Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Да се чуди човек  на "националите"! :lol:

 

Bulgaria Air Adds New Routes from Bourgas / Varna in S15

Update at 0600GMT 06FEB15

Bulgaria Air in Summer 2015 season is adding new routes from Bourgas and Varna, with service to Belarus and Scandinavia. Planned operation as follow.

 

eff 04APR15 Varna – Stockholm – Copenhagen – Varna 1 weekly
FB7691 VAR1500 – 1650ARN1740 – 1845CPH E90 6
FB7692 CPH1940 – 2310VAR E90 6

 

Service does not operate from 17MAY15 to 18SEP15

 

eff 06APR15 Bourgas – Minsk 2 weekly
FB697 BOJ1120 – 1420MSQ 320 6
FB697 BOJ2250 – 0100+1MSQ 320 1

FB698 MSQ0150 – 0250BOJ 320 2
FB698 MSQ1510 – 1610BOJ 320 6

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Останаха им само Е190, това си е кофти за дълги полети по 3-4 часа. А320 май нямат нито един вече, махна ги.

 

Не са само на Е190.  След няколко месеца изтичат лизигите на още два ербуса. М/у другото LZ-BUR го няма в разписанието вече 20 дни.Някакви дълчи чекове или нямат пари да плащат на екипажи Току -виж се върнат на atr-42, bae 142 и 733. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Разчитах на тези полети, но  все още не ги намирам - сигурно са много секретни, та дори и превозвача не ги е обявил на страницата си. 
Не вярвам да се появят и в обновената версия на страницата, поне не преди Нова година.
Волно или неволно се досещам за рекламата от едно време :
"сърп и чук торшън - с тези обувки няма къде да избягаш !"

И си мисля: " с този превозвач - също ! "
 

post-2286-0-97539500-1424346914_thumb.png

post-2286-0-72916300-1424346924_thumb.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това са чартъри(туристи, бизнес пътници наели цял самолет, спортен отбор и т.н.) и в повечето случаи е доста трудно да се сдобиеш с места на тях. България ер само изпълнява тези полети, но  продава места на тях. Обикновено ги продава  агенцията, която е наела самолета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От началото на юли са добавили трети полет до Дюселдорф в ден вторник пак излита сутринта в 06:40 от София. Нали не са ги обявили официално тези полети? Много интересно, кога смятат да го направят и какво точно целят....

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Разчитах на тези полети, но  все още не ги намирам - сигурно са много секретни, та дори и превозвача не ги е обявил на страницата си. 

Не вярвам да се появят и в обновената версия на страницата, поне не преди Нова година.

Волно или неволно се досещам за рекламата от едно време :

"сърп и чук торшън - с тези обувки няма къде да избягаш !"

И си мисля: " с този превозвач - също ! "

 

 

Имаш лично :)

 

ПС Може на някой да му се разходи до турското море :)

 

Bulgaria Air during Summer season is offering scheduled charter service on Sofia – Bodrum route, with Airbus A319 aircraft. This Saturday-only service will be operating from 23MAY15 to 04JUL15, and from 29AUG15 to 03OCT15.

 

FB8855 SOF1340 – 1500BJV 319 6

FB8856 BJV1550 – 1710SOF 319 6

 
Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

 

...

 

ПС Може на някой да му се разходи до турското море :)

 

Bulgaria Air during Summer season is offering scheduled charter service on Sofia – Bodrum route, with Airbus A319 aircraft. This Saturday-only service will be operating from 23MAY15 to 04JUL15, and from 29AUG15 to 03OCT15.

 

FB8855 SOF1340 – 1500BJV 319 6

FB8856 BJV1550 – 1710SOF 319 6

 

Тази година, за разлика от мнали години, Bulgaria Air  ще изпълняват чартърите до Турското море. :)  

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Имам резервация за двупосочен билет Сф - Вн, но искам да променя датата за едната отсечка - да пътувам Вн-Сф месец по-късно.

В резервацията ми пише Fare type:  Economy Restricted, проверена в сайта им.
Не намерих подобен тип резервация на сайта на авиокомпанията, но предполагам,  че е платено по най-евтината листната тарифа - Economy Class Promotional.

Имам ли шансове за безплатна промяна ?
Питам , понеже те искат да си говорим, разбирай - аз да   слушам айвиар-а им докато те решат че не са заети.
На мен пък с тях не ми се общува.

По-бих приел да си пишем,  но те изглежда не могат да пишат бързо и отговарят най-рано след 24 часа.

...мутренска работа малко, ама пусто - няма накъде.

Връзка към коментар

По-бих приел да си пишем,  но те изглежда не могат да пишат бързо и отговарят най-рано след 24 часа.

...мутренска работа малко, ама пусто - няма накъде.

 

Всяка авиокомпания извършва промени по вече издаден билет чрез обаждане до колцентър. Не виждам основателна причина поради която да не се обадиш и изчакаш на "опашка". В крайна сметка ти, а не авиокомпанията, имаш нужда от помощ...

Връзка към коментар

Не знам дали знаете за тази промоция.

http://www.ccbank.bg/bg/products-and-services/retail-business/ccb-club/

Стара е, аз се възпозлвах от нея, по този параграф

 

"Да имаш наличност поне 20 лв. по сметки в банката. Наличността по сметката не се блокира – можеш по всяко време да я ползваш и отново да внасяш сумата по сметката си."

 

В момента на  купуването на  билета с друга карта, се вписва номера на тази  ccb карта в полето  Frequent Flyer Number

С това имамaте  право на два големи куфара 2х23кг. Ползвах я само веднъж, работи си.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Гледах таблицата преди да пиша, вероятно няма да ползвам билета си.

Затова попитах за шансове за безплатна промяна -  то с пари всеки може ;)
50 Е е промяна на резервацията...лесно навлизат новостите.

Връзка към коментар

Аз на твое място, въпреки всичко, бих се обадил и току-виж си получил безплатна промяна при добро стечение на обстоятелствата и предварително изградена лична стратегия...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Шанс за безплатна промяна имаш, ако променят часа или откажат полета. Ако не го направят, винаги можеш да опиташ все пак и да видиш какво ще стане
 

Връзка към коментар

Тези са пълна трагедия :
на сайта на  българия еър пише, че не мога да направя уеб-чекин, понеже полетът се изпълнявал от алиталия.
на сайта на алиталия пише, че полетът се изпълнявал от. българиа еър и ме праща да правя чекин на сайта на  българия еър.
не че нещо, но в случая дори не става дума за летене - става дума само за уеб-услуги...
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това с уеб чек-ин-а, им е най-малкия пробелм на италианците. Самата им резервационна система е пълен хаос, а особено пък ако искаш да направиш нещо "по-сложно" като уеб чек-ин, и то за кодшеър, направо забрави :)

Ама иначе дават добри цени, и предлагат доста сносни условия на борда, та не е кой знае какъв проблем ;)

 

Ако това ще те успокои, и испанците са същите инати за кодшеъри  B) Предполагам и не само те...

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Това не е само там. И в официалния сайт на FB два еднопосочни са по-евтини от един двупосочен. Маркетингът им кърти мивки.

 

Мен ме кефи раздел "Промоции" на горепосчения сайт.

 

Пример: https://www.air.bg/bg/promotions/milan-with-bulgaria-air-on-promotional

 

Влезте през този линк и се позабавлявайте!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мен ме кефи раздел "Промоции" на горепосчения сайт.

 

Пример: https://www.air.bg/bg/promotions/milan-with-bulgaria-air-on-promotional

 

Влезте през този линк и се позабавлявайте!

Ама то, верно голям купон, големи прИмоции. :rolleyes: Двупосочният билет по-скъп / то сигур това им е прИмоцията/ от два еднопосочни. :rolleyes: :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ама то, верно голям купон, големи прИмоции. :rolleyes: Двупосочният билет по-скъп / то сигур това им е прИмоцията/ от два еднопосочни. :rolleyes: :rolleyes:

 

Малко сме извън темата, а повечето примоции са от миналата година

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.