Прескочи до съдържание

Wizz Air - два билета на цената на един (само днес, 19.05)


Препоръчани мнения

Сайта на Wizz се "счупи".

Тия вярно кешираха луда пара днес ... надявам се да не затворят окончателно и да избягат  :lol:

 

Аха пак се появиха.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сайта на Wizz се "счупи".

Тия вярно кешираха луда пара днес ... надявам се да не затворят окончателно и да избягат  :lol:

 

Аха пак се появиха.

 

Много пара се наля от БГ. Скоро може и пети самолет да базират. :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз се сдържах, мисля да си лепна някакъв медал за геройство :)

 

Дебнах разни еднодневни в Милано и Лондон, даже без нощувка, ама мирясах, мисля че и бавно работещия сайт помогна за това :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз се сдържах, мисля да си лепна някакъв медал за геройство :)

 

Дебнах разни еднодневни в Милано и Лондон, даже без нощувка, ама мирясах, мисля че и бавно работещия сайт помогна за това :)

И аз някак се сдържах днес, въпреки че няколко пъти бях на косъм да купувам. :lol:  Ще ми се нещо азиатско и ще чакам промоциите на другите дето летят до там. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз се сдържах, мисля да си лепна някакъв медал за геройство :)

 

Дебнах разни еднодневни в Милано и Лондон, даже без нощувка, ама мирясах, мисля че и бавно работещия сайт помогна за това :)

Бавноработещ ли?! Той направо си е като спрял..... покрай тези ненаситни магеланци :O

Връзка към коментар

Сайтът им се влачи вече да. Айде и аз да съм в кюпа: 2 билета до Малмьо по 115 лв за края на Септември и 4 билета до Лондон по 150 лв за октомври. Не знам дали е евтино, дали има реално оферта, но така ми изглежда :lol:

Редактирано от ivabeleva
Връзка към коментар

П.С. no_name , на мен пък никога не ми се е ходило в Дубай , но промоция ... сърце не трае  :)

И на мен не ми е любимото място, но при положение, че не си ходил (проверих), просто си е задължително.

 

п.с. Защо съм останал с убеждението, че си от Варна, а не от Ловеч? Или греша нещо?

Връзка към коментар

Не знам дали е евтино, дали има реално оферта, но така ми изглежда :lol:

 

Това е целта, да изглежда "оферта". Цял ден наблюдавам истерията по случай годишнината на виолетовите. Браво на тях, добре изигран ход с "промоцията". Така на практика продадоха двойно повече билети само за един ден. Ако приемем, че първите 10% от тези продажби са били с реална промоция 2 за 1, а всяка следваща категория е надграждала върху промоцията, за да се стигне в края на деня до буквално спекулативни сделки на нереално високи равнища, но под "парата" на "промоцията" на деня, та казвам, че ако се окаже така, само мога да се поклоня на маркетинг отдела на тази компания...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз не можах да си купя нищо,но това не означава,че не си бях харесал два билета до Тел Авив за по 94 лв. двупосочно.Но жената няма да я пуснат в самолета с този голям корем, :lol: ще трябва да ни таксуват за трима(с малчугана в корема сме точно толкова).Аз,си запазвам правото да купя билети на 11 рожден ден на Уиз.На закупилите билети на добри цени.....ЧЕСТИТО!!! ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Някаква идея как може да се изкомбинира евтин полет до Прага с Wizz (а може и не само с тях)? Пробвах през Милано и Лондон, но все куци връзки излизат :(

Връзка към коментар

Аз днес на обяд видях самолетни билети до Дубай за 150лв двупосочен и тъкмо да ги купя станаха 190лв.Това покачване + ужасно бавния им сайт ми скапаха настроението и им теглих една майна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някаква идея как може да се изкомбинира евтин полет до Прага с Wizz (а може и не само с тях)? Пробвах през Милано и Лондон, но все куци връзки излизат :(

 

От към удобство пробвай връщане с Уиз през Рим. 3 часа има висене на летището. 

 

На отиване Бергамо не знам какво не му харесваш, има прилично време за разходка из града и малко пица :) Ако все пак искаш да чакаш по-малко решението е изненадващо - Тел Авив :) Вече не знам дали може да имаш проблеми с полицията и как ще им обясниш, че идваш от София за да летиш след малко за Прага...

 

Всички тия полети са с уиз.

 

През Шарлероа също е възможно, но чакането е колкото в Бергамо и се лети с jetairfly до Прага.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някаква идея как може да се изкомбинира евтин полет до Прага с Wizz (а може и не само с тях)? Пробвах през Милано и Лондон, но все куци връзки излизат :(

Дам, мисля го от няколко месеца, т.к. смятам скоро да я посетя и наистина яко са куци, та общо-взето май "най-добре" си е BG Air. Пролетта бяха пуснали оферта за по 250лв. отиване и връщане (не помня до кой месец), та поне директно с багаж... като цяло не беше лошо предложение... сега не знам как са, но имам смътни спомени, че по толкова се въртяха в посока.

Връзка към коментар

Дам, мисля го от няколко месеца, т.к. смятам скоро да я посетя и наистина яко са куци, та общо-взето май "най-добре" си е BG Air. Пролетта бяха пуснали оферта за по 250лв. отиване и връщане (не помня до кой месец), та поне директно с багаж... като цяло не беше лошо предложение... сега не знам как са, но имам смътни спомени, че по толкова се въртяха в посока.

 

Промоцията беше на 300 лв. Някой ден като станат ниско/тарифни/бюджетни може да паднат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

а казвам, че ако се окаже така, само мога да се поклоня на маркетинг отдела на тази компания...

 

Ето две шотчета - първото е от коледната им -20 % промоция:

 

 

post-140-0-12591800-1400526083_thumb.jpg

 

Второто от днешната промоция.

 

post-140-0-63443900-1400526087_thumb.jpg

Връзка към коментар

Това е целта, да изглежда "оферта". Цял ден наблюдавам истерията по случай годишнината на виолетовите. Браво на тях, добре изигран ход с "промоцията". Така на практика продадоха двойно повече билети само за един ден. Ако приемем, че първите 10% от тези продажби са били с реална промоция 2 за 1, а всяка следваща категория е надграждала върху промоцията, за да се стигне в края на деня до буквално спекулативни сделки на нереално високи равнища, но под "парата" на "промоцията" на деня, та казвам, че ако се окаже така, само мога да се поклоня на маркетинг отдела на тази компания...

 

Хората, които докладват тук нямат нито един билет над 200лв двупосочния, само стенк до Дубай и то в силния сезон и то с включен салонен багаж. Масово са се взели билети от по 100-150лв по средата на лятото до хубави дестинации като Барселона. Точно след няколко часа такива билети ще са мираж, ако все още не са. Дали е имало смисъл да се купуват билети чак за късна есен, когато биха падали от само себе си вече е друг въпрос (както и колко точно ще падат), но цени от порядъка на 100-150лв на човек в силен сезон си е Промоция с главно П и подчертано, като Основател.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз съм от "почти издържалите на изкушението". Само за олимпийския принцип и точно в моя си стил - само еднопосочни билети до Милано за трима само за 55 лева, с различни идеи за продължение. Може и да помага, който иска. Както се пошегува една магеланка в друга тема - ще се връщам пеша. :) Засега обаче.  ;)

А иначе бях се втурнал и аз по едно време след откритието на Hollywood от сутринта за DWC и последвалия го искрен и непресторен възглас на Георги: "Аууу", който лично на мен ми подейства както светнатата лампа на кучето на Павлов - започнах да слюноотделям излишно. :-)) Той обаче предизвика и вълна от бързо цъкащи и мислещи магеланци, които оглозгаха за секунди промоционалния дубайски кокал. :) И сега, вместо мен май stas ще празнува неговия (и моя също!) РД насред пустинята. :) Да кажем, че не ми е приоритетна дестинация (не че гроздето е кисело). :)

Пожелавам му, както и на всички вас, закупили днес билети, приятни преживявания с... десетгодишногодишно представящата се в България авиокомпания!

 

P.S. - За по-сериозните - Естествено, че всичко в поста ми е хиперболизирано и сатиризирано с цел поддържане на добро настроение у "незаписалите" се днес във Wizz-маратона, като Фичо, да речем!

 

Сега, като се замисля, те тия 55 български лева се доближават плътно до 10 евровите стандартни предложения за най-масовата българска дестинация по въздух! Ама карай, нали споменах за олимпийския принцип!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз нищо не си харесах, нещо промоцията ли не разбрах как работи точно, цените ли ми се сториха нереално високи за промоционални, не зная, обаче това е положението. Успех на всички, които си купиха билети и попътен вятър! Да разказвате, като се върнете!

Връзка към коментар

Честито на печелившите, на тези като мен, които не успяха - късмет при следващия тираж. Четейки темата ми дойде едно предложение на ум. По-горе по страниците доста хора задаваха един и същ въпрос - тази цена ХХХ до ААА ок ли е или е висока?

Не е ли добре една динамична таблица, която да съдържа ориентировъчна цена по различните дестинации в нисък и висок сезон. Например Барселона цена от 140 лв двупосочно си е ок и т.н. 

Ако по-рано някой е давал подобно предложение и то е отхвърлено по някаква причина, се извинявам че отново го споменах. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега, като се замисля, те тия 55 български лева се доближават плътно до 10 евровите стандартни предложения за най-масовата българска дестинация по въздух! Ама карай, нали споменах за олимпийския принцип!

 

 

Преди за толкова си плащахме и пътя на връщане от Милано  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.