Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Въобще не смятам, че има нещо, което да е нахално сравнено с БГ ер :biggrin:

Пробвай да им се обадиш или пък, ако следващите месеци пътуваш от Т2 София, директно на тяхното гише може да отидеш. Мисля, че имаш голям шанс за успех. Аз бих пробвала повече от веднъж, ако ми откажат. До есента ще променят емнайсет пъти разписанието.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Някой променял ли е полет на БГ ер, купуван през посредник?

Искам да купя билети  от lastminute за полет Атина - София, изпълняван от БГ ер. И егейците и БГ ер дават право на безплатна промяна, но не ми е ясно как се процедира, ако билета е купен от посредник.

Връзка към коментар
преди 26 минути , Мари Николова каза:

Някой променял ли е полет на БГ ер, купуван през посредник?

Искам да купя билети  от lastminute за полет Атина - София, изпълняван от БГ ер. И егейците и БГ ер дават право на безплатна промяна, но не ми е ясно как се процедира, ако билета е купен от посредник.

Аз да. Беше в началото на пандемията - около април, май 2020.

Но трябваше да им ходя на крака до офиса от страни на Народния театър.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , Мари Николова каза:

Някой променял ли е полет на БГ ер, купуван през посредник?

Искам да купя билети  от lastminute за полет Атина - София, изпълняван от БГ ер. И егейците и БГ ер дават право на безплатна промяна, но не ми е ясно как се процедира, ако билета е купен от посредник.

Според мен няма проблеми да промениш полет директно през кол центъра на България Ер. Преди години съм го правил нееднократно...

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , ven62 каза:

Аз да. Беше в началото на пандемията - около април, май 2020.

А как става с доплащането? Билета е купен с 35 евро отстъпка, например. Доплащаш от редовната цена или от тази с отстъпката?

Връзка към коментар
преди 6 минути , Мари Николова каза:

А как става с доплащането? Билета е купен с 35 евро отстъпка, например. Доплащаш от редовната цена или от тази с отстъпката?

Отстъпката ти е от ОТА, не от БГ еър. Те тяхното са си го взели от посредника. Доплащаш разликата между цената на билета ако го беше купила от тях и новия билет.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

А как става с доплащането? Билета е купен с 35 евро отстъпка, например. Доплащаш от редовната цена или от тази с отстъпката?

Аз съм правил промени. Сама няма да може да си сметнвш диплащането, пиши им на мейла и те щв ти кажат, ако се съгласиш ще ти изпратят линк за да платиш с карта и после ще ти изпратят потвърждението. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

Някой скоро да се е свързвал по телефона с България Еър. Не двигат нито на кол-центъра на телефона, нито на някой от посочените телефони на градски офиси в София, Варна и Шумен?

Връзка към коментар
преди 7 минути , agenta каза:

Здравейте,

Някой скоро да се е свързвал по телефона с България Еър. Не двигат нито на кол-центъра на телефона, нито на някой от посочените телефони на градски офиси в София, Варна и Шумен?

Доста са трудни за свързване по телефон, затова съм се отказал изобщо да пробвам. По мейл отговарят сравнително бързо. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тези са страшни, не искат да ми сменят едни полети до Бургас, канселираха връщащият се и директно са ме прехвърлили на друг. Сега да съм питал агента издал билета, дали той да е направил промяната? Вие как процедирате с тях, а и отговарят все едно си чатят с първото приятелче......

Връзка към коментар
преди 45 минути , agenta каза:

Тези са страшни, не искат да ми сменят едни полети до Бургас, канселираха връщащият се и директно са ме прехвърлили на друг. Сега да съм питал агента издал билета, дали той да е направил промяната? Вие как процедирате с тях, а и отговарят все едно си чатят с първото приятелче......

Така са, влез им в тона и им давай точни, кратки и ясни задачи спрямо това какво искаш... По телефона, ако си много настоятелен от 2-5 опит може и да ти върже. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 14.06.2021 г. в 13:02, agenta каза:

Тези са страшни, не искат да ми сменят едни полети до Бургас, канселираха връщащият се и директно са ме прехвърлили на друг. Сега да съм питал агента издал билета, дали той да е направил промяната? Вие как процедирате с тях, а и отговарят все едно си чатят с първото приятелче......

Ако е през агент разервацията - той може да  потвърди или отхвърли промяната , като би трябвало и двата случая да се се свърже с теб - респективно за смяна на дата или за връщане на парите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 15.06.2021 г. в 16:46, adreno каза:

Ако е през агент разервацията - той може да  потвърди или отхвърли промяната , като би трябвало и двата случая да се се свърже с теб - респективно за смяна на дата или за връщане на парите.

А изобщо полети могат ли да се сменят, като цяло или има такса от тази ниската тарифа. Имам полети до Бургас през посредник ама няма да ги летя сигурно и искам да си ги преместя…

Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

А изобщо полети могат ли да се сменят, като цяло или има такса от тази ниската тарифа. Имам полети до Бургас през посредник ама няма да ги летя сигурно и искам да си ги преместя…

Мисля, че имаше такса 70 евро (за международните полети, за вътрешните не знам) , но им пиши имейл или звънни да не те подведа. 

Връзка към коментар
преди 21 часа, Ivko каза:

А изобщо полети могат ли да се сменят, като цяло или има такса от тази ниската тарифа. Имам полети до Бургас през посредник ама няма да ги летя сигурно и искам да си ги преместя…

След разправия с тях миналата седмица и включване на ГВА в комуникацията ме уведомиха, ме посредника бил приел новия полет за Бургас, а на мен не ми беше удобен. Докато си пишех с тях, звънях и в офиса във Варна, два пъти там вдигнаха, направих се на луд и ми смениха полетите и отиване и връщане с други дати, но при мен имаше отменен полет в едната посока и директно бях назначен на друг в друг ден, без да ме питат.

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

На някой намира ли му се неизползван ваучер за отстъпка от някоя от кампаниите им? Трябва ми за намаляне на 1 билет, че имам за смяна купен такъв и ще пробвам да си намаля сумата за доплащане. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имам отменен полет до Родос с България ер. Първо ми писаха, че ще ми върнат оарите до 30 август, днес  юе уведомяват, че срокът се променя на 30 октомври, Свързах се с кол центъра им и някакъв много нагъл момък ми заяви, че още не били върнали парите за отменени полети от миналата година. Има ли начин да ускоря процеса по връщане на парите?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Asya Assenova каза:

Имам отменен полет до Родос с България ер. Първо ми писаха, че ще ми върнат оарите до 30 август, днес  юе уведомяват, че срокът се променя на 30 октомври, Свързах се с кол центъра им и някакъв много нагъл момък ми заяви, че още не били върнали парите за отменени полети от миналата година. Има ли начин да ускоря процеса по връщане на парите?

 

Виж си личните съобщения. Писах ти там. 🙂 
Връзка към коментар
преди 22 минути , iMari каза:

Някой може ли да обясни феномена от това лято - БГ ер почти нямат закъснения и отменени полети. Рушат традиции и имидж граден с години!😁🙃😚

Eee недей така, София-Виена-София дори с 2 ротации петък и неделя тръгна за 2 седмици през юни и после отмениха всичко до септември... но без чартърите, а и сега с конкуренцията на гълив еър за тях нямат много работа... 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Как ще са отменени до Виена полетите като си ги има активни, отделно не са и писали за промени, предвид че имам полет  тях до Виена през август?

 

Иначе някой знае ли какво искат от България еър на летището, трябва ли да се минава през тяхно гише?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.