Прескочи до съдържание

София - Берлин, 69 евро с България Ер


Препоръчани мнения

Оферта за летящите с куфар до Берлин.

Полетите са на България ер. :) 

Цената е за двупосочен билет.

Изитата, издишате......! :biggrin:

За резервиране http://www.myhellas.com/

 

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Оферта за летящите с куфар до Берлин.

Полетите са на България ер. :)

Цената е за двупосочен билет.

Изитата, издишате......! :biggrin:

За резервиране http://www.myhellas.com/

 

attachicon.gifБерлин.jpg

Това вече си прилича на оферта. Ако си спазят и разписанията после...... :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това вече си прилича на оферта. Ако си спазят и разписанията после...... :)

Да, наистина си е находка. Спомням си по едни празници преди месец-два, като търсех билети за приятелско дете, цените бяха по 2 и по 3, без куфар.

Връзка към коментар

Ако си спазят и разписанията после...... :)

За съжаление, това при ФБ се превръща в химера. На една приятелка вчера й промениха часа за полет след 9 дена с...цели 27 часа.  :huh: Тоест с повече от денонощие. Без даже да я питат дали е съгласна!

Тези няма скоро да се оправят, ако изобщо се оправят, и започнат да оперират като нормална авиокомпания. Техни билети и по 1 цент да пуснат, аз лично ще ги пропускам. :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаше ми се да запитам, така и така става въпрос за букване от гърците, откакто Жоро представи сайта на форумната публика, четох че няколко човека са се възползвали. Та въпросът ми е, преживявал ли е някой от вече буквалите от тях проблема с имейлите, искането на сканирани копия на паспорти, лични карти, снимки и прочие с всички номера и подробности. Щото останах с впечатление че доста народ из нета са изревали от тях, само че предимно хора извън Европата... Който знае за какво говоря - ясно, който не знае - google -> myhellas reviews, и да чете всичко из първа страница. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Добро утро, някой резервирал ли е билети  скоро от този сайт, по специално за Берлин  Налага ми се да отида  за няколко дни до там в  началото на юни, сайта  дава доста добри цени от порядъка на 295 евро  за трима души но отказва да приеме и дебитната и кредитната карта накрая при плащането.

Озадачава ме факта че такива цени няма на директния сайт на air berlin,това някакъв търговски трик ли е като дават добра цена а в последствие не можеш да резервираш ?

Чудя се да пробвам и с други карти на мъжът ми например но той няма да пътува с мен с различни фамилии сме и да не се окаже проблем в последствие както е написано  по горе да се обяснявам и да изпращам сканирани документи / че това ми стана навик напоследък  :biggrin: /

Връзка към коментар

Нищо чудно да не приема плащането, точно защото е грешка в цената, а не че има проблем с картата. Макар че резервацията трябва да е готова още преди плащането. По идея е възможно да има тарифи, които са налични на сайта на компанията, но ги няма по другите сайтове и обратно. Но разликата не би трябвало да е чак толкова чувствителна, особено ако няма и други сайтове (например expedia, orbitz, trip.bg), които да изкарват подобна цена като myhellas.

 

stenk, много сайтове нямат multiple cities опции, този е от тях :)

Връзка към коментар
Георги Матеев

Добро утро, някой резервирал ли е билети  скоро от този сайт, по специално за Берлин  Налага ми се да отида  за няколко дни до там в  началото на юни, сайта  дава доста добри цени от порядъка на 295 евро  за трима души но отказва да приеме и дебитната и кредитната карта накрая при плащането.

Озадачава ме факта че такива цени няма на директния сайт на air berlin,това някакъв търговски трик ли е като дават добра цена а в последствие не можеш да резервираш ?

 

Вчера купих 2 билета от myhellas без никакъв проблем (както обикновено).

 

Myhellas почти винаги дават по-ниски цени, които ги няма на директните сайтове на авиокомпаниите. В случая това определено не е търговски трик защото билетите винаги се издават на точно показаната цена.

 

В чест на истината преди 2 седмици сайтът отказа да приеме картата ми, излизаше съобщение за грешка и да опитам по-късно пак. 4 часа след това пробвах и вече плащането мина, предполагам че просто имаха някакъв технически проблем със системата си преди това.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Оферта за летящите с куфар до Берлин.

Полетите са на България ер. :)

Цената е за двупосочен билет.

Изитата, издишате......! :biggrin:

За резервиране http://www.myhellas.com/

 

attachicon.gifБерлин.jpg

 

Същият билет през http://www.airfasttickets.de/ излиза дори само 62,69 евро.

Връзка към коментар

Съвсем отделен е въпроса, че Bulgaria Air ужасно често сами объркват тарифите си и правят тотална каша.

 

Правят грешки, но няма как да натовариш/възползваш от грешката. Следва анулацията.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Правят грешки, но няма как да натовариш/възползваш от грешката. Следва анулацията.

 

Ако вече има издаден номер на е-тикет май нямат право да анулират, дори и да е грешка?

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Ако вече има издаден номер на е-тикет май нямат право да анулират, дори и да е грешка?

 

Много пъти съм "горял" с вече издадени билети. Това са пиратски сайтове. Или не ти приема плащането на ниската цени, или се анулира минути след потвърден и издаден е-тикет (вижда се в Амадеус.

 

Teзи си ги споням http://www.volagratis.com, че анулираха издадени билети .  Имаха оферта за 40 евро двупосочен Киев Бориспол - Вилнюс с МАУ, а реалната цена беше над 65 евро. :biggrin:

 

Всеки си преценява за рисковете.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Ако вече има издаден номер на е-тикет май нямат право да анулират, дори и да е грешка?

 

На теория не трябва да може. На практика... случва се, както в оня известен случай с Алиталия преди 2 годни  :) Много хора бъркат резервацията с издаването на електронен билет. При първото нямаш абсолютно нищо, всяка агенция може да ти направи резервация без да се плаща нищо. Издаването на билет е вече друга бира и на теория не би трябвало лесно да може да се анулира.

Връзка към коментар

Пробвах германския сайт и за това което търсех 9/10 от цените които излизат на първо търсене в процеса на резервация се променят драстично :)

Чак такова чудо не бях виждал.

При внимателно дебнене може би може да изскочи заек отнякъде ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.