Прескочи до съдържание

София-Сингапур с Бритиш за 550 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Бритиш


Маршрут:: София-Сингапур


Цена:: 550


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 30 октоври


Примерна дата на връщане:: 8 ноември


Сайт за резервиране:: https://www.britishairways.com/

Ми цената ми се стори добра, затова и споделям.

Аз летя... Билетите са купени :P

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Стана още по-хубаво... Току що прочетах смс-а за потвърдена транзакция. От картата са ми взети 1100 ДОЛАРА за двама! Тоест билетите до сингапур са вече под 400евро на калпак :lol:  ако не се опитат да ми отменят резервацията. Толкова съм нахилена, че Жоро трябва да сложи допълнителен емотикон, че този  :lol: не може да покаже за какво иде реч!

Редактирано от На път
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Стана още по-хубаво... Току що прочетах смс-а за потвърдена транзакция. От картата са ми взети 1100 ДОЛАРА за двама! Тоест билетите до сингапур са вече под 400евро на калпак :lol:  ако не се опитат да ми отменят резервацията. Толкова съм нахилена, че Жоро трябва да сложи допълнителен емотикон, че този  :lol: не може да покаже за какво иде реч!

Няма да мине за съжаление.

Това си е стандартна 'грешка' на Бритиш, която ще си поправят в следващите дни :(

 

P.S. Извинявам се много за лошата новина, но дано да бъркам.

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

Тоест ще си поправят цената от 550 евро или цената от 550 долара, че мен цената и в евро ме устройва

 

Георги, от сайта на бритиш, но да видим какво има предвид Ошко

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тоест ще си поправят цената от 550 евро или цената от 550 долара, че мен цената и в евро ме устройва

 

Георги, от сайта на бритиш, но да видим какво има предвид Ошко

Както го е казал neuromancer, правят си авторизацията в долари, обаче после си дърпат 550евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А често разни сайтове даже не взимат пари въобще в момента на покупка, но рано или късно пада брадвата :) Както и да е, цената си е супер и така :)

Връзка към коментар

Само да имате предвид, че за БА се плаща допълнително за предварителен избор на седалка (май беше 30 евро на човек на отсечка, нещо такова ми се върти в главата, трябва да си погледна разписките). Алтернативата май беше да се вземе (от каквото е останало обаче) при онлайн чек ин.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.