Прескочи до съдържание

Земетресение преди минути...


Препоръчани мнения

Май епицентърът е някъде около Чанаккале. Усетено е в България - Хасково, Бургас, Стара Загора, Сливен.

Сега разбирам - и в София. 

 

Някакви сведения повече?

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

На 12ти етаж в София беше ужасно, че и дълго! :( Телефоните са аут. Земетресението е било в Егейско море ,6.5, и след него още 2 в същия район.

http://quakes.globalincidentmap.com/

 

Хубав сайт - показва в реално време земетресенията по света. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не, освен че беше силно. Телефоните в София са извън строя.

 

Според мен при земетресение телефоните са извън строя, щото 100% от абонатите се опитват да се свържат със същите 100% с въпроса "Усети ли земетресението?"  B)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

22 май 2012,

24 май 2014, значи следващото ще е

26 май 2016!??! :lol:

 

А вие какво направихте, като ви раздруса?

Да, аз съм се зарекла, че 2016 края на май ще бягам от София, че ми писна да танцувам с блока! :)

А моите реакции са уникум просто.:) Хванах котката и телефона и бегом в банята (там уж е най-стабилно), ама защо реших да звъня на нашите, които са в Банско....никаква идея. :D Отделен въпрос,че те там нищо не са усетили, а уж са много по-близо до епицентъра. 

Връзка към коментар

Е предното беше в Пернишкия разлом, сега е доста по-далече.

 

 

А вие какво направихте, като ви раздруса?

Легнах на пода пред дивана и изчаках да свърши, после излязохме с кучето на разходка, той беше много щастлив от тоя бонус :)

Връзка към коментар

Аз нищо не съм усетил. Събудих се 30-тина секунди след него. Що ли си мисля, че днес въпросът на деня ще бъде: "Абе усети ли земетресението на обяд?"

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не искам да се шегувам със земетресения, щото първо - може да станат страшни и второ, защото знам, че много хора ги е страх. Ама след всяко земетресение се почва едно надцакване от типа: " леле ако знаеш колко страшно беше при мен! зарежи, при мене беше по-страшно" и т.н., а в такъв момент винаги се сещам за разказа на един колега, че по време на предишното в Перник избягал навън по гащи без дори да се обърне да види дали жена му и децата идват след него  :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Понеже почти всички го усещат и следователно почти всички са част от новината и им е любопитно. И телевизиите като не могат да говорят днес за политика захапват и направо полудяват. То не са извънредни емисии, не са клипове от очевидци и връзка с кореспонденти, чак да ти стане умилително, колко са жалки милите като са им резнали основния кокал за коментиране.

 

Да дойдат тук да питат как да си намерят теми за разговор, когато не може да се говори за политика, при нас всеки ден е така :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

не мога да изпусна момента да се изгавря с любими простотии като "предсказанията" на Ванга, "науката" астрология, командир Ащар ... :)

 

да не забравяме най-вече "ретроградния Марс!" :) :) :)

Редактирано от Брани
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.