Прескочи до съдържание

Wizz Air - два билета на цената на един (само днес, 19.05)


Препоръчани мнения

Хората, които докладват тук нямат нито един билет над 200лв двупосочния, само стенк до Дубай и то в силния сезон и то с включен салонен багаж. Масово са се взели билети от по 100-150лв по средата на лятото до хубави дестинации като Барселона. Точно след няколко часа такива билети ще са мираж, ако все още не са. Дали е имало смисъл да се купуват билети чак за късна есен, когато биха падали от само себе си вече е друг въпрос (както и колко точно ще падат), но цени от порядъка на 100-150лв на човек в силен сезон си е Промоция с главно П и подчертано, като Основател.

 

Нещо не си ме разбрал очевидно. Нямам предвид магеланци, нямам предвид конкретно нито една категория от клиентите на Уиз. Разсъждавам върху маркетинговите принципи на днешната кампания и казвам, че първите 10% са ударили джакпота, а всички след тях постепенно са получавали все по-дребни отстъпки, за да  се стигне в края на деня до откровено спекулативни сделки. Пак да повторя, не конкретизирам, сега да не скочи някой да ми обяснява, че той не се е минал...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Битият бит , еб***ят  еб*н  , това вече няма значение.

Аз по-скоро се притеснявам да не отрежат  в един момент разните от сорта на Малта , Кипър  и Дубай като кисели краставички

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, аз след като цял ден зяпах и удържах фронта, в крайна сметка ноември се запътвам към Малта. :) Имам време до утре да помисля де, че нещо тоя път не ми харесаха картата, та в крайна сметка ще се разхождам до банката. :)

Връзка към коментар

Промоцията беше на 300 лв. Някой ден като станат ниско/тарифни/бюджетни може да паднат.

Дам, вярно 300лв. бяха, което по 150лв. на посока не е и толкова зле.

А бе не знам - то е субективно кой билет е скъп и кой евтин, обикновено трябва да има база за сравнение. За мен билет с включен куфар на цена 150лв. е доста добре. Било то Прага, Виена, Будапеща. Да, има/ло е и по-евтини.

А пък при "нискотарифни" прекачвания... куфар няма как да се вземе, за да е оправдан изборът им.

 

А за Уиз - удължиха още малко "промоцията" :biggrin:

Duke e прав, но така сме устроени - сложи му табела "последна бройка" и цената отива на заден план...

 

По-важното да ги "прецакаш" като вземеш последните им бройки :gaming:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В моя случай 7000 км. за под 100 евро е грубо 1.5 цента на километър , което е много приемливо.

Все едно да летя до Токио за 250 евро ;)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Честито на печелившите, на тези като мен, които не успяха - късмет при следващия тираж. Четейки темата ми дойде едно предложение на ум. По-горе по страниците доста хора задаваха един и същ въпрос - тази цена ХХХ до ААА ок ли е или е висока?

Не е ли добре една динамична таблица, която да съдържа ориентировъчна цена по различните дестинации в нисък и висок сезон. Например Барселона цена от 140 лв двупосочно си е ок и т.н. 

Ако по-рано някой е давал подобно предложение и то е отхвърлено по някаква причина, се извинявам че отново го споменах. 

 

И друг път сме говорили, подобна таблица може повече да обърка, от колкото да помогне. Нещата са динамични и често има промени. Това, което миналото лято е било ОК цена за някъде, това лято може да е много висока или много ниска. Редовно даваме пример с Берлин тук, който беше от най-скъпите дестинации, в момента е от най-евтините. 

 

Та така, постоянна подръжка на подобна таблица ще е много труд и ползата може дори да е отрицателна. Нищо не пречи хората да си питат и да получават 3-4 отговора, после да преценяват сами :)

Връзка към коментар

Аз запазих два билета за февруари до Лондон за 320 лв с включени багаж и приорити сийтс, като отправна точка до Исландия.

До следобед имам време да поумувам да ги взимам ли или не. Оттам ми дава по 400 лв на калпак цена до Рейкявик. Общо ще се получи по около 285 евро на човек. Мисля, че е добре за тази дестинация...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Сайтът им се влачи вече да. Айде и аз да съм в кюпа: 2 билета до Малмьо по 115 лв за края на Септември и 4 билета до Лондон по 150 лв за октомври. Не знам дали е евтино, дали има реално оферта, но така ми изглежда :lol:

 

За Малмьо дадох 85 лв. за края на септември (край 22-ри).

Връзка към коментар

Моите дълги проучвания за Прага ме доведоха до следното:

Преди месец взех отиване до там през Бергамо за 60 лева

Благодарение на вчерашната промоция връщането стана през Рим за 120. Общо 180 - доволна съм. Сряда- отиване, събота връщане.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз запазих два билета за февруари до Лондон за 320 лв с включени багаж и приорити сийтс, като отправна точка до Исландия.

До следобед имам време да поумувам да ги взимам ли или не. Оттам ми дава по 400 лв на калпак цена до Рейкявик. Общо ще се получи по около 285 евро на човек. Мисля, че е добре за тази дестинация...

И аз това гледах, ама нещо е мнго скъп в момента билета на Easy от Лондон, може би да паднат като понаближи, друг вариант е от Бристол, а до там с влак, може да го погледнеш, но няма полети всеки ден и пак е малко куцо. По-евтино излиза до Малмьо и после от Копенхаген с Wow, докарах го до към 250евро, но е много рисково какво ще стане до Февруари с тази дестинация, малко ми е съмнително бъдещето. И така ще се оглеждаме, като откриеш нещо по линията Лондон/Бристол- Исландия 'свиркай'.

Връзка към коментар

Видях. 19-22 са моите дати. Предполагам си взел билет преди мен :P Цената ме устройва.

 

И аз съм за същите дати, така че вероятно ще се засечем и в двете посоки. Цената и аз мисля, че е добра, предвид разстоянието, но Малмьо си е евтина дестинация :)

Връзка към коментар

И аз съм за същите дати, така че вероятно ще се засечем и в двете посоки. Цената и аз мисля, че е добра, предвид разстоянието, но Малмьо си е евтина дестинация :)

Може би е евтина като полет, но цените на хотелите са височки. Предполагам, че и ресторантите и хапването няма да е евтино. Мислим да отскочим до Копенхаген за 1 ден да позяпаме. Всъщност нямам си на идея какво точно ще правим, но поне са почивни дни :)

Връзка към коментар

Може би е евтина като полет, но цените на хотелите са височки. Предполагам, че и ресторантите и хапването няма да е евтино. Мислим да отскочим до Копенхаген за 1 ден да позяпаме. Всъщност нямам си на идея какво точно ще правим, но поне са почивни дни :)

 

Същото е положението и при мен :)

Връзка към коментар

И аз това гледах, ама нещо е мнго скъп в момента билета на Easy от Лондон, може би да паднат като понаближи, друг вариант е от Бристол, а до там с влак, може да го погледнеш, но няма полети всеки ден и пак е малко куцо. По-евтино излиза до Малмьо и после от Копенхаген с Wow, докарах го до към 250евро, но е много рисково какво ще стане до Февруари с тази дестинация, малко ми е съмнително бъдещето. И така ще се оглеждаме, като откриеш нещо по линията Лондон/Бристол- Исландия 'свиркай'.

Така е, но при положение, че полетите са София-Лутън-София и Лутън-Кефлавик-Лутън, удобството е несравнимо. Бърза нощувка в Лутън на отиване и никаква на връщане. Попадал съм на цени от 250 лв за Лутън-Рейкявик, но в тоя период няма такива.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 По-евтино излиза до Малмьо и после от Копенхаген с Wow, докарах го до към 250евро, но е много рисково какво ще стане до Февруари с тази дестинация, малко ми е съмнително бъдещето. И така ще се оглеждаме, като откриеш нещо по линията Лондон/Бристол- Исландия 'свиркай'.

 

И аз не бих залагам много за бъдещето Малмьо особено ако трябва да се планира скъп свързващ полет.

Връзка към коментар

Аз по-скоро се притеснявам да не отрежат  в един момент разните от сорта на Малта , Кипър  и Дубай като кисели краставички

 

И аз леко се притеснявам за Малмьо - на отиване (16.05) имаше доста свободни места в самолета..., така че който иска да види отблизо Turning Torso както и в съседство през Øresund Bridge - страната на Хамлет, Lego и Carlsberg - хич да не се чуди и помайва - много приятна дестинация. :)

 

В моя случай 7000 км. за под 100 евро е грубо 1.5 цента на километър

Това трябва да си го запиша и да го цитирам когато някой бакшиш почне да мрънка :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

 

Може би е евтина като полет, но цените на хотелите са височки. Предполагам, че и ресторантите и хапването няма да е евтино. Мислим да отскочим до Копенхаген за 1 ден да позяпаме. Всъщност нямам си на идея какво точно ще правим, но поне са почивни дни :)

Същото е положението и при мен :)

 

Има тема по въпроса :)

С някои идейки мога се включа и аз утре, а предполагам - и Зани.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.