Прескочи до съдържание

Строежа на самолета - прогрес и хронология


Георги

Препоръчани мнения

Ех, нищо не се губи в тоя нет - дори снимки от далечната 2008ма :)

 

Като гледам последната снимка от колко близо си я щракнал... мен ме е страх такива да пускам, само отдалеч ще гледате :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 месеца по-късно ...

Голямо мотаене, голямо чудо, но машината най-накрая е завършена!

 

blackbird.jpg

 

Какво да кажа в заключение, което не съм писал вече в темата... Като цяло процеса си беше голяма забава, отвреме навреме с изнервящи аспекти, когато трябваше да се манипулират най-дребните частички и лепенки. Чисто и просто са ми кьопави пръстите за тая работа. Но пък това не значи, че не ми беше интересно да го правя, просто крайния резултат не е много за пред хора и е основно за снимане отдалеч :)

 

Мерси още веднъж за подаръка. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Разгеле, другия път ще ти вземем нещо за деца - най-много 10на части да има :)


Като гледам последната снимка от колко близо си я щракнал... мен ме е страх такива да пускам, само отдалеч ще гледате :)

 

Аз като я гледам последната и се ядосвам как съм търпял такъв фотоапарат :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е, то това не е ли сериозно? Я, Основателя да ти покаже с какви обяснителни записки се е борил... :lol: :lol: :lol:

Пък и по-следващия му подарък / след описаните 10 части по-горе/ и то ако се справи значително по-бързо, може и да нещо истинско..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Основател...

 

Първо: не виждам никакъв самолет на снимката. Ако не лъжеш и наистина си го снимал, а аз вярвам, че е така, явно си го докарал откъм stealth  :biggrin:

 

И второ - имам един въпрос: кого от нас псува по време на „изнервящите аспекти“?  :biggrin:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.