Прескочи до съдържание

Фотоизложба "Исландия-земя отвъд реалността"


Препоръчани мнения

Драги пътешественици,

заповядайте на откриването на изложбата на Артин Шахбазян "Исландия-земя отвъд реалността" Изложбата е част от изявите по време на Месец на фотографията 2014 организиран от Национално сдружение фотографска академия "Янка Кюркчиева". Откриването е на 18 юни 2014 в галерия "CREDO BONUM" ул. Славянска № 2 София

 

Ще видите снимки от тази изумителна земя и ще се докоснете до това, което преживяхме там.

Заповядайте!

 

 

post-1-0-34167400-1401818751_thumb.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Здрасти, Ани, това е много хубава новина, с голям кеф ще дойда. Я кажи в колко часа е откриването, че да чуем и видим на живо авторите. Със здраве!

То пише в тъмбнейла - 18:30 :) 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако ходите само с фотографска цел си отделете месец-два-иначе ще видите един водопад и това ще е. Всеки метър на Исландия е фотоинтересен, така, че или ще правите компромиси, или си отделете повече време. :)

Връзка към коментар

Ако ходите само с фотографска цел си отделете месец-два-иначе ще видите един водопад и това ще е. Всеки метър на Исландия е фотоинтересен, така, че или ще правите компромиси, или си отделете повече време. :)

Ани, това с времето като се пенсионирам, дано имам сили и да снимам, а и пари да пътувам.  :)

 

Ами айде да ходим тогава? :)

Хайде, а какво става с Нова Зеландия?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ани, това с времето като се пенсионирам, дано имам сили и да снимам, а и пари да пътувам.  :)

 

Хайде, а какво става с Нова Зеландия?

Ами нещо чакам да паднат пари от въздуха, ама не идват ;)

Връзка към коментар

Ами нещо чакам да паднат пари от въздуха, ама не идват ;)

А докато чакаш правиш ли нещо по-специално - мантри, магии...  :P Каквото и да е, ако сработи моля те после да споделиш, че и аз имам същия проблем.  :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Страхотно, на една крачка от работата ми, уникалната е все още непосетена от мен Исландия. Поради футболни страсти едва ли

ще успея за откриването, но определено ще отскоча до закриването ;)

Връзка към коментар

Благодаря на всички, които посетиха изложбата. За мен беше удоволствие да се запознаем, въпреки, че се видях с Вас много за малко. Надявам се следващия път да е по-задълго, за да мога да Ви опозная по-добре.

Благодаря Ви!!!!!!!!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И на мен ми беше приятно, без да се усетя почнах да си разказвам тая снимка от къде е, оная откъде е, не знам, май си говорех сам в повечето време :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И на мен ми беше приятно, без да се усетя почнах да си разказвам тая снимка от къде е, оная откъде е, не знам, май си говорех сам в повечето време :)

 

Това, драги Жорко, беше толкова хубаво казано, че вече трета минута се смея от сърце на казаното от теб и немея от оригиналността ти. Ех, поет-инженер си ни ти, родеещ се с най-добрите образци на родната лирика: :)  Поздравявам те с "Див бурен" от Атанас Далчев, виж края му:  http://chitanka.info/text/12160-div-buren

 

Ани, я дай по-изтънък отчет как мина откриването на изложбата, имаше ли вмирисана гренландска акула, Жоро Пенин разливаше ли бренивин, исландската водка. Вземете и прикачете и снимки. Поздрави!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.