Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 7 часа, Василена каза:

По кое си личи , че не са ги спрели ?? В страницата им няма полети до и от Мадрид ?Аз от национална гордост се излекувах отдавна. Това беше единствената авиокомпания , която за Мадрид излита сутрин рано и ме устройва . Живея на Канарски острови и едно кацане като на Wizz и  Ryanair късно вечерта не ме устройва . Интересен ми е мотивът на авиокомпанията за да спре полети пълни до дупка цяла година . Прекачвах се едно десет години , защото нямаше никакъв директен полет .

Ако нямаш конкретна причина да се прекачваш точно в Мадрид,има и други варианти през летища,до които има директни полети от София.Ще ти излезе и доста по-евтино от БГ ер.Сега виждам,че в някои от дните,полета на Раян е сутрешен.

image.png.474323d36c919b7af79a596b17259dba.png

Azair.eu може да ти бъде от полза при търсене.🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Като им отвориш сайта, до Мадрид има полети и декември, и февруари, и юни... Дори ги рекламират  в "Промоции". 

Ако за Bulgaria Air говориш де. 🙂

Полетите са до февруари. Няма повече дати. За юни също няма. Да за същите говоря. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Точно през телефона гледам. Не съм сваляла апп, ако имат. Всички полети до Мадрид си излизат. 

1 hour ago, Василена said:

Полетите са до февруари. Няма повече дати. За юни също няма. Да за същите говоря. 

Има, има. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Реклама ни правят хората... не изглеждат много зле нещата, може някой да се излъже да дойде... :wink3: 

 

   

Иначе човекът доста е поснимал...

https://www.youtube.com/user/doc7austin/videos

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам дали да ги похваля или не, но ми отговориха на мейл в рамките на 6 мин. и то с положителен за мен отговор.

 

Случи се така, че са изместили FB973 София-Варна на 23.12 за 21:10 (от 20:00) и реших да помоля да ме преместят на по-ранен полет в 17:55. След 10тина неуспешни опита да се свържа по телефон (директно затварят, няма холд като в нормалните кол центрове), реших да пиша мейл, като не се надявах на бърз отговор. Е, изненадоха ме - след точно 6 минути имах отговор и билет за по-ранния полет, който исках.

 

Иначе, гледам, че тази седмица май пак са я закъсали я със самолети, я с екипажи, че са повикали на помощ 2 MD82 на Bulgarian Air Charter и на ALK.

  • Шок 2
Връзка към коментар
48 minutes ago, yordanov said:

Не знам дали да ги похваля или не, но ми отговориха на мейл в рамките на 6 мин. и то с положителен за мен отговор.

 

Случи се така, че са изместили FB973 София-Варна на 23.12 за 21:10 (от 20:00) и реших да помоля да ме преместят на по-ранен полет в 17:55. След 10тина неуспешни опита да се свържа по телефон (директно затварят, няма холд като в нормалните кол центрове), реших да пиша мейл, като не се надявах на бърз отговор. Е, изненадоха ме - след точно 6 минути имах отговор и билет за по-ранния полет, който исках.

 

Иначе, гледам, че тази седмица май пак са я закъсали я със самолети, я с екипажи, че са повикали на помощ 2 MD82 на Bulgarian Air Charter и на ALK.

Имат един еърбъс на ремонт в луфтханза техник. На мен ми отмвниха полета от Виена с тях... 

Връзка към коментар

Чудех се дали да не го пусна в темата за хумор ...

 

 

Цитат

Bulgaria Air за пореден път е най-добрият авиопревозвач в България

 

За втора поредна година Bulgaria Air грабна голямата награда за най-добър авиопревозвач на годината на градите Sky Awards.
На бляскава церемония бяха отличени най-предпочитаните 7 авиокомпании в България, съобщават от Bulgaria ON AIR.
Навръх 17-ия си рожден ден Bulgaria Air за пореден път грабна и приза за най-предпочитана авиокомпания за къси и средни полети.
Sky Awards се провежда всяка година в началото на декември в чест на Международния ден на гражданската авиация.
Тази годината темата е "Грижа и удовлетвореност на пътниците и клиентите".
 

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/12/04/bulgaria-air-za-poreden-pyt-e-nai-dobriiat-avioprevozvach-v-bylgariia.431891

 

Коментарите са доста .... интересни. Явно не само политици ангажират тролове. Или персоналът на една банка в момента мисли положителни мнения.

  • Смея се 4
Връзка към коментар
На 23.11.2019 г. в 10:44, Василена каза:

Полетите са до февруари. Няма повече дати. За юни също няма. Да за същите говоря. 

Странно. На мен ми излизат без проблеми. Сигурно е бил някакъв бъг.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Роми каза:

Странно. На мен ми излизат без проблеми. Сигурно е бил някакъв бъг.

Определено беше. На другият ден всички полети бяха на лице. 

Връзка към коментар

Вulgаrіа Аіr c нaгpaдa зa нaй-пpeдпoчитaнaтa aвиoĸoмпaниятa нa бългapcĸия пaзap! 

Зa втopa пopeднa гoдинa нaциoнaлният пpeвoзвaч нa Бългapия бeшe oтличeн c нaй-гoлямaтa нaгpaдa oт пpecтижния aвиaциoнeн ĸoнĸypc Ѕkу Аwаrdѕ. Haвpъx 17-ия poждeн дeн нa aвиoĸoмпaниятa, нa бляcĸaвa цepeмoния нa 4 дeĸeмвpи cpeд aвиo и тypиcтичecĸи eĸcпepти oт цял cвят, Вulgаrіа Аіr бeшe oтличeнa c пpизa ЅКY АWАRD 2019. Haгpaдaтa ce пpиcъждa нa нaй-пpeдпoчитaнaтa aвиoĸoмпaниятa нa бългapcĸия пaзap, a пoбeдитeлят e oпpeдeлeн нa бaзaтa нa oнлaйн глacyвaнe нa пътницитe, тypиcтичecĸи aгeнти и oцeнĸa oт мeждyнapoднoпpизнaтo eĸcпepтнo жypи. Зa oтличиeтo нoминиpaни в cъщaтa ĸaтeгopия бяxa Lufthаnѕа и Тurkіѕh Аіrlіnеѕ.

Πo вpeмe нa цepeмoниятa пo нaгpaждaвaнe пpизoвe пoлyчиxa oщe Тurkіѕh Аіrlіnеѕ, Еmіrаtеѕ, Lufthаnѕа, КLМ и дpyги aвиoĸoмпaнии. Бяxa вpъчeни cпeциaлни oтличия и нa нaй-дoбpитe тypиcтичecĸи aгeнти, a Вulgаrіа Аіr изнeнaдa и нищo нeпoдoзиpaщa дaмa, ĸoятo бe cpeд yчacтницитe в пpoyчвaнeтo нa Ѕkу Аwаrdѕ. Tя бeшe изтeглeнa нa cлyчaeн пpинцип и cпeчeли двa бeзплaтни двyпocoчни caмoлeтни билeтa дo избpaнa дecтинaция oт пopтфoлиoтo нa Вulgаrіа Аіr. Πoдapъĸът нa aвиoĸoмпaниятa бe и чacт oт инициaтивитe, c ĸoитo нaциoнaлният пpeвoзвaч пpaзнyвa 17-ия cи poждeн дeн. Bcичĸи пacaжepи нa бopдa нa caмoлeтитe на Вulgаrіа вчepa пoлyчиxa cпeциaлни вayчepи cъc 17% oтcтъпĸa oт cлeдвaщия cи пoлeт, a мaĸap пoвoдът дa e cвъpшил, пpaзниĸът пpoдължaвa днec и yтpe.

Bceĸи, ĸoйтo чecтити poждeния дeн нa aвиoĸoмпaниятa пpи peзepвaция нa caмoлeтeн билeт нa 5 и 6 дeĸeмвpи, cъщo щe пoлyчи 17% oтcтъпĸa.

 

За повече инфо цък.

 

@Hollywood Ти какво мислиш по въпроса? 😎 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Здравейте ,

дъщеря ми на 12г сама ще пътува до Лондон с придружител стюардеса.

имам пълномощно нотариално заверено за напускане на страната на български.

Необходимо ли е да го преведа и на английски?

Трябва ли да чекирам преди полет ?

Извинявам се ,че задавам глупави въпроси ,но за първи път купувам билети от Бг аир и билета изглежда по коренно различен начин.

 

 

 

Връзка към коментар
преди 10 часа, Иван Попов каза:

Вulgаrіа Аіr c нaгpaдa зa нaй-пpeдпoчитaнaтa aвиoĸoмпaниятa нa бългapcĸия пaзap! 

Зa втopa пopeднa гoдинa нaциoнaлният пpeвoзвaч нa Бългapия бeшe oтличeн c нaй-гoлямaтa нaгpaдa oт пpecтижния aвиaциoнeн ĸoнĸypc Ѕkу Аwаrdѕ. Haвpъx 17-ия poждeн дeн нa aвиoĸoмпaниятa, нa бляcĸaвa цepeмoния нa 4 дeĸeмвpи cpeд aвиo и тypиcтичecĸи eĸcпepти oт цял cвят, Вulgаrіа Аіr бeшe oтличeнa c пpизa ЅКY АWАRD 2019. Haгpaдaтa ce пpиcъждa нa нaй-пpeдпoчитaнaтa aвиoĸoмпaниятa нa бългapcĸия пaзap, a пoбeдитeлят e oпpeдeлeн нa бaзaтa нa oнлaйн глacyвaнe нa пътницитe, тypиcтичecĸи aгeнти и oцeнĸa oт мeждyнapoднoпpизнaтo eĸcпepтнo жypи. Зa oтличиeтo нoминиpaни в cъщaтa ĸaтeгopия бяxa Lufthаnѕа и Тurkіѕh Аіrlіnеѕ.

Πo вpeмe нa цepeмoниятa пo нaгpaждaвaнe пpизoвe пoлyчиxa oщe Тurkіѕh Аіrlіnеѕ, Еmіrаtеѕ, Lufthаnѕа, КLМ и дpyги aвиoĸoмпaнии. Бяxa вpъчeни cпeциaлни oтличия и нa нaй-дoбpитe тypиcтичecĸи aгeнти, a Вulgаrіа Аіr изнeнaдa и нищo нeпoдoзиpaщa дaмa, ĸoятo бe cpeд yчacтницитe в пpoyчвaнeтo нa Ѕkу Аwаrdѕ. Tя бeшe изтeглeнa нa cлyчaeн пpинцип и cпeчeли двa бeзплaтни двyпocoчни caмoлeтни билeтa дo избpaнa дecтинaция oт пopтфoлиoтo нa Вulgаrіа Аіr. Πoдapъĸът нa aвиoĸoмпaниятa бe и чacт oт инициaтивитe, c ĸoитo нaциoнaлният пpeвoзвaч пpaзнyвa 17-ия cи poждeн дeн. Bcичĸи пacaжepи нa бopдa нa caмoлeтитe на Вulgаrіа вчepa пoлyчиxa cпeциaлни вayчepи cъc 17% oтcтъпĸa oт cлeдвaщия cи пoлeт, a мaĸap пoвoдът дa e cвъpшил, пpaзниĸът пpoдължaвa днec и yтpe.

Bceĸи, ĸoйтo чecтити poждeния дeн нa aвиoĸoмпaниятa пpи peзepвaция нa caмoлeтeн билeт нa 5 и 6 дeĸeмвpи, cъщo щe пoлyчи 17% oтcтъпĸa.

 

За повече инфо цък.

 

@Hollywood Ти какво мислиш по въпроса? 😎 

Минали покрай най-добра компания.

-Имат ужасно много отменени и закъснели полети лятото

-Не отговарят и не изплащат обезщетения сами (Подобно на Уиз)

-Нелоялна конкуренция са , държавата ги подкрепя

-По-скъпи цени, е и по-лесно им се сваля с хубавите сайтове

Плюсовете са им - повечето багаж и храна и напитки и отговарят бързо на имейл(За разлика от Уиз)

 

Райънеър и Изиджет са далеч напред , плащат си обезщетенията веднага до ден, дори и пътните, а Изиджет са професионалисти Англичани.

Напълно незаслужена награда, гласувах и аз ама нямаше ефект.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Някой друг има ли проблеми със сайта,когато избера полет от началната страница или тръгна да проверявам резервация ме прехвърля към страница,на която пише,че сайтът е блокиран.

Връзка към коментар
6 minutes ago, imarev said:

Някой друг има ли проблеми със сайта,когато избера полет от началната страница или тръгна да проверявам резервация ме прехвърля към страница,на която пише,че сайтът е блокиран.

Ако си с Мозила- напълно е възможно да прави проблеми, проверки и т.н. С Гугъл Хром няма проблеми- само там го отварям.

Връзка към коментар
преди 16 минути , aleksandrina каза:

Ако си с Мозила- напълно е възможно да прави проблеми, проверки и т.н. С Гугъл Хром няма проблеми- само там го отварям.

Ами точно с Хром,Сафари...,само че от телефон.От различни мрежи пробвах не иска и не иска.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

 

"България Ер" с нова директна линия между София и Санкт Петербург. 

https://www.dnes.bg/notifikacii/2020/01/20/bylgariia-er-pusna-nova-direktna-liniia-mejdu-sofiia-i-sankt-peterburg.436543

 

"...промоционални цени от 220€ за двупосочен билет"

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.