Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

някой знае ли защо след като поръчax       билет C Bulgaria air eSky.bg все още на билета пише очаква потвърждение на плащане вчера цял ден не мога да се свържа с тях.....

Връзка към коментар
преди 1 минута , MatriXa каза:

някой знае ли защо след като поръчax       билет C Bulgaria air eSky.bg все още на билета пише очаква потвърждение на плащане вчера цял ден не мога да се свържа с тях.....

С посредници често става така и се чака. На мен ми е интересно, защо реши да го купиш през eSky.bg?

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 26 минути , Alexander каза:

С посредници често става така и се чака. На мен ми е интересно, защо реши да го купиш през eSky.bg?

преди ги бях ползвал и нямаше проблем сега събота и неделя не отговарят изобщо няма отговор нито при email,Telefon ....

Връзка към коментар

Esky понякога купуват билетите офлайн, тоест доста време след като ти си им платил. И ако цената се е качила искат доплащане и т.н. разтакаване. Общо взето са голяма беля и в най-нормалното време.

преди 39 минути , Alexander каза:

С посредници често става така и се чака. На мен ми е интересно, защо реши да го купиш през eSky.bg?

Сайтът на България Еър не приема всякакви чужди карти, аз не съм успявал да купя от тях никога последните години. Обикновено ползвах Оподо.

Връзка към коментар
Преди 1 час, MatriXa каза:

преди ги бях ползвал и нямаше проблем сега събота и неделя не отговарят изобщо няма отговор нито при email,Telefon ....

Бих ти купил всеки билет с Бг Еър приятелски с 10Евро под цената в иСкай 🙂

Отговарям на тел Събота и Неделя като бонус плюс безплатно чекиране.

  • Смея се 9
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Интересно ми е, кой е писал текста и как е успял да направи три очевадни грешки?

 

1651000585_.png.4db9b299f1108dd17c0994cfeab9ed78.png

 

Ако, някой от България Еър чете и иска да го оправи, самолета е LZ-SOF, място 12D.

  • Шок 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 19 часа, neuromancer каза:

Esky понякога купуват билетите офлайн, тоест доста време след като ти си им платил. И ако цената се е качила искат доплащане и т.н. разтакаване. Общо взето са голяма беля и в най-нормалното време.

Сайтът на България Еър не приема всякакви чужди карти, аз не съм успявал да купя от тях никога последните години. Обикновено ползвах Оподо.

няма отговор .... 

Връзка към коментар
преди 20 часа, MatriXa каза:

някой знае ли защо след като поръчax       билет C Bulgaria air eSky.bg все още на билета пише очаква потвърждение на плащане вчера цял ден не мога да се свържа с тях.....

Има ли билет? Или само  резервация? Къде  се вижда да пише очаква плащане? Ако има билет-спокойно. Ако е само резервиран, до 3 дни дни ще разбереш от BGAir дали е издаден билет. 

Връзка към коментар
На 8.06.2020 г. в 16:07, Julian999 каза:

Някои има ли идея дали мога да получа парите за един билет който оставиха отворен в пика на пандемията? 

Току що ми преведоха парите от оспорване на транзакцията в Револют имаха време до 14 юли 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , MatriXa каза:

защо админа ми трие мнението не ми изпращат къде са си въведа passporta....

Няма нужда да си повдигаш въпроса през един час, ако някой знае ще отговори и така.

Аз лично съм пътувал с тях към Лондон и нямам спомен да са ми пращали линк, където да си въведа паспорта. Ако ти е спешно може да им се обадиш да питаш...

Връзка към коментар
преди 2 часа, neuromancer каза:

Няма нужда да си повдигаш въпроса през един час, ако някой знае ще отговори и така.

Аз лично съм пътувал с тях към Лондон и нямам спомен да са ми пращали линк, където да си въведа паспорта. Ако ти е спешно може да им се обадиш да питаш...

да звънял съм и няма свързване, как без номер на документ за самоличност ще ми изпратят бордната карта моя приятелка има автоматичен отговор  където след закупуване на билета си въвежда и данните....

Връзка към коментар

На летището се чекираш на гишето, там ще си покажеш документите и ще ти дадат бордна карта. Със сигурност не съм се чекирал онлайн, ама може и да може вече...

Връзка към коментар
преди 33 минути , neuromancer каза:

На летището се чекираш на гишето, там ще си покажеш документите и ще ти дадат бордна карта. Със сигурност не съм се чекирал онлайн, ама може и да може вече...

За мен е много странно че нямат c Easy jet, air transat ,air Malta  нямало е проблеми c online check in-a

 

Online check-in
 
Status:
Online check-in is not required
Regarding flight on a route:
Frankfurt am Main, FRA  Sofia, SOF
Check in at the airport. Remember, in order to get through the check-in process efficiently, come to the airport at least 2 hours before the departure.

 
 
 
при моята приятелка има поле за въвеждане u check IN.....
 
 
Връзка към коментар

Не знам, много неясно пишеш и не съм сигурен, че разбирам. Май можеш да се чекираш на сайта им, отскоро имат и приложение

В тази тема по-нагоре е писано, примерно тук https://magelanci.com/forums/topic/239-bulgaria-air/?do=findComment&comment=363589

Връзка към коментар

Ако правилно разбирам въпроса - за полет с България Еър можеш да се чекираш безплатно онлайн 24 часа преди полета, когато си въвеждаш данните от документа за самоличност и ти се генерира бордна карта, или също безплатно на летището преди полета. И двата варианта съм ползвала многократно.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Dreamm каза:

Ако правилно разбирам въпроса - за полет с България Еър можеш да се чекираш безплатно онлайн 24 часа преди полета, когато си въвеждаш данните от документа за самоличност и ти се генерира бордна карта, или също безплатно на летището преди полета. И двата варианта съм ползвала многократно.

 

преди 10 часа, neuromancer каза:

Не знам, много неясно пишеш и не съм сигурен, че разбирам. Май можеш да се чекираш на сайта им, отскоро имат и приложение

В тази тема по-нагоре е писано, примерно тук 

I

няма никъде опция check  iN!!!!!!!!!!!

8651C935-0B43-4709-9270-F78150BF9F29.png

Връзка към коментар
преди 13 минути , adreno каза:

Това дето си го снимал е приложението на esky

 

преди 8 минути , Dreamm каза:

Ето и тук може да се чекираш, НО 24 часа преди полета.

Screenshot_20200708-115416.jpg

Esky.bg през него ми е купен  булета ще могa ли да се чекирам в сайта на Bg air ?????

Връзка към коментар
преди 9 минути , MatriXa каза:

 

Esky.bg през него ми е купен  булета ще могa ли да се чекирам в сайта на Bg air ?????

Стига с тия смешковци и скъпчии от иСкай дето чекирането е 8Евро допълнително - питай ги тях щом си взел билета от посредник.

Връзка към коментар
преди 7 минути , MatriXa каза:

 

Esky.bg през него ми е купен  булета ще могa ли да се чекирам в сайта на Bg air ?????

Свали си приложението на България Ер, добави си номера на PNR вътре и като дойде време за чекиране го направи през него - ще ти генерира мобилна бордна карта. С esky не се занимавай

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , adreno каза:

Свали си приложението на България Ер, добави си номера на PNR вътре и като дойде време за чекиране го направи през него - ще ти генерира мобилна бордна карта. С esky не се занимавай

в краен случай 2 часа преди полет България аир ще ми издаде бордна карта? 

 

PNR какво имаш предвид?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.