Прескочи до съдържание

Честит 12 април!


Тони

Препоръчани мнения

Което ме подсети за две неща:

 

1. Лукчетата, които красивите стюардеси на БГА "Балкан" раздаваха преди излитане;

2. Пушенето в самолетите.

 

Сега, като се замисля, нищо освен красивите стюардеси на авиокомпанията със слоган "ако искате да посетите този и онзи свят - летете с БГА "Балкан", не ми липсват... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес си е празник... Снимката е на Саутуест Еърлайнс (по онова време от "грешната страна"), а лукчета раздават и до днес - в Еър Берлин... :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А бе гледам сега снимката и се чудя, уж материала използван за женско облекло намалява с десетилетията, обаче явно в аеробранша нещата са точно обратното. :(

Връзка към коментар

Което ме подсети за две неща:

 

1. Лукчетата, които красивите стюардеси на БГА "Балкан" раздаваха преди излитане;

 

Не бяха лукчета, а едни кисели бонбони с вкус на лимон. ;)

Целта им е, че предизвикват обилно слюноотделяне, съответно преглъщане, което помага при заглъхване на ушите.

Даже сега докато го пиша, ми се наля устата :-D

 

A лукчетата са ментови, и нямат този ефект.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Момчета, не прекалявайте...за това си има специални места. Все пак ще се возим.

А ако вземем да поискаме достъп до пилотската кабина ще стане страшно...

В този ред на мисли в Райнеър все попадам на изцяло мъжки екипи. :rolleyes: :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Явно на 12 април се празнува нещо, което не съм знаел - тука лукчета, тютюнопушене, стриптийз, инфаркти и мъжки екипи са образували хомогенна смес, от която на човек свят да му се завие.

Е, щом е тъй... Ами честит 12 април тогава! B)

Връзка към коментар

Както са тръгнали нещата в световен мащаб, може и момчетата да се радват на мъжките екипи на Райън Еър!

 

Изобщо, навсякъде конкуренция!

 

Все пак това е "Райън еър". Който иска женски екипи - да ходи в "Райна еър" :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Явно на 12 април се празнува нещо, което не съм знаел - тука лукчета, тютюнопушене, стриптийз, инфаркти и мъжки екипи са образували хомогенна смес, от която на човек свят да му се завие.

Е, щом е тъй... Ами честит 12 април тогава! B)

Дръж се! От инфаркта преминахме на световъртеж! Кво ви става бе, хора? Точно за 12 април се натръшкахте! :D

Връзка към коментар

Момчета, не прекалявайте...за това си има специални места. Все пак ще се возим.

А ако вземем да поискаме достъп до пилотската кабина ще стане страшно...

 

Eми не е честно само пилотите да гледат :D

Освен това те все пак трябва да управляват самолета, нали?!? :rolleyes:  :wacko:

 

Ех, тая Стефани, ех тия французойки, ех тия стюардески  ... :D  :rolleyes:

Първо видео - http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/749215/Jet-pilot-Enjoys-hosties-air-strip-Airlines-investigating.html

Второ видео - http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/757277/Saucy-French-AOM-air-hostess-Stephanies-second-strip-for-pilots-Check-out-Stephanies-topless-video.html

18+

 

:D

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Ами аз лично празнувам рожден ден днес :) , така че се полага да почерпя ;)

 

fe92f0e2a99d0523ffff8071d4355564.jpg

 

Eeeeee!! Браво! Честит рожден ден! Да си жив и здрав и много полети! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.