Прескочи до съдържание

Каква музика слушате - май 2014г.


Препоръчани мнения

Специален поздрав за wilks с тези украински каки, изпълняващи важен химн!

Сладурани.  Outfit-a им е зашеметяващ! И с това  "Чери, Чери" ме спечелиха за цял живот. :)

 

Ще си позволя да върна жеста с класиката, изпълнена от двама симпатяги, по които майките на горните каки са ронили тежки въздишки из Киевските дискотеки преди има-няма 28 години.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1NoB3xx2XuU

;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

P.S. Защо ли не ми излизат скриновете ???

 

пействаш от мобилната версия, за това. Махай това .m пред адреса и всичко ще е наред, сега ще ти ги редактирам тия двете :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)



А самото оригинално филмче също е много готино:

 

Практически почти няма разлика между двата клипа, първият е непрекъснат микс от албума "Дискавъри" с филма за фон, а клипът с филма съдържа албума за фон плюс малко звук ефекти тук-там и няма реплики. Но много препоръчвам, особено за фенове на french house-а и на аниме-тата :)

Редактирано от Брани
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Във връзка с предстоящия концерт на Лиса Стенсфилд, наскоро чух изказвания, че нямала повече от една известна песен..

Освен най-най-известната и, ето и още една за да станат две:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Лиса е готина мацка. Гледах я в зенита на кариерата и. Подгряваше любимите ми Genesis в Knebworth. Англичаните доста и се радваха и подвикваха сладострастно Лисаааааааа...

 

Според мен обаче, най-хубавото нещо в кариерата на Лиса си остава участието и в този изумителен филм, наречен Swing:

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Съгласна съм, Duke! Филмът ще е добре да си го намеря и го гледам..

Да не забравяме дуетите и с Бари Уайт, Джордж Майкъл и др. Аз лично в неделя ще се забвлявам много :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.