Прескочи до съдържание

Wizz Air - два билета на цената на един (само днес, 19.05)


Препоръчани мнения

Здравейте и от мен! Изпуснах 120лв двупосочен за Барселона средата на юли. Има ли нещо останало на подобна цена по някоя от дестинациите, които уиз предлагат? Датите пак са ориентировъчни (от 15 юли  - до края на август). Търся нещо, което да съчетая с уикенда, да не пускам много отпуска. Ще се надявам да съдействате, понеже съм на работа сега и не ми остава време да погледна по-обстойно. Благодаря Ви предварително и честито на сдобилите се с билети днес.

Връзка към коментар

65 евро - двупосочен, без Уиз Дискаунт и без багаж ли е?

С отстъпка 20 % + Уиз Дискаунт. Без багаж, да, не ми е нужен. За 16-23 юли.

610 лв ми се струва добра цена за 4ма, но вие решавате!

Връзка към коментар

Знам, че не е тук мястото, но трябва да се действа бързо и затова ще питам тук. Търся си компания за купуване на билет София-Барселона на 15 Септ - и връщане на 24 Септ - за момента са 173 лв на човек общо, ако се купят 2 бр. Става също и еднопосочен за Барселона на тази дата за 95 лв на човек ? Ако някой има интерес да ми пише на ЛС, благодаря :)

Ако ги вземеш на тези дати, ще хванеш и празника Ла Мерсе в Барселона ;)

Няма да съжаляваш, гаранция! :)

 

Аз моите съм ги взел отдавна, още като излезе разписанието, и няма как да ти помогна сега за промоцията и дискаунта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Има такса вече в ДСК, през онлайн банкиране е по-евтино (някакви стотинки), но пак има. 

 

 

Нямало такса , току що направих превода.

 

 

П.С. Видях , че кредитната ми карта изтича преди датите на полетите и реших за по-сигурно да платя кеш.

То при НТА знам , че не е проблем ама така ще ми е по-спокойно на душата  :)

Връзка към коментар

Докато се чудя цената стана от 610 на 640 лв, ама ги купих. 

 

ИмАл - дал, както се казва!

 

Да отговоря и на Vanko - изръчках всички дати - най-евтино излезе 17-24 юли: около 130 лв,

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С отстъпка 20 % + Уиз Дискаунт. Без багаж, да, не ми е нужен. За 16-23 юли.

610 лв ми се струва добра цена за 4ма, но вие решавате!

Корекция: 165 BGN ти е двупосочният билет.

Връзка към коментар

И аз се включвам с един Дубай - 29.11 - 04.12  :)

 

 

Под носа ми ги взе евтините билети. Докато беше 85 лева за 29-ти ноември по време на резервация скочи на 95 лева - ти си бил , сигурен съм  :lol:

Аз съм на 29.11-06.12 ... ще се срещнем в самолета  ;)

 

430 лева за двама с включен един голям салонен багаж  , в хубав сезон за Дубай си е сделка ! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нямало такса , току що направих превода.

 

От служител на банката ли е инфото? Преди няколко месеца питах чрез познати в централно управление и ми казаха точно обратното. Ти имаш предвид вноска на каса по сметката на Уиз, или безкасов превод от сметка?

Връзка към коментар

Внесох парите буквално преди 15 минути в клон на ДСК и служителката  каза , че нямат такса за превод към Wizz.

Не ми взеха нищо.

 

вноска на каса по сметката на Уиз

 

Точно това направих.

 

П.С. no_name , на мен пък никога не ми се е ходило в Дубай , но промоция ... сърце не трае  :)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Незнам 180лв до Малага и обратно дали е скъпо или не, но някой си получи подаръка за РД пет месеца предварително. Сега остана да се уточни оттам на север или на юг ще хващаме..

Започвам да го "намразвам" тоя сайт въпреки че минах "тънко".

Извинявам се за глупавия въпрос, но Уиз нали не летят до Малага? С прекачване ли е това?

Връзка към коментар

btw, като гледам във фейса колко хора не са схванали как им го дават намалението... ужас. Наистина можеха по друг начин да го изрекламират, а не с "втори безплатен", т.к. всеки очаква, че накрая сумата ще /2, но не би...

Иначе намаление си има, но голяма грешка е да сравняват цените дори през няколко часа, т.к.  нямаме достатъчно инфо за системата им (брой места, време на обновяване на цени и т.н.), за да правим крайни заключения.

Изречения от типа - "вчера беше 80лв., днес е 80/100лв. с намалението" са бая несериозни, явно не се и опитват да се замислят, че цените са плаващи, а не твърди.

 

Иначе аз си "запазих" за Барселона отново... колко му е за 3 дни и 100лв. на човек отиване и връщане :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аууу, кви сте хиени :biggrin: - добре сте одрусали крушата и всичко интересно сте обрали.

Човек докато кацне на летище София, докато се ориентира на родна земя - и то останали само огризки от промоцийката :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Доста слабичка оферта - няма да се възползвам.

Точно. :)

Никакъв интерес и от моя страна.

Изобщо почвам да си мисля, че тези "оферти" са вече по-скоро като "прах в очите", и начин за "зарибяване" на недозарибените българи. А целта е ясна - Превозвач №1 на България за следващата година :) ...което е на път да стане реалност, с помощта и на самите ФБ, и странното им поведение :)

 

Иначе кой квото харесал и купил, да му е честито! Глеам по мненията днес голям урожай е паднал сред потребителите на форума :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
 

Здравейте и от мен! Изпуснах 120лв двупосочен за Барселона средата на юли. Има ли нещо останало на подобна цена по някоя от дестинациите, които уиз предлагат? Датите пак са ориентировъчни (от 15 юли  - до края на август). Търся нещо, което да съчетая с уикенда, да не пускам много отпуска. Ще се надявам да съдействате, понеже съм на работа сега и не ми остава време да погледна по-обстойно. Благодаря Ви предварително и честито на сдобилите се с билети днес.

 

сайта им се влачи и е доста трудно за проверка. Azuon-а също е много нерентабилен, след като цените са растели за минути. Гледам 60 евро, рефреш, става 140...

 

Но прегледай по-обстойно италианските, може би Дубай също да го намериш на прилична цена, заради адските жеги по това време там. 

 

Точно. :)

Никакъв интерес и от моя страна.

Изобщо почвам да си мисля, че тези "оферти" са вече по-скоро като "прах в очите", и начин за "зарибяване" на недозарибените българи. А целта е ясна - Превозвач №1 на България за следващата година :) ...което е на път да стане реалност, с помощта и на самите ФБ, и странното им поведение :)

 

Иначе кой квото харесал и купил, да му е честито! Глеам по мненията днес голям урожай е паднал сред потребителите на форума :)

 

Е едва ли точно българите с четирите самолета са им целта на цялата промоция в цялата им мрежа, още повече България Ер... 

 

 

В Ловеч беше.

 

Тук май е обратния фактор на онова, когато някои клонове искаха такса от незнание. Сега сигурно не искат от незнание :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Все пак доста кеш ще съберът днес Уиз . Все пак промоцията е за всички държави . Незнам колко е добре ама доста пари ще вземат напред . 

От мен само 510 BGN за 6 акции "Барселона" Ама някой преди мен спомена 1000 EUR. Нека ги инвестират и харчат разумно!

Връзка към коментар

Докато се чудя цената стана от 610 на 640 лв, ама ги купих. 

 

ИмАл - дал, както се казва!

 

Да отговоря и на Vanko - изръчках всички дати - най-евтино излезе 17-24 юли: около 130 лв,

Благодаря за отговора, но така престоят става по-дълъг и ще се наложи багаж, който пак оскъпява доста нещата. Виждам, че все още има Милано за същите дати (17-21.07) по 100лв двупосочен. Май там ще скачам. Нещо друго, някой?:)

Връзка към коментар

Де да знам , аз при тая мацка съм внасял и преди години и ми е казвала , че и тя лети много с Wizz.

 

Първоначално като разбра , че е превод за самолетен билет попита "Към Wizz или Sky , защото към Sky имаме такса за превод , а към Wizz e безплатно?"

 

Не я разбрах много , но сигурно eSky имат сметка при тях ???

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.