Прескочи до съдържание

До Мароко и връщане от Малага


Препоръчани мнения

Здрасти. Търся билети от София до Маракеш, евентуално Фез, с връщане от Малага до София.

Датите са 31,08/ надвечер/  и връщане задължително на 14,09. Не е проблем преспиване на друго място по пътя и връзка на следващия ден.

Засега фаворита ми е София-Бове на 31,08, Бове-Маракеш на 1,09 и връщането Малага- Барселона на 14,09 сутринта и Барселона-София на 14,09.

Моля някой с аузон да ми кросне полетите, че в момента нямам, а ще имам достъп чак вечерта, което ми идва малко късно, за да видим дали няма нещо по-интересно като вариант. Предварително благодаря.

 

В най-краен случай може да се тръгне на 1,09

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Драсни набързо какви са цените на твоите идеи да знаем с какво се борим :)

 

Иначе ето от отиването много грубо търсене:

 

2014-05-19_09-54-34.png

 

За връщането, директно то Букурещ не е ли вариант с Уиз?

 

Wizz Xclusive	Malaga (AGP)	Bucharest (OTP)		Sun, 14 Sep	20:15	00:55*	3 h 40	79.99	EUR

 

Ето го иначе пълното търсене, сутрешния полет за който говориш нещо не може да го хване:

 

2014-05-19_09-55-57.png

 

Азуона може да се е оплел сега с промото между другото, но като абсолютни стойности това изкарва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси, Жоро. Ами на мен ми даваше полет на 31 вечерта София-Париж, от там на обяд следващия ден Париж- Маракеш.

Връщането ми беше на 14 сутринта Малага- Барселона с райън и вечерта Барселона- София.

Проблемчето е, че на 31 няма как да тръгнем зарана, тъй като чакаме в София пристигащ от другаде. Та трябва да е късен следобед. После пък понеже сме работещи на 15,09 трябва да сме на линия всички и е добре да се каца в София, щото останалите хора са от там. Малко объркано става...

Иначе идеята е от Мароко /за което имаме седмица/ да минем с ферито в Испания и да останем седмица в Андалусия.

Принципно не бързах с билетите, но сега да взема с промото не е лоша идея. Обаче за първия полет май ще чакам намаление...

Благодаря пак.

Връзка към коментар

Има само вечерен полет на Раян на 14.09 Малага - Барселона, да не си се объркала с часовете? България Ер имат директен полет Малага - София, на 13 септември вечер, 167 евро. С оглед на обстоятелствата (директен полет, куфари) може и това да е опция. 

 

А чакането за полет излитащ от София на 31 август не бих го препоръчвал. Уилкс пак ще ме бъзика, ама тогава летят студентите :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За Севиля е това са удобни полети, но цената не впечатлява:

 

FR + W6	Sevilla (SVQ)	Sofia (SOF)	1 BVA	Sun, 14 Sep	07:00	23:40	15 h 40	137.98	EUR
   Ryanair	   Sevilla (SVQ)	   Paris (Beauvais) (BVA)		Sun, 14 Sep	07:00	09:40	2 h 40	47.99	EUR
   Wizz Air	   Paris (Beauvais) (BVA)	   Sofia (SOF)		Sun, 14 Sep	19:55	23:40	2 h 45	89.99	EUR

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Не, не, ще чакаме пристигащ на летище София, но междуконтинентален, та затова ще излитаме по-късно, защото ще пътува после с нас.

Редактирано от Тони
Връзка към коментар

Извинете ме за отклонението!!! Жоро , Азуона ми е на друг комп. Би ли пробвал Букурещ-Мароко-Букурещ отиване около 10.10 и връщане 19.10?

 

Ето го за отиване, ако всяко летище в Мароко ти върши работа това първото е с доста добри часове....

 

2014-05-19_11-04-29.png

 

Ето и за връщане:

 

2014-05-19_11-06-00.png

 

Да си знаеш, че може да има разминавания заради промоцията...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е платената програмка, която кръстосва нискобюджетните- връзки между нашите любими Уиз, Райън, Изи... ;)  и изкарва по дати и цени най-добрите възможни комбинации.

Връзка към коментар

Ох ако не изглеждам много тъпо за пореден път какво е Азуона?

http://www.aerohroniki.com/2013/03/29/azuon-%E2%80%93-%D0%B5%D0%B2%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8/ - тук Георги го е обяснил доста подробно 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.