя се дали да рискувам, ти купи ли? То не е само това де, аз и после из Куба имам пътуване из острова, почти всяка вечер сме на различно място и не мога да резервирам каси партикулес, защото не знам кога ще пристигна.

Връзка към коментар

Права си при положение , че спазят датата на връщане при всички положения ще успеете за вечерния полет към София.

При промоции редовно изникват неща в Брюксел за 60-70 евро на вечер .

Например Ibis на летището може да се резервира на около 55 евро.

Най-евтиното, което намерих е 80 €, две нощувки стават 160 €, не мисля, че съм на сметка така. 

Връзка към коментар

Полети Брюксел -София ще си буквам следващата седмица, а casa particulares ще си буквам след няколко седмици, сега само разглеждам. В общи линии мисля, да нощувам една вечер във Варадеро, като кацнем, а после ще се обикаля из Куба :)

На връщане ще имам 2-3 нощувки преди полета в Пунта Кана.

Връзка към коментар

И аз така, но на връщане ще летим от Хавана, там е ясно, но не знам 1-вата тощувка за кога да букна, а във Варадеро са и скъпи. Но по ме притесняват полетите с Бг еър, и се чудя много дали да рискувам да взема връщането за следващия ден вечерта. Ще почакам още малко и ще видя другата седмица.

Връзка към коментар

Нелош хотел на летището е 52 евро освен ако не държиш да разглеждате Брюксел  :) .

На промоция цената пада дори и до 40 евро на вечер  :

 

 

 

https://secure.accorhotels.com/gb/booking/summary.jshtml

Връзка към коментар

Брюксел... скука...

Абе зависи в какво време си там, да ти кажа. Аз два-три пъти съм ходил конкретно в Брюксел, но все за някакви празници, и изобщо не видях и усетих да е скука - с всичките тези бири, цветни украси по Гран Плас, и весели младежи всеки с по бутилка вино в ръка до ранни зори. Пък и арабелите хич не те оставят да скучаеш и за миг хах :)

 

...предполагам, че ако е извън фестивален период, е така, както казваш  :rolleyes:

 

post-72-0-32391900-1403043337_thumb.jpgpost-72-0-70362200-1403043365_thumb.jpgpost-72-0-21742500-1403043684_thumb.jpgpost-72-0-06291600-1403043722_thumb.jpgpost-72-0-45622800-1403043762_thumb.jpg

Редактирано от wilks
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ебе, не е много скука, аз го харесвам, но съм ходила и сега искам да го пропусна, освен да убия няколко часа еаентуално между полетите. Още повече, че на отиване не може да се избегне нощувката, та на връщане след като има шанс, не виждам защо да я правя излишно само заради глупостта да купя полети без часове. Ама то стана, каквото стана, сега се чудя дали да чакам, или да рискувам. Мисля си, че полет с дата 30 до 31 на обяд все трябва да пристигне.

Редактирано от slujitel
Връзка към коментар
Георги Матеев

Преди 10-ина години стоях 4 седмици в Брюксел по работа и оттогава недолюбвам този град. На третия ден вече бях разгледал всичко и после се отегчих до смърт. Но да, за 2-3 дни става :)

 

Иначе Брюксел ми е като Милано - скучен и сив до безобразие - и там бих се върнал само ако наистина се налага  :lol:

В Белгия обаче ми харесват Гент и Остенд, много приятни градове.
 

P.S. Разбира се, това си е лично мое мнение и сори за офтопика...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Служител защо мислиш , че няма да има добра цена за обратния полет ?

Има доста време дотогава и не вярвам цените да растат много.

Каква е цената на БГ Еър за твоята дата в момента ?

Връзка към коментар

Ебе, не е много скука, аз го харесвам, но съм ходила и сега искам да го пропусна, освен да убия няколко часа еаентуално между полетите. Още повече, че на отиване не може да се избегне нощувката, та на връщане след като има шанс, не виждам защо да я правя излишно само заради глупостта да купя полети без часове. 

Моите часове на полетите също не са излезли /установих, че това засяга най-вече съботно -неделните полети, там последните полети за които има ясни часове са през октомври и са съответно - тръгване от Брюксел около 10,30 /за неделните полети/, връщане - в 8,30 в деня следващ датата на отпътуване от Пунта Кана/. Ако същото разписание се запази и нашите полети, това означава, че на връщане няма да се налага нощувка в Брюксел.

За отиването - ясно, че нощувката е неизбежна и аз лично смятам в този ден да отидем до Брюж, вместо да се мотаем из Брюксел /за това ще има няколко часа на връщане, ако си спазят разписанието, разбира се:)/

Връзка към коментар

Моите часове на полетите също не са излезли /установих, че това засяга най-вече съботно -неделните полети, там последните полети за които има ясни часове са през октомври и са съответно - тръгване от Брюксел около 10,30 /за неделните полети/, връщане - в 8,30 в деня следващ датата на отпътуване от Пунта Кана/. Ако същото разписание се запази и нашите полети, това означава, че на връщане няма да се налага нощувка в Брюксел.

За отиването - ясно, че нощувката е неизбежна и аз лично смятам в този ден да отидем до Брюж, вместо да се мотаем из Брюксел /за това ще има няколко часа на връщане, ако си спазят разписанието, разбира се:)/

До октомври всичко е наред, проблема е за новия сезон, е, успокоявам се, че има и други като мен, че вече започнах да се изнервям.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.