Прескочи до съдържание

Конкурс на LOT


Препоръчани мнения

Здравейте,

Тук съм за да поканя всички да участвате в един невероятен филмов проект за пътешественици  базиран на масовата психология. Какво трябва да направите за да участвате:

Първо проверете дали вашият град е в списъка ни, заснемете кратко видео за вашият град, няма значение дали живеете там или го посещавате. Важното е да се убедите, че видеото е заснето по правилата ни. Какво те очаква в замяна? Ти ще бъдеш част от един невероятен проект за пътешествия и най-важното е, че имаш огромния шанс да спечелиш самолетни билети за избрана от теб дестинация!!!! :)  :)  :) 

За повече информация провери на  http://en.millionyou.com/lot/

 За всякакви въпроси моля пишете ми на лично или тук!

Поздрави и успех!

post-1673-0-30518200-1402133803_thumb.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Хайде, Fly, взимай участие, а ние ще гласуваме!

 

Мерси но нейм, не ми харесва наградата   :lol:  Tedy ако иска да се пробва, тя има и по-добри снимки от моите :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хм, аз май ще се пробвам във фотото... И без това моите снимки така си седят.

Гледам, че има жури, а не се гласува от публиката, поне няма да има хакерщини и милиони гласове от нищо

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не пропускайте шанса си с конкурса на лот!

BLMewYB.jpg

 

Очевидно няма кой знае какъв интерес към конкурса ви. Може би, защото не е кой знае колко иновативен, а и вече доста компании направиха подобни, с доста по-големи награди. Снимането на видео не е лесна задача, снимането на хубаво видео още по, а пък да си дадат правата да им използвате видеоклиповете както намерите за добре може би също плаши хората малко. 

 

И ще помоля да пускате само на едно място, защото темата и без това виси на ръба на правилата на форума. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.