Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

http://www.dnevnik.bg/biznes/companii/2014/04/29/2290480_niskotarifen_hurvatski_prevozvach_shte_leti_mejdu/

Нискотарифната хърватска авиокомпания Dalmatian ще започне да лети между Загреб и София това лято. Полетите между столиците на двете страни ще са целогодишни в три дни от седмицата - вторник, четвъртък  и събота.

 

Редактирано от Тони
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Сигурно това им е сайта -  http://www.flydalmatian.com/en/

 

Всичко е чудесно, ама честно казано не видях нито разписание, нито как да се купят билети :) ...  Ако ще започнат полети това  лято, не е ли вече време да продават билети?

Редактирано от Зани
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това е сигурно найсти път, за който чувам за тая линия. Но до сега само от политици. Правилото е, че тия неща се обявяват от авиокомпании, а не от премиери :) Иначе до сега щяхме да имаме директни полети до Китай, ОАЕ, Пловдив - Бурса и не знам си още колко други. 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Сигурно това им е сайта -  http://www.flydalmatian.com/en/

 

Всичко е чудесно, ама честно казано не видях нито разписание, нито как да се купят билети :) ...  Ако ще започнат полети това  лято, не е ли вече време да продават билети?

 

Как се резервират полети през този сайт, да не става през Фейсбук?! 

 

Oстава да пуснат и полети от София до Скопие и Тирана. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това е сигурно найсти път, за който чувам за тая линия. Но до сега само от политици. Правилото е, че тия неща се обявяват от авиокомпании, а не от премиери :) Иначе до сега щяхме да имаме директни полети до Китай, ОАЕ, Пловдив - Бурса и не знам си още колко други. 

Наскоро  обявиха, че ще има и линия София - Ханой :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Oстава да пуснат и полети от София до Скопие и Тирана. :biggrin:

 

Първият "вътрешен", а втория с тенденция да се превърне в такъв... :P

 

Линия София-Загреб ми изглежда безсмислена и изцяло губеща, за разлика от линия София-Сплит, която със сигурност може да се превърне в сполучлива сезонна линия...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

По-евтиният/практичен/удобен/без висене по летища по цял ден за прехвърляне/пари за нощувки за връзки/повече гарантиран багаж/т.н. е?

Не е зле да се гледа и позитивно на такива новини и да им се дава шанс ..

 

Аз изхождам от самата дестинация. Става дума за туристическа, сезонна дестинация. Това не е и няма как да се превърне в бизнес дестинация. Затова се съсредоточих върху цена и честота на полетите. Смятам, че по тези два показателя линията губи още на старта. Иначе от години се моля за включването на Сицилия и Андалусия с директни полети от София...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Всичко работи прекрасно. Сигурно е защото проучвам цените. :lol:  Първата седалка я дава на 70 евро за двупосочен билет, но при задаване на две, цената става по 97 евро за всеки или общо 194 евро. Тарикатска нискотарифна! :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами преди да ми забие за дати през септември ми даде по 30,00 евро, ама не разбрах има ли багаж и т.н.

 

 

Имат. Виж правилата за най-ниската промоционална тарифа.

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

опа, те въобще не летят до Дубровник и Сплит, така че няма как точно софийския полет да е до там

Ще правиш прекачване до DBV или SPU  с Croatiaairlines. Намират се двупосочни за около 80 е.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Аз продължавам да се чудя какво му е тарикатското на придвижване за 70 евро на разстояние от 800 км в двете посоки, при наличието на прекрасен първокласен път и магистрала до Загреб? За сам човек може и да излиза изгодно, но освен за прекачване в посока Хамбург и/или Дюселдорф, не виждам причина за особен ентусиазъм от тази линия. Както по-горе вече споменах, ако ставаше дума за полети до Сплит, нещата щяха да имат коренно различен характер...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми се стори интересна връзката с Женева за 40 EUR от Загреб. Защото именно от Женева се появиха някои интересни презокеански промоции.

 

Нека да видим как ще тръгне линията.  Мяза ми на сезонка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ще  започнат като тур. оператор.

 

 

 

Само летище София е обявило разписанието. :biggrin:

 

 

Първият им полет ще е на 15 юли или са изкупени билетите толкова бързо.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

"Изгорeлите" прописаха.... http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=226&p=407879

 

След няколко напомняние на летище София, най-после махнаха Загреб от разписанието. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пробвах с два билета София - Загреб, но на всяка една дата ми показва по-скъпите билети! Т.е. файда никаква!

Май няма да я бъде тая.....

 

Язък за загребските ти планове, или хващайте колата или поизчакайте поне няколко полета да се врътнат :) Мъглява е работата с тая компания...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.