Прескочи до съдържание

Брюксел - Пунта Кана, 350€ двупосочен


Препоръчани мнения

Служител защо мислиш , че няма да има добра цена за обратния полет ?

Има доста време дотогава и не вярвам цените да растат много.

Каква е цената на БГ Еър за твоята дата в момента ?

Не мисля, просто ще съм по-спокойна, ако навържа полетите, защото имам и други, не само между Бг и Брюксел. А без да знам часовете не мога да разпределя времето за нищо, че програмата ни е доста натоварена, почти всяка вечер сме на различно място. Знам, че има време, но си мисля, че колкото по-рано купя, по-добре, говоря за редовни полети, не за нискотарифни. 

Връзка към коментар

Не мисля, просто ще съм по-спокойна, ако навържа полетите, защото имам и други, не само между Бг и Брюксел. А без да знам часовете не мога да разпределя времето за нищо, че програмата ни е доста натоварена, почти всяка вечер сме на различно място. Знам, че има време, но си мисля, че колкото по-рано купя, по-добре, говоря за редовни полети, не за нискотарифни. 

 

Не съм много в час, но мисля че полетите ти бяха чак за януари, нали? Със сигурност и с редовни авиокомпании е прекалено рано да се резервира за тогава, освен ако не говорим за свръхпикови периоди. Ако пък говорим за средата на януари, след пика на новогодишната вълна, то може да изчакаш поне до октомври, ама най-малко. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

И аз така ти отговорих прибързано. Тресе ме треска по организация на пътуване днес. Мисля, че излизаше ноември - декември. Ама, нали ги знаеш, те са особен случай.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.