Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

По метода на асоциациите ..

ЗАБЕЛЕЖКА

Ако смятате, че каквато и да било информация за Вас е невярна или неточна, моля да ни информирате възможно най-скоро на посочените ни контакти  FlyMore@air.bg; +359 2 984 02 96 , или на адрес София 1540, бул. Брюксел №1, летище София, авиокомпания България.

Връзка към коментар

Днес си дойде и LZ-BOT.  :lol:  Спотерите нещо са заспали. http://www.flightradar24.com/data/airplanes/yu-aou/#49d88aa

 

Да видим Л.Л.  дали ще прави Plovdivairlines с Боингите . :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Миналата седмица също направи ротацията

Миналата седмица летя Ембраер. Преди две бе БАЕ-то.

Днес мои близки летяха с него до Хургада. Като се върнат другата седмица ще ги поразпитам за състоянието на самолета и как се отразява на пътниците теснотията при 3 часа полет.

Връзка към коментар

Миналата седмица летя Ембраер. Преди две бе БАЕ-то.

Днес мои близки летяха с него до Хургада. Като се върнат другата седмица ще ги поразпитам за състоянието на самолета и как се отразява на пътниците теснотията при 3 часа полет.

 

Може и да е малко по-тясно  , но определено са  по-удобни от твърдите - направо най-евтини седалки тип "кожа облечена в дърво" при Емраерите. Виж за вътрешни стават :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Имат, имат .. Полети всяка събота до Ноември. Търси "Чартър Хургада" и цъфват.

Вярно имат , аз мислех че агенциите изобщо не предлагат Египет :)

Сега ще видя имаме ли тема за там.

Връзка към коментар

Здравейте! Едни приятели трябва утре вечер да излетят от Лондон с БГ Еър и се чудех дали оттук да им направя уеб чекин (без те да имат възможност да си принтират бордните карти обаче) за да им взема хубави места . Мога ли да ги чекирам, пък те като идат на летището само да си покажат личните карти, да чекират багажа и да си получат бордните карти с местата, които аз съм избрал?

 

Мерси :-)

Връзка към коментар

Здравейте! Едни приятели трябва утре вечер да излетят от Лондон с БГ Еър и се чудех дали оттук да им направя уеб чекин (без те да имат възможност да си принтират бордните карти обаче) за да им взема хубави места . Мога ли да ги чекирам, пък те като идат на летището само да си покажат личните карти, да чекират багажа и да си получат бордните карти с местата, които аз съм избрал?

 

Мерси :-)

Не знам дали БГ Еър позволява уеб чекин за полетите от Лондон. Неразбираемо за мен само за няколко от дестинациите може да се направи уеб чекин със стартово летище различно от София.

Иначе няма проблем да се направи това, най-добре след това да са си записали някъде букинг кодовете на билетите си.

Връзка към коментар

Всеки път, когато пътувам с България Ер  правя чекирането у дома, но не нося бордна карта. Дават ми я при оставянето на чекирания багаж. Предполагам, че и от Лондон няма да има проблем. Най-много след това да им сменят местата, но не ми се вярва.

 

Разбира се не знам дали за полетите от Лондон е позволено чекирането по интернет.

Редактирано от mililia
Връзка към коментар

От https://www.air.bg/bg/online-check-in:

 

От кои летища България Ер предлага Web check-in?

Услугата е налична единствено от летище София, Варна, Бургас, Лондон (Heathrow и Gatwick), Цюрих, Милано, Париж и Берлин и Амстердам.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

 

„България Ер” сключи търговско споразумение за код шеър (code share) с „Ер Сърбия”
03.11.2014
 

Националният превозвач сключи търговско споразумение за код шеър с новата сръбска авиокомпания „Ер Сърбия”, наследник на „Ят Еъруейз”. Сръбският национален превозвач, който е част от групата на „Етихад Еъруейз”, извършва редовни полети между София и Белград.

Това е нов вид сътрудничество между двете авиокомпании, след като в продължение на една година самолети на „България Ер” са летели във  флотата на „Ер Сърбия”, което ще донесе много нови възможности на клиентите на националния превозвач чрез мрежата на „Етихад Еъруейз” и на „Ер Сърбия”.

Този пореден код шеър  е част от политиката на „България Ер” за сътрудничество с авиокомпании, представени на българския пазар, с която националният превозвач цели да разширява спектъра от качествени услуги, които предлага на своите клиенти.

Специално за улеснение на пътниците на „България Ер” билети за съвместни полети между двете авиокомпании вече могат да се издават във всички офиси на „България Ер”, чрез нейния Call Center, през сайта www.air.bg и на другите места за продажба на билети на националния превозвач.

Датата, на която стартират съвместните полети, е 3 ноември 2014 г. и те ще се извършват всеки ден от понеделник до неделя.

Очаквайте и следващи специални договори с „Ер Сърбия”, които ще донесат редица предимства на клиентите на „България Ер”.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Без да звуча заядливо, но по принцип на кого и защо е нужна тази статистическа информация за закъсненията на Bulgaria Air?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо не схванах. Бях на полета. Нямаше никакво закъснение. Полета беше пълен, както отпред така и отзад. За капак на всичко пътуващите получиха бонус и всеки си получи багажа. Смея да отбележа, че полета с баето ми достави неописуем кеф, колкото и да се мръщех на тази каруца от две седмици, когато я заложиха. А да - не се налагаше да гледам преградата между прозорците.

post-19-0-12694700-1415397899_thumb.jpg

post-19-0-92312300-1415397957_thumb.jpg

post-19-0-09011000-1415398006_thumb.jpg

post-19-0-92846800-1415398037_thumb.jpg

Редактирано от so'90
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

A виж пристигането на същото летателно чудо сега от бургас,което летя до txl. По разписание трябваше да кацне в софия в 22:50, а каца в 01:00.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Нещо не схванах. Бях на полета. Нямаше никакво закъснение. Полета беше пълен, както отпред така и отзад. За капак на всичко пътуващите получиха бонус и всеки си получи багажа. Смея да отбележа, че полета с баето ми достави неописуем кеф, колкото и да се мръщех на тази каруца от две седмици, когато я заложиха. А да - не се налагаше да гледам преградата между прозорците.

В бизнес класата ли летя или в икономическа? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.