Прескочи до съдържание

Продавам двупосочни билети София - Дубай


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Wizzair


Маршрут:: София-Дубай


Цена:: 500


Валута: лева

Примерна дата на излитане:: 10.06.2014


Примерна дата на връщане:: 19.06.2014


Сайт за резервиране:: wizzair.com


Период на пътуване:: 10.06 - 19.06

Здравейте, 

 

Както много от вас сигурно знаят, в понеделник ( 19 май )  авиокомпания Wizz Air имаше 10 годишнина и по този повод бяха пуснали билети до много дестинации на промоционални цени. За да се възползваме от подобна оферта, още няколко човека и аз си купихме билети от София до Дубай от 10 до 19 юни, но се оказа, че 2ма човека няма да успеят да дойдат, така че продаваме техните билети. 

 

Цената е 500 лв общо за 2ма човека с включен голям ръчен багаж. Има такса за смяна на имената, която ние ще поемем. Считайки обстоятелства, мисля че подобно приключение би се харесало предимно на млади хора, но е отворена за всички, които биха имали интерес.

 

Също така извинявайте, ако това не е подходящо място за подобна обява. Ако е така, ще съм много благодарен ако можете да ме пренасочите към друга секция на форума или алтернативно място с такава цел.

 

Ако има желаещи или заинтересовани, пишете тук, на лично съобщение или скайп - dimmez.

 

Благодаря и хубав ден на всички! 

 

Димо

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.