Прескочи до съдържание

Добър деннн!


Препоръчани мнения

Приятно ми е, Бранимир.

 

Изключително много обичам да пътувам сутрин от вкъщи до работа и вечер от работа до вкъщи. Дава ми възможност да изучавам отблизо на навиците на страшно много животински видове, обитаващи улиците и шосетата. Всеки ден откривам нови, некаталогизирани от науката екземпляри. Запознавам се с отдавна смятани от мен за изчезнали култури и навици ...  :lol:  :rolleyes:

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Е тук мисля да те пощадя. Ако засея Идеята сред това ново общество, подплатена с грижливо подбрани по легендарност исторически моменти, нищо чудно под лавинообразния натиск тя да бъде осъществена. Което все пак е търсен от мен ефект, но не и на тази цена!  :D

Връзка към коментар

Б. е нещо, което ако почнем да дискутираме и тук ще отворим вратите на ада!

 

VIP потребителите са тези, които са ми помагали неимоверно в техническо естество по създаването на форума, Брани е отговорен за графиките :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, другарю, нямах съзможност да ви поздравя досега за страхотната работа по графичното оформление на сайта, особено логото е разкошота! :wub:

Връзка към коментар

Здравейте, другарю, нямах съзможност да ви поздравя досега за страхотната работа по графичното оформление на сайта, особено логото е разкошота! :wub:

Оу мерси. Много обичам да ме хвалят :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.