Прескочи до съдържание

Wizz Air - два билета на цената на един (само днес, 19.05)


Препоръчани мнения

До Айндховен в момента цената с промоцията за двама е с 10 лева по-скъпа от колкото само дискаунт миналата седмица! :( Очаквах нещо по интересно!

Връзка към коментар

http://magelanci.com/topic/2271-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%86%D0%B0-1705/

 

Ей тая тема е добра отправна точка колко "истинско" е промото, цените би трябвало да са били активни в събота.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При мен работи. И цените, които следих са ми точно наполовина сега. Пример- Брюксел-София на 8,07 дълго време държа 129, до вчера си беше 109,  днес ми смята      вторник 08 юли08:15 → 11:55       2=1          48,50€   58,50 €

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

До Барселона през юли ми дава добра цена, предразполагаща да си взема още двама души компания. Точно двойно по-добра от миналата седмица и почти такава, за каквато аз си купих билетите (65 евро на човек) на предишното намаление. За Валенсия също ми се струват ок, спрямо това, което гледах последните седмици. За другите отсечки не съм проучвала.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето къде го пише:

 

2014-05-19_09-30-17.png

 

Може да си проверите цената на един човек дали ще е по-различна. В този случай не се изписва отстъпката от Discount Club, ако имате, трябва да се логнете предварително:

 

2014-05-19_09-32-08.png

 

Както обикновено, отстъпката от Discounta не е съвсем 20лв, ако се комбинира с друго промо :)

Връзка към коментар

проработи след като изтрих историята в браузъра... и всъщност не работи защото въпреки, че пише 5=3 си иска парите за 5...

 

уф, най-накрая проработи както трябва

Редактирано от logist13
Връзка към коментар

При мен работи, дискаунта е 10лв на посока грубо казано, защото при двама е 20лв, т.е. правят дискаунт на единият билет, другият и без това е без пари, на него не му правят.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много добри цени до  DWC  с намалението за началото на юни, но бързо свършват. :)

 

Аууу, да, 90лв за двупосочен до Дубай е красота :)

 

19-21 юни, ако някой се интересува от датите, но в тоя период като цяло всички цени са прилични. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Като избера цена в лева ми дава 380 BGN , а в евро показва 205 евро по трънския им курс :)

Ако направя резервацията в лева и платя с кредитна или дебитна карта какво ще ми чарджаг 380 лева или 205 евро ???

Връзка към коментар

Като избера цена в лева ми дава 380 BGN , а в евро показва 205 евро по трънския им курс :)

Ако направя резервацията в лева и платя с кредитна или дебитна карта какво ще ми чарджаг 380 лева или 205 евро ???

 

чарджват те в лева, банката ги обръща в евро, в доста по-добър курс :)

Връзка към коментар

Аууу, да, 90лв за двупосочен до Дубай е красота :)

 

19-21 юни, ако някой се интересува от датите, но в тоя период като цяло всички цени са прилични. 

Дали да не вземе за РД-то си да отида там :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.