Прескочи до съдържание

Първи полет с Wizz, за какво е кода?


Препоръчани мнения

Здравейте! Казвам се Емил, на 18г. съм и ще пътувам за първи път с Wizz Air (вторият ми път - първият беше с Tui Fly). Купихме билет с майка ми онлайн от страницата и ми дойде имейл от Wizz, в който пише "Вашият код за потвърждение ....". Въпросът ми е какво ще правя с този код? :D

Връзка към коментар

Здравейте! Казвам се Емил, на 18г. съм и ще пътувам за първи път с Wizz Air (вторият ми път - първият беше с Tui Fly). Купихме билет с майка ми онлайн от страницата и ми дойде имейл от Wizz, в който пише "Вашият код за потвърждение ....". Въпросът ми е какво ще правя с този код? :D

С този код  в последствие ще трябва да се чекирате онлайн, ако сте избрали тази опция. Той ще ви помага да извършвате по лесно търсене на резервацията, ако искате да правите промени по нея.

Връзка към коментар

Този код ще ти е нужен, ако оттук нататък решиш да правиш каквото и да е с резервацията, т.е. за да влезеш в резервацията си - уеб чекиране, промяна на багаж, каквото и да е. Също ако си избрал опция плащане с банков превод, кодът се явява основанието за плащане.

Ако имаш други въпроси, давай.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Останаха 20 дни до полета - искам да попитам като правя чек-ин на уебсайта трябва да го направя 2 пъти нали, защото на един и същ полет сме двама души (аз и майка ми). Последен въпрос - на пощата ми 2 бордни карти ли ще ми пратят, които да разпечатам, или 1 бордна карта, която да представим аз и тя? 

Връзка към коментар

Нищо не пращат на пощата. Трябва да влезнеш в профила и от там се разпечатват всичките бордни карти, когато поискаш. Чек-ин за всеки човек се прави поотделно. Разпечатките са отделни за всеки пътник и за всеки полет, тоест отиването ще ти е на бордна карта, връщането на друга. Така и с майка ти :) Всеки човек представя своята бордна карта и документ за самоличност при оставяне на багажа и при бординг. Когато се качите в самолета на входа ще покажете само бордната карта на стюардите.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Публикувано: (редактирано)

Едни наши приятели също ще пътуват за Германия с Wizz Air и те имат 15-годишен син, който има издадена лична карта на 14г. Те имат пълномощно за сина им и т.н. Въпросът им е дали могат цялото семейство да преминат от границата с лични карти, включително и сина им с издадена лична карта на 14г. Според мен няма значение за това на колко години е издадена личната карта - само трябва да е валидна. Вие как мислите?

Редактирано от emil__
Връзка към коментар

А ако пътуват и двамата родители със сина си, декларация не им трябва. Тя е необходима само ако пътува с единия от родителите или без тях.

Ще пътува само с един родител. Благодаря ти, Penina, за информацията :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте.

 

Искам да попитам освен бордната карта 2 пъти друго не ми трябва за пътуването с Уиз и не трябва да принтирам нищо друго нали?

 

И още един въпрос, щом ми е дало да разпечатам бордната, значи съм, че чекирала нали? Защото не помня да съм натискала чек-ин, но явно може и да съм като съм попълвала за билетите?

 

Мерси

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.