Прескочи до съдържание

От Брюксел към София - как и за колко :)


Препоръчани мнения

Здравейте!

Имам нужда от съвет и помощ :) Пътувам за Лондон с Уиз, а от там за Брюксел с Евростарс. Проблемът е връщането от Брюксел за София. Цените на Уиз за 15 юли от месеци наред остават около 250 лв. на човек и не мърдат и на йота. Дайте ми идея и съвет как по-евтино да се прибера в София.

Връзка към коментар

България Ер е е 330лв, ако купиш двупосочен и просто не летиш в обратната посока. Ако имаш куфар и като се добави шътъла до Шарлероа почти се изравняват цените. 

 

Можеш подобна комбинация да врътнеш със прекачване в Бергамо за 70 евро, но трябва да нощуваш там. Пак, не знам дали имаш куфар и дали имаш Discount Club:

 

FR + W7	Brussels (Charleroi) (CRL)	Sofia (SOF)	1 BGY	Tue, 15 Jul	06:20	10:45*	1 d 3 h	69.98	EUR
   Ryanair	   Brussels (Charleroi) (CRL)	   Milan (Bergamo) (BGY)		Tue, 15 Jul	06:20	07:50	1 h 30	19.99	EUR
   Wizz Xclusive	   Milan (Bergamo) (BGY)	   Sofia (SOF)		Wed, 16 Jul	07:45	10:45	2 h 00	49.99	EUR

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дайте ми идея и съвет как по-евтино да се прибера в София.

С Ryanair от Шарлероа до Милано-Бергамо на 15 юли е 19.99 EUR

От Бергамо до София с Wizz е 59 EUR. (БЕЗ багаж и Дискаунт клуб), но на 16 юли. т.е. имаш едно цяло денонощие в Бергамо.

Аз поне така летя летните месеци до и то Белгия. Това не е най-удобният, но е най-евтин вариант.

 

П.П. сори за повторението :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Четири човека сме, с дискаунт кард и без куфари, но идеята за Бергамо ми допада :) Миналата година бях там само за ден и си обещах да се върна :) но приемам и други идеи за връщане от Брюксел. Дали цените на Уиз ще паднат за тази дата?

Връзка към коментар

Четири човека сме, с дискаунт кард и без куфари, но идеята за Бергамо ми допада :) Миналата година бях там само за ден и си обещах да се върна :) но приемам и други идеи за връщане от Брюксел. Дали цените на Уиз ще паднат за тази дата?

Според мен, да, но си е хазарт. Следя Брюксел от едно известно време и напоследък най-ниската цена излиза месец или по-малко преди пътуването.

Връзка към коментар

Ако ще помогне ето историята на цената за 15 юли и 17 юни, вторник са и двата дни. Аз не искам да интерпретирам, а и да давам съвети в тоя случай, малко на тото си е вече какво ще стане. 

 

Между другото, спомена, че е 250 лв, да не би точно днес да е паднала на 180 (за дискаунт клуб)?

 

2014-05-22_15-33-21.png

 

2014-05-22_15-35-12.png

Връзка към коментар

Да, днес е изненадващо ниска :) значи има шанс да падне поне до към 100 лв. на човек. Смятам да изчакам и ако не падне ....каквото сабя покаже. Благодаря за идеите за Милано и ако нещо се сетите, аз с удоволствие ще го взема под внимание :)

Връзка към коментар

Честно казано, не мисля, че цената на билетите на Уиз ще падне особено за 15 юли, предвид на това, че са ученическите ваканции: белгийските училища свършват на 30 юни, европейските--на 7 юли. Цените им обикновено са по-ниски през юни или мъртвото лято. В момента от Брюксел има с Томас Кук евтини чартъри за Бургас –за днес цената е била 40 евро в една посока, също и Джет Еър май имат чартъри за Варна.   

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Погледнах ги и за съжаление не стават :( остава ми да следя Уиз и да мисля за Италия :))) То прибирането с влак или автобус е по-скъпо, отколкото със самолет .......

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вижте полетите на Уиз от Айндховен. Има shuttle от Антверпен до летището на Айндховен май е около 25€ на човек има и някакво намаление за резервация през интернет.  Брюксел - Антверпен с влака, от там се ходи с трамвая до гара Беркем (не централната) и се хваща рейса за Айндховенското летище.  Преди 3 години така направих и беше много по-евтино от Шарлероа.

http://www.airexpressbus.com/

Вижте евентуално и влак от Брюксел до Айндховен, мойе да излезе по-бързо и евтино.

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.