Прескочи до съдържание

Wizz Air - два билета на цената на един (само днес, 19.05)


Препоръчани мнения

Айде и аз да попитам..  :) За средата на ноември до Валенсия около 115 лв. на човек отиване и връщане ок ли е? Вторник тръгваме, събота се връщаме. Че ми е голяма мечта тая пуста Валенсия, а сега за лятото няма как.. та.. офертата ме изкушава. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В тоя ред на мисли, Рим, 2 възрастни,  двупосочен за 04-09.09 или 14 - 19.08 (малко по-евтини).

Питам по скоро като период за посещение, цените са с малки разлики. За пръв път ще ни е :)

Връзка към коментар

Не е тайна. Докато пишех за 22.10 - 26.10 се вдигнаха и взех за следващата седмица. Удобно е, че пропускаме само 2 работни дни - четвъртък и петък. С покупката на клуб, че ми изтече миналия месец, общо за 4-ма 550 лв.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Айде и аз да попитам..   :) За средата на ноември до Валенсия около 115 лв. на човек отиване и връщане ок ли е? Вторник тръгваме, събота се връщаме. Че ми е голяма мечта тая пуста Валенсия, а сега за лятото няма как.. та.. офертата ме изкушава. :)

 

И аз ги гледах, обаче съветът реши Барселона. Цената е добра, т.к. по-малко от 100 лв. двупосочно не съм виждала и то на промоции.

Връзка към коментар

Дидко,

В Рим е малко по-топло от тук, т.ч. аз бих взела за септември, въпреки разликата в цената.

Тогава ще да е явно, не знам как са цените през м.Септември до Рим, но ми се струва че 380лв. (при 325 август) за двама, двупосочен е добра.

Благодаря ;)

Връзка към коментар

Айде и аз да попитам..   :) За средата на ноември до Валенсия около 115 лв. на човек отиване и връщане ок ли е? Вторник тръгваме, събота се връщаме. Че ми е голяма мечта тая пуста Валенсия, а сега за лятото няма как.. та.. офертата ме изкушава. :)

 

OK е, макар че ноември си е нисък сезон и човек би могъл да предположи, че цените няма да са кой знае колко високи така и така. Но Валенсия напоследък държи много високи цени по принцип и не се знае, знае ли се :) 

Връзка към коментар

Айде и аз да попитам..   :) За средата на ноември до Валенсия около 115 лв. на човек отиване и връщане ок ли е? Вторник тръгваме, събота се връщаме. Че ми е голяма мечта тая пуста Валенсия, а сега за лятото няма как.. та.. офертата ме изкушава. :)

И на мен ми е мечта таз пуста Валенсия или както е по-правилно да се каже на испански Баленсия :)

Връзка към коментар

Знам, че не е тук мястото, но трябва да се действа бързо и затова ще питам тук. Търся си компания за купуване на билет София-Барселона на 15 Септ - и връщане на 24 Септ - за момента са 173 лв на човек общо, ако се купят 2 бр. Става също и еднопосочен за Барселона на тази дата за 95 лв на човек ? Ако някой има интерес да ми пише на ЛС, благодаря :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като при всяка промоция на Уиз, цените са раздути, а като предлагат 1 безплатен билет, е ясно, че са МНОГО раздути. Все пак се намират добри цени, но са далеч от рекламираните 50%.

Аз взех това:

- 150 лв. на човек до Кипър в края на август /преди 2 седмици търсех за приятел и му намерих за 170 лв .за юни)

- 85 лв. на човек до Малмьо в края на септември. Тази дестинация не я следя, но преди 10-тина месеца се сещам, че за около 100-120 лв. съм виждал билети.

/ако някой е следил да си каже мнението/

 

инфо: За пътуващите за Валенсия само вметвам, че пътувах точно преди година и билетите бяха по 150лв. на човек, като това беше най-евтиното, което намерих (без промоция). Но като цяло явно наистина са вдигнати цените до тази дестинация, защото приятели често ме разпитват, тъй като не намирали билети за цените, които съм им казвал. Иначе спокойно, там поне е сравнително евтино, така че разходите за престой пък ще са по-ниски (в сравнение с Барселона и Мадрид имам предвид).

Връзка към коментар

Аз пък копнах 4 билета по 135 кинта за Рим двупосочни. 

Два пъти някоя гадина ми взе билетите на по-ниска цена, та в момента на резервацията ми даваше грешка, и цената от 439 стана 539, обаче поводът ми е важен, така че парата е на втори план.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Незнам 180лв до Малага и обратно дали е скъпо или не, но някой си получи подаръка за РД пет месеца предварително. Сега остана да се уточни оттам на север или на юг ще хващаме..

Започвам да го "намразвам" тоя сайт въпреки че минах "тънко"..Засега ;) 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Последно колко е Барселонската промоция - 100 лв или 65 евро както е писала Линдт?

 

 

----------------

 

Дава ми цена за 3 билета 597 лв, а за 4 билета - 610 лв.

 

Добра ли е цената за 4 билета, че не съм следила дестинацията?

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В ДСК все още ли е без такса за банков превод ?

 

Сутринта Малта се намираше на 80 лева.

 

Има такса вече в ДСК, през онлайн банкиране е по-евтино (някакви стотинки), но пак има. 

Връзка към коментар

Последно колко е Барселонската промоция - 100 лв или 65 евро както е писала Линдт?

 

 

----------------

 

Дава ми цена за 3 билета 597 лв, а за 4 билета - 610 лв.

 

Добра ли е цената за 4 билета, че не съм следила дестинацията?

Аз си имах билети за 65 евро, просто търсех последната седмица за още една двойка за същите дати и наблюденията ми са, че отстъпката е почти 50 %.

Връзка към коментар

Аз си имах билети за 65 евро, просто търсех последната седмица за още една двойка за същите дати и наблюденията ми са, че отстъпката е почти 50 %.

65 евро - двупосочен, без Уиз Дискаунт и без багаж ли е?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.