Прескочи до съдържание

За спотери


Jindo

Препоръчани мнения

Малко повечко спамя в тази тема май.... Jet2 от днес. Снощи друга машина дойде от Ийст Мидландс, но самолета имаше проблем и машината остана тук. Днес дойде този да вземе пътниците. В същото време пренасочиха полета на Jet2 Белфаст - Пловдив поради мъгла и кацна на Соф, и станаха 3 машини.

 

11_5.jpg

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

От вчера малко снимки и два клипа(с доста кофти качество), макар и не много добри. Имаше активизация на карго полети и Авиоотряда.

 

1_10.jpg

 

2_9.jpg

 

3_8.jpg

 

4_6.jpg

 

5_4.jpg

 

6_5.jpg

 

7_6.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=dwxZtIrvUbk

 

https://www.youtube.com/watch?v=oEX_y2a1eRo

  • Харесвам 16
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Я, Матеев е хванал в кадър частния ми джет в лятната му ливерия - с венец  :P  :lol:

Чаках аз и покана да ме повозиш, ама ей на - не ме огря :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

post-133-0-27884700-1459192075_thumb.jpg

 

Кабината на Convair CV-990 Coronado.

Снимката е от Музея на транспорта в Люцерн, Швейцария - един от шестте оцеляли според уикипедия.

За дългите полети в кабината е имало и навигатор, който е определял позицията на самолета със секстант, който се е показвал като перископ през отвор в горната част на кабината.

 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Да, каца от Варна. Като цяло ливерията е ужасна, но се съмнявам някой да се интересува от това.

 

Аз намирам за ужасно и супер неграмотно да се изписва на кирилица Бул Ер, България Ер си беше достатъчно лошо.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

(може би някой модератор да отреже клончето за Бул Ер, че идва малко офтопик )

Като е почнало да си споделяме - моето мрънкане пък е за това "Ер" - според мен трябва поне да е "Еър", иначе ми звучи като названието на латинската буква "R" , или като названието на българската буква "ер голям/малък".

 

Иначе също съм съгласен, че изписването на израз на чужд език с букви на кирилица е почти толкова неприятно, колкото изписването на български думи с латински букви.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.